Vážený zákazník,

Ďakujeme Vám za Vaše pozitívne hodnotenie. Vaše názory sú pre nás dôležité a pomáhajú nám vylepšovať naše služby.

Objednávky prijaté do 13:00 expedujeme v daný pracovný deň, aby ich dopravcovia mohli doručiť nasledujúci pracovný deň.

Zároveň, ak máte akékoľvek otázky k produktom alebo objednávkam, náš prozákaznícky servis pracuje v plnom režime a v prípade akýchkoľvek požiadaviek sa môžete kedykoľvek obrátiť na našich ochotných kolegov, ktorí vám radi pomôžu.

S pozdravom tím Fixservis.sk

• Super obchodik, rad tu nakupujem nahradne diely

Vážený zákazník,

Radi by sme Vám tiež zdôraznili, že ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov alebo objednávok, náš zákaznícky servis je k dispozícii emailom alebo prostredníctvom chatu na našom webe, kde sú naši ochotní kolegovia pripravení pomôcť Vám s akýmkoľvek typom požiadaviek.

S pozdravom tím Fixservis.sk

Tovar bol prichystaný k vyzdvihnutiu do dvoch dní.

S pozdravom tím Fixservis.sk

Doba dodania bola dlhá !!!

Vážený zákazník,

Ďakujeme Vám za spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.
    Tovar, ktorý ste si objednali sme mali skladom na našom externom sklade kde naskladnenie trvá 2 pracovné dni. Informácia bola napísaná v detaile produktu a aj v notifikačnom emaily, no ste si pravdepodobne túto informáciu nevšimli.
    Nakoľko Vám tovar súril, požiadali ste o stornovanie objednávky.

S pozdravom tím Fixservis.sk

Spokojný kupujem tu asi už rok a stále som spokojný odporúčam

Top.

Vážený zákazník,

S pozdravom tím Fixservis-u.

• Rýchlosť, presne dodané čo potrebujete.

Spokojni

• Rychlost

S pozdravom tím Fixservis.sk

• Kupoval som LCD displej s rámom na honor magic 4 lite, cena najlepšia na celom Slovenskom internete (40€ v zľave) . Ostatné obchody ponúkali len samotný displej bez rámu za 35€.
    • Tovar mi bol doručený hneď na druhý pracovný deň (objednával som v nedeľu, v pondelok bol sviatok a v stredu som to mal, čiže doručenie naozaj rýchle)
    • Neobjednával som z tade prvý krát, je to overený obchod a vždy všetko prišlo v poriadku a presne podľa popisu.
    • Heuréka uvádza, že tovar je doručený zadarmo, čo nebola pravda, zadarmo je len na osobný odber, ale packeta bola 2,88€ čiže nič strašné... (trošku to je ale s tou dopravou zavádzajúce)

Obchod jednoznačne odporúčam, tovar je presne podľa popisu a ceny sú jedny z najlepších. Doručenie vždy rýchle a bezproblémové. Podľa niektorých hodnotení, ktoré tu čítam majú asi niektorí ľudia iba problém s kuriérom, alebo so svojím mentálnym zdravím.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Bateria vydrzi rovnako ako pred vymenou, mozno hodinku dlksie neodporucam kupovat fixpremium produkt… je to sracka.. mam od nich aj displej a farby su tiez uplne o nicom nez sytosti, bez zivota.. kupoval som original refu.diel ale je to dalsia sracka za 70€ nic viac…

Vážený zákazník,

Ďakujeme Vám za spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti. Prosím, tovar nám pošlite na reklamáciu spolu s vyplneným reklamačnom protokolom na adresu:
    Fixservis.sk
    Námestie hraničiarov 6A,
    851 03 Bratislava

Alebo môžete využiť bezplatnú službu Packeta. Stačí navštíviť ktorékoľvek odberné miesto alebo použiť mobilnú aplikáciu Packety: https://www.packeta.sk/pobocky/
    Kód pre vrátenie zásielky je: 95642760

Po doručení zásielky bude situáciu riešiť naše reklamačné oddelenie, ktoré Vás bude informovať o ďalšom postupe.
    Všetky ďalšie informácie samozrejme nájdete aj na našom webe https://www.fixservis.sk/informacie-o-objednavke/claim/ a v prípade potreby nás neváhajte kontaktovať na [email protected]

• Všetky položky dostupné
    • Rýchlosť doručenia

S pozdravom tím Fixservis.sk

Ochotní pracovníci, pravidelná komunikácia, tovar zodpovedal ponuke.

S pozdravom tím Fixservis.sk

cakal som na dodanie 3 mesiace. Este ze to nebolo urgent.

Vážený zákazník,

ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu. Veríme, že zavítate opäť na našu stránku a pozitívne hodnotenie Vám opätovne potvrdíme. Dodacia doba bola žiaľ niekoľko krát predĺžená zo strany dodávateľa.

S pozdravom tím Fixservis-u.

• Dobrá spolupraca

• Komunikácia