Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

 • nakúpil v obchode Florbal4u pred 5 mesiacmi

  Neodporúča obchod

  Tovar mi ani po 2 tyzdnoch neprisiel

 • nakúpil v obchode Florbal4u pred 1 rokom

  Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

 • nakúpil v obchode Florbal4u pred 2 rokmi

  Neodporúča obchod

  60 %

  • predraźený tovar
  • predraźená śpedička

  Reakcia obchodu Florbal4u

  Dobrý deň, pán Brniak,

  Vaše hodnotenie po nákupe nedáva zmysel. Predražený tovar a predražená špedička, ako píšete, je predsa vec, ktorú viete už pred odoslaním objednávky. :)

  Prajeme veľa úspechov.

  S pozdravom

  Florbal4u.com tím

 • nakúpil v obchode Florbal4u pred 2 rokmi

  Neodporúča obchod

  40 %

  Tovar dorazil za 1 týždeň

  • Tovar mohol prísť až po týždni a problém bol aj s doručením a kuriérmi

  Reakcia obchodu Florbal4u

  Dobrý deň, Lucia,

  ďakujeme za Váš názor. Čepeľ, ktorú ste objednávali resp. jej varianta na ľavú stranu, mala dodaciu dobu "do 5 dní". Preto ak ste tovar potrebovali urgentne, mali ste voliť čepeľ, ktorá bola "skladom". Informáciu o dostupnosti ste mali uvedenú či už pri produkte, v prvok kroku košíku alebo potvrdzovacom e-maily. V tomto prípade sa ospravedlňujeme za Vašu nespokojnosť, ale z našej strany bola dodacia doba dodržaná. Problém s kuriérom žiaľ ovplyvniť nevieme nakoľko sa jedná o externú firmu. V 99,9% nemajú naši zákazníci žiadny problém s kuriérmi, žiaľ aj kuriéri sú len ľudia a zlyhanie ľudského faktoru je pri predvianočnom návale, občas ospravedlniteľné.

  Pekný zvyšok dňa.

  S pozdravom,

  Florbal4u.com tím

 • nakúpil v obchode Florbal4u pred 3 rokmi

  Neodporúča obchod

  20 %

  • Obchod dostal předem zaplaceno, objednávku sám zrušil a peníze nevrátil. Přestal komunikovat.

  Velký pozor. Nekupovat.

  Reakcia obchodu Florbal4u

  Vážený pán Zidek,

  financie za zrušenú objednávku Vám boli odoslané v piatok. Prevod medzi SK a CZ bankami trvá nejaký čas, ktorý žiaľ ovplyvniť nedokážeme. Každopádne odoslali ste nám len Vaše číslo účtu, bez BIC kódu, ktorý k nám nedorazil (až na druhý pokus). Ďakujeme za Vaše hodnotenie, komunikujeme so všetkými zákazníkmi rovnako - 100% ľudí, ktorí u nás nakúpili nás odporúča. Pekný zvyšok dňa.

 • nakúpil v obchode Florbal4u pred 4 rokmi

  Neodporúča obchod

  30 %

  • ceny a produkty
  • nedostupnosť produktu sa začne riešiť v dni prevzatia!

  treba najskôr zavolať

  Reakcia obchodu Florbal4u

  Vážený pán Bobula,

  veľmi pekne ďakujeme za hodnotenie. Riešili sme s vami nedostupnosť čepele, kde sme hľadali riešenie, keďže objednaný tovar nebol v tom momente skladom. Riešenie sa našlo, tovar sme dodali s 1 dňovým omeškaním - splnili sme aj Vašu dodatočnú žiadosť o skrátenie hokejky, preto nás mrzí Vaša nespokojnosť. Prajeme veľa šťastia a pekný zvyšok dňa.

  S pozdravom

  Florbal4u.com

 • nakúpil v obchode Florbal4u pred 5 rokmi

  Neodporúča obchod

  50 %

  • Skladnik tam je len do 15:00

  Reakcia obchodu Florbal4u

  Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Naša firma nedisponuje kamennou predajňou, snažíme sa poskytnúť zákazníkom osobný odber ako službu naviac. Nestáva sa, že firmy, ktoré disponujú len skladom poskytujú aj osobný odber. Ďakujeme však za Váš postreh! Florbal4u.com tím

 • nakúpil v obchode Florbal4u pred 5 rokmi

  Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

 • nakúpil v obchode Florbal4u pred 5 rokmi

  Neodporúča obchod

  10 %

  • vybrali sme Váš obchod z toho dôvodu, že v Košiciach sme nevedeli nájsť žiaden obchod, kde by sme vedeli nakupovať pre nášho syna potrebnú výstroj na florbal. Mali sme v pláne u Vás pravidelne nakupovať, ale po takej zlej skúsenosti si asi vyberieme iný obchod!!! Musím Vám napísať, že Váš mail ma zastihol maximálne znechutenú!!!

  Reakcia obchodu Florbal4u

  Vážená "anonym",

  ďakujeme za Vaše hodnotenie. Tovar, ktorý ste si objednali, bol momentálne nedostupný. Boli ste o tom upovedomená a poskytli sme Vám alternatívy. Nereagovali ste na našu ponuku, tak nerozumieme, aký e-mail Vás znechutil. Kludne zverejnite e-mail všetkým našim zákazníkom, aby mali možnosť vidieť z čoho plynie Vaše znechutenie. Každopádne, ďakujeme za recenziu.