Neviem zhodnotit lebo uz 3 dni packeta drzi moj tovar na svojom expedicnom depe.

Reakcia obchodu Florbal4u

ďakujeme, že ste si našli čas na ohodnotenie nákupu na Florbal4u.com, aj keď Vaše hodnotenie je skôr hodnotenie prepravcu Packeta, ako skúsenosť s nákupom vo Florbal4u. Vašu objednávku sme prijali v sobotu 27.1.2024, expedovaná bola hneď v najbližší pracovný deň, tzn. v pondelok 29.1.2024. Packetu sme kontaktovali ihneď po Vašej recenzii a balíček sa podarilo dohľadať, informáciu ste od nás dostali obratom telefonicky. Žiaľ vo veľmi málo prípadoch sa stane, že prepravca predĺži z ich interných dôvodov dodanie o 1-2 dní, je to ale skutočne v počte jednotiek počas roka. Interné procesy Packety žiaľ ovplyvniť nevieme, každopádne Váš balíček bude podľa Packety čoskoro pripravený na výdajnom mieste.

Prajeme veľa florbalových úspechov.

Roman, Florbal4u.com

Drahe ako "guta" a šikovne schovany vyrobca "made in china".

Reakcia obchodu Florbal4u

ďakujeme za Vašu recenziu, v ktorej však hodnotíte samotný produkt, nie proces nákupu u nás. Mrzí nás, že bol produkt "drahý ako guta", no o cene tovaru ste po krok odoslania objednávky informovaný minimálne 3 krát (samotný produkt, 1. krok nákupného košíku, 3. krok nákupného košíku). Nie sme výrobca, sme predajca, umiestnenie informácie o "made in china" žiaľ nevieme, ako ostatní predajcovia, ovplyvniť.

Prajeme veľa úspechov.

Roman, Florbal4u.com

• Dobre ceny
    • Prehladna stranka
    • Dlha cakacia doba

Vážený zákazník,

mrzí nás mierne dlhšia dodacia doba pri tovare na objednávku, ktorý ste si objednali. Žiaľ toto mierne predĺženie dodacej doby bolo spôsobené krátkodobým výpadkom tovaru na strane dodávateľa, o ktorom sme nedostali informáciu. Veríme, že aj napriek tomuto miernemu zdržaniu ste s tovarom spokojný.

Florbal4u.com tím

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Tovar stale nedorazil a obchod ma priebezne neinformuje o stave objednavky.

Vážený zákazník,

informácie, ktoré píšete, sú žiaľ zavádzajúce. Tovar, ktorý ste si objednali, má dodaciu dobu 14 dní. S týmto faktom ste pri odoslaní záväznej objednávky súhlasili (informáciu o dĺžke doby dodania ste mali, až po odoslanie objednávky, k dispozícii 3-krát). Naviac ste boli informovaný prostredníctvom e-mailu a SMS o zmene stavu objednávky, nie len o jej prijatí do nášho systému.

Mrzí nás vzniknutá situácia, žiaľ chyba nevznikla na našej strane. Dodanie tovaru je v súlade s informáciami o dostupnosti tovaru, ktoré boli a sú pravdivo uvedené pri každom produkte na našom e-shope, o čom sa v konečnom dôsledku môžete presvedčiť z recenzii našich spokojných zákazníkov.

Snažili sme sa Vás kontaktovať aj telefonicky a situáciu Vám vysvetliť, žiaľ, neuviedli ste kontakt na Vašu osobu, ale Vášho rodinného príslušníka, ktorý o žiadnej objednávke nemal vedomosť.

• Tovar mi ani po 2 tyzdnoch neprisiel

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• predraźený tovar
    • predraźená śpedička

Dobrý deň, pán Brniak,

Vaše hodnotenie po nákupe nedáva zmysel. Predražený tovar a predražená špedička, ako píšete, je predsa vec, ktorú viete už pred odoslaním objednávky. :)

Prajeme veľa úspechov.

Florbal4u.com tím

• Tovar mohol prísť až po týždni a problém bol aj s doručením a kuriérmi

Dobrý deň, Lucia,

ďakujeme za Váš názor. Čepeľ, ktorú ste objednávali resp. jej varianta na ľavú stranu, mala dodaciu dobu "do 5 dní". Preto ak ste tovar potrebovali urgentne, mali ste voliť čepeľ, ktorá bola "skladom". Informáciu o dostupnosti ste mali uvedenú či už pri produkte, v prvok kroku košíku alebo potvrdzovacom e-maily. V tomto prípade sa ospravedlňujeme za Vašu nespokojnosť, ale z našej strany bola dodacia doba dodržaná. Problém s kuriérom žiaľ ovplyvniť nevieme nakoľko sa jedná o externú firmu. V 99,9% nemajú naši zákazníci žiadny problém s kuriérmi, žiaľ aj kuriéri sú len ľudia a zlyhanie ľudského faktoru je pri predvianočnom návale, občas ospravedlniteľné.

S pozdravom,

Florbal4u.com tím

• Obchod dostal předem zaplaceno, objednávku sám zrušil a peníze nevrátil. Přestal komunikovat.

Velký pozor. Nekupovat.

Vážený pán Zidek,

financie za zrušenú objednávku Vám boli odoslané v piatok. Prevod medzi SK a CZ bankami trvá nejaký čas, ktorý žiaľ ovplyvniť nedokážeme. Každopádne odoslali ste nám len Vaše číslo účtu, bez BIC kódu, ktorý k nám nedorazil (až na druhý pokus). Ďakujeme za Vaše hodnotenie, komunikujeme so všetkými zákazníkmi rovnako - 100% ľudí, ktorí u nás nakúpili nás odporúča. Pekný zvyšok dňa.

• ceny a produkty
    • nedostupnosť produktu sa začne riešiť v dni prevzatia!

treba najskôr zavolať

Vážený pán Bobula,

veľmi pekne ďakujeme za hodnotenie. Riešili sme s vami nedostupnosť čepele, kde sme hľadali riešenie, keďže objednaný tovar nebol v tom momente skladom. Riešenie sa našlo, tovar sme dodali s 1 dňovým omeškaním - splnili sme aj Vašu dodatočnú žiadosť o skrátenie hokejky, preto nás mrzí Vaša nespokojnosť. Prajeme veľa šťastia a pekný zvyšok dňa.

Florbal4u.com

• Skladnik tam je len do 15:00

Reakcia obchodu Florbal4u

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Naša firma nedisponuje kamennou predajňou, snažíme sa poskytnúť zákazníkom osobný odber ako službu naviac. Nestáva sa, že firmy, ktoré disponujú len skladom poskytujú aj osobný odber. Ďakujeme však za Váš postreh! Florbal4u.com tím

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• vybrali sme Váš obchod z toho dôvodu, že v Košiciach sme nevedeli nájsť žiaden obchod, kde by sme vedeli nakupovať pre nášho syna potrebnú výstroj na florbal. Mali sme v pláne u Vás pravidelne nakupovať, ale po takej zlej skúsenosti si asi vyberieme iný obchod!!! Musím Vám napísať, že Váš mail ma zastihol maximálne znechutenú!!!

Vážená "anonym",

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Tovar, ktorý ste si objednali, bol momentálne nedostupný. Boli ste o tom upovedomená a poskytli sme Vám alternatívy. Nereagovali ste na našu ponuku, tak nerozumieme, aký e-mail Vás znechutil. Kludne zverejnite e-mail všetkým našim zákazníkom, aby mali možnosť vidieť z čoho plynie Vaše znechutenie. Každopádne, ďakujeme za recenziu.