• neoporucam

na tovar som cakala 3 tyz 3 krat som tam volala zavadzaju dnes som rusila objednavku nikdy viac!!!!

• Zatial som bola spokojna s obchodom. Aj pozarucny servis je vynikajuci. Komunikacia s obchodom nema chybu. Mozem povedat len same pozitiva.
    • Bez výhrad

Tovar mi bol doručený včas, tak ako bolo sľúbené.

• Prehľadné stránky
    • Dobré ceny
    • Doručenie na adresu
    • Odoslanie tovaru trvalo 4 dní ale aspoň táto informácia bola uvedená pri nakupe

Všeobecné hodnotím obchod na 90 percent
    Určite by som tu ešte nakupil

• promptne vybavenie objednavky
    • ziadne

objednany a doručeny tovar predčil moje ocakavania a aj skutocne predči oproti staremu produktu,ktory mi nahle vypovedal sluzbu
    ďakujem za vaše služby

• Absolutne nedoporucujem tento eshop drzost najvyssieho zrna .

Objednam si viac ks tovaru , vsetko prebehne vpoho pride mail ze obiednavka sa spracuva atd , potom pride mail ze objednavka je pripravena a na dalsi den pride kurier na dobierku s inou sumou nez som mal platit , otvorim skatulu a vnutri 3ks produktu namiesto 22ks jak bolo v objednavke a ktomu list na ospravedlnenie , ziadny doklad o kupe ani faktura nebola prilozena len trapny list ze ich to mrzi , ale napisat dopredu mail alebo sms popripade telefonat ich nenapadne , odoslu bez upozornenia tie zvysne ks ... zaplatim drahu dopravu za 3ks ?
    Dam zdielat aj na FB tuto zlu skusenost nech ludia nenakupuju u absolutne nezodpovednych ludi aby neposlali ani doklad o kupe ...

• Za mňa Ok. Objednaný tovar prišiel rýchlo a je podľa popisu na nete.
    • Nič konkrétne.

Tento obchod určite budem doporučovat ďalej.

• Nákup prebehol bez problémov.
    • Nič som nepostrehla.

Za mňa určite veľký pozitív. Ďakujem

• Komunikacia
    • Rychlost dodania
    • Obsluha
    • Zatial neviem posudit

S tovarom sme zatial nadmieru spokojny. Dakujeme a za nas odpoeucame nakup v tamto obchode.

• Nákup z domu
    • Doručenie domov
    • Platba OnLine
    • Bez problemov

Nákup prebehol podľa našeho očakávania. Ďakujeme za tovar a odporúčame ďalším kupujúcim.

• Všetko Ok
    • Bez namietok

Ďakujeme za dodaný tovar

• Rýchlosť
    • Komunikácia
    • Kvalita tovari
    • Nic som si nevšimol

Ďakujem za prefektny obchodík. Odporúčam všetkým nakupovať v tomto obchode .

• Rychla komunikacia so zakaznickym servisom, spolahlivost dorucenia.
    • Podľa mňa najlepší obchod s fitness vybavením na Slovensku, vrátane cien !!!
    • Trochu neprehľadná stránka

Určite tento obchod odporúčam a takisto sa do obchodu opäť vrátim.

• rychlosť
    • ochota
    • web stránky
    • prepravca
    • nezaznamenala som ....

za mna všetko ok, obchod zrealizoval objednávku do 4 dní, cene priatelná a kurier vniesol ochotne docela ťažký tovar až na 4 poschodie

• veľký výber tovaru
    • dobré ceny
    • bez problémov

chcel som spravit manzelke radost a kupit jej novy najmodernejsi rotoped, sebe som potreboval kupit prilbu, a vsetko toto som nasiel v tomto ehope, vsetko prebehlo hladko a rychlo a bez zbytocnych papierovaciek/overovaciek, v sobotu som objednal, v utorok som mal. proste takto to ma byt, spokojnost.

• Velmi rychla komunikácia, mili personál
    • Neviem o žiadnych

Pre tento obchod som sa rozhodola hlavne koly cene, ktora bola vyrazne vyhodnejsia oproti konkurencnii. Tovar mi bol doruceny, presne tak ako to predajca deklaroval. Bol to moj prvy nakup v tomto e-shope, ale som spokojná.

• presny tovar
    • cena bola zaujimava
    • neevidujem

Aj napriek istým pravidlám mi vyšli veľmi v ústrety s dodávkou, lebo ma tlačil čas, za čo im veľmi ďakujem. Nebolo pre nich nič problematické...

• rýchle a spoľahlivé doručenie objednaného tovaru
    • dobrá cena
    • široký sortiment

Doporučujem nakupovať, majú bohatý sortiment výrobkov a tovarov

• Široký sortiment
    • Priaznivá cena
    • Neviem

Ak clovek chce tovar rychlo mat doma odporucam tento e-shop. Este by bolo zaujimave urcit si datum dodania sam (pripadne o mesiac alebo i viac neskor)podla potreby kedy ho chceme dat detom ku sviatku v buducnosti.

• Nikdy viac - poslali mi nespravny tovar, komunikacia nulova (ako mailom tak aj telefonicky) nakoniec mi to do konca ani nezreklamovali - radsej si doplatte par eur navyse a nakupujte hocikde inde!

Dakujem pekne aj za zdrziavanie a doteraz nevybavenu reklamaciu...

• Som veľmi spokojná jak s tovarom tak i prístupom donásky až do bytu.Rozhodne odporúčam aj ostatnym zákazníkom.

Darčk ktorý predajca avízoval tiež potešil :):):) Ďakujem.