• Individuálny prístup , kvalifikované poradenstvo, milý personál, veľa tovaru skladom, výborný servis a dobré ceny. Odporúčam.

Reakcia obchodu Florbal4u

veľmi pekne ďakujeme, že ste si našli čas na ohodnotenie nákupu na Florbal4u.com. Veríme, že nám zachováte svoju priazeň aj naďalej.

• Velmi rychle vybavenie objednavky
    • Velky vyber

• Všetko OK.

Roman, Florbal4u.com

• Rýchle pripravenie k osobnému odberu
    • Veľký výber
    • Personál nebol až tak ochotný
    • Poloha kamennej predajne

• USper komunikácia

Roman, Florbal4u.com

• Dobrý výber, rýchle dodanie, tovar dobre zabalený

Roman, Florbal4u.com

Úžasný obchod, oplatí sa ísť osobne do predajne, kúpite všetko , čo potrebujete na florball.

Roman, Florbal4u.com

• Rýchla komunikácia zo strany obchodu a rýchle vybavenie a dodanie tovaru.

Roman, Florbal4u.com

• - neuveriteľná rýchlosť vybavenia objednávky ;-)

Roman, Florbal4u.com

Príjemný personál vždy ochotní poradiť

Roman, Florbal4u.com

Veľmi rýchla dodávka. Spokojnosť s obchodom.

Roman, Florbal4u.com

• V tomto obchode sme už nakupovali niekoľko krát a vždy sme boli veľmi spokojní, ako s kvalitnou výbavou tak aj s rýchlosťou dodávky tovaru. Naši žiaci a učitelia vám ďakujú.

• rýchlosť

Roman, Florbal4u.com

Neviem zhodnotit lebo uz 3 dni packeta drzi moj tovar na svojom expedicnom depe.

Reakcia obchodu Florbal4u

ďakujeme, že ste si našli čas na ohodnotenie nákupu na Florbal4u.com, aj keď Vaše hodnotenie je skôr hodnotenie prepravcu Packeta, ako skúsenosť s nákupom vo Florbal4u. Vašu objednávku sme prijali v sobotu 27.1.2024, expedovaná bola hneď v najbližší pracovný deň, tzn. v pondelok 29.1.2024. Packetu sme kontaktovali ihneď po Vašej recenzii a balíček sa podarilo dohľadať, informáciu ste od nás dostali obratom telefonicky. Žiaľ vo veľmi málo prípadoch sa stane, že prepravca predĺži z ich interných dôvodov dodanie o 1-2 dní, je to ale skutočne v počte jednotiek počas roka. Interné procesy Packety žiaľ ovplyvniť nevieme, každopádne Váš balíček bude podľa Packety čoskoro pripravený na výdajnom mieste.

Prajeme veľa florbalových úspechov.

Rýchle vybavenie.

Roman, Florbal4u.com

Pri produkte Salming Hawk Ultralite 27 103 cm Ľavá píšete v popise, že je tam omotávka X3M Pro grip a v skutočnosti je tam Ultimate Grip, pri objednávke som zaškrtol ako darček náramok, ale neposlali ste nič.

Dobrý deň Martin,

ďakujeme, že ste si našli čas na ohodnotenie nákupu na Florbal4u.com. Za chybu v popise sa ospravedlňujeme. Skontrolovali sme ešte raz Vašu objednávku a žiaľ darček v nej zaškrnutý nebol. Veľmi radi Vám však darček pošleme dodatočne na naše náklady, ozvite sa nám prosím na [email protected].

Prajeme veľa florbalových úspechov.

Roman, Florbal4u.com

• Vždy rýchla reakcia a podpora aj telefonické. Adekvátne ceny.

vyber v pohodli domova

Vždy všetko ok