Super obchod, rýchle dodanie LP

Rýchle vybavenie objednávky.

• Spoľahlivosť
    • Rýchlosť

Dodanie tovaru bolo rýchle a spoľahlivé.

• Super obchodík

Odporúčam

• rychle dodanie, na Slovensku do dvoch dni
    • darcek k objednavke

• Výborná komunikácia, na mail odpovedali takmer okamžite.Nejakým nedopatrením sa stalo, že objednávka prišla neúplná.Toto veľmi promptne vyriešili, bez zbytočných otázok.

• rýchle vybavenie objednávky

• Vsetko OK

Rýchle dodanie,obchod hodnotím velmi kladne

Maximálna nespokojnosť s obchodom absolútne nemôžem odporučiť.Objednal som si tovar za 220 eur bola tam kolónka, že dostanem darček VIP 6 objednávka prišla v poriadku, ale ten darček boli 2 malé smiešne 15 gramové vzorky produktov.Takéto niečo dostanem, keď si kúpim v, hoci akom inom obchode trebárs len jeden kreatin a nie veci za 220 eur napr v inom obchode som dostal za 200 eur objednávku 1 balík vzorky 1 proteinovu tyčinku 1 Šejker a 1800 g proteín oproti tomuto, čo mi poslali ony je to čistý výsmech.Poslal som im i email či sa náhodu nepomýli odpísali mi, že nie, ale v balíku mali byt aš 3 sáčky vzoriek tím pádom mi ešte aj tu jednu zabudli poslať vyhovorili sa, že sa snažia o, čo najnižšie ceny a potom im to nedáva priestor na zasielanie darčekov.Bohužiaľ aj tu klamu stačí si dať trošku čas popozerať na internete rôzne iné obchody a akcie a človek nájde to iste za rovnaké ceny ti pádom vonkoncom nedoporučujem nakupuvat v tomto obchode vôbec sa to neoplatí

• celková spokojnosť
    • prijala by som trochu širší sortiment

Doručili mi o jeden kus menej

Reakcia obchodu FitStore.cz

velice se omlouváme za chybu v objednávce. Budeme vás kontaktovat na e-mailu a obratem vše dáme do pořádku :-) Muselo výjimečně dojít k chybě při kompletaci objednávky. Nicméně když chyba výjimečně nastane, 100% ručíme za to, že vždy všechno vyřešíme ke spokojenosti zákazníka. Za chybějící kus Vám tedy obratem vrátíme peníze nebo jej dopošleme.

S přátelským pozdravem
    Tým FitStore.cz

• Cena OK
    • Vyber OK
    • Doručenie OK

Veľmi rýchli:-) Medzinárodná preprava do 3 prac. dní, super.

vsetko islo hladko

• Malý darček

• Top!

• Spoľahlivé a rýchle jednanie.

Plne doporučujem tento obchod.