• kvalitné balenie

• výhoda nákupu je rýchle dodanie tovaru do troch dní-veľká spokojnosť na mojej strane.
    • majú nízke ceny

Všetko prebehlo v pohode. Telefón dobre zabalený

• korektnosť
    • dobré ceny

Všetko prebehlo bez problémov. Doručenie rýchle. Balenie je bezpečné.... odporúčam.
    Ceny sú celkom priateľské.

S pozdravom,
    Bugárová

• Otrasné....

S takým prístupom som sa ešte nestretol...telefón písaný skladom ,dodanie do 3 dní...po 3 dňoch volám, číslo nedostupné, píšem kde je telefón...odozva - telefón sa vypredal, bude dodaný v priebehu budúceho týždňa, prešiel týždeň telefón nikde, oni nereagujú , číslo nie je dostupné.... ďakujem za taký obchod....z Číny mi to príde rýchlejšie..

• dobré balenie

Veľmi dobré ceny! Odporúčam

• rychle dodanie

• kvalita

Som veľmi spokojný. Kvalita za nízku cenu. Ďakujem!

• V nedeľu objednaný,v stredu ráno u mňa na pošte

Tovar odoslany az po urgovani

• dobrá komunikácia
    • veľmi dobré ceny
    • kvalita

Som nadmierne spokojná! Telefón bol bezpečne zabalený! Rýchlo došiel!
    Odporúčam!

• dobré ceny

• tovar ktorý som objednala,nakoniec nebol skladom,neposkytujú žiadne info .ohľadom predĺženia dodávky,človek čaká a ked som im zavolala že ako je na tom objednávka ....?
    • Tak odpoveď znela,že asi ani tovar nepríde a že on nevie lebo on len ten tovar balí....hlavná vec že na stránke tovar ukazuje ,že je dostupný a je skladom...

• Zavádzanie zákazníka.

Po objednaní tovaru mi prišla odpoveď, že na stránke je uvedená zlá cena a aktuálna cena výrobku je o pár desiatok eur vyššia a aby som pokračoval v nákupe. Je to zavádzanie zákazníka.

Všetko prebehlo bez problémov

Mobil funguje v pohode.Original balenie.Rychle dodanie.Spokojnost. Odporúčam.

• Nízka cena
    • Po 2 týždňoch som tovar ešte nedostal, napriek tomu že telefon bol skladom.

• Dobré ceny

Spokojny som velmi. Odporúčam tento obchod!

• perfektne zabalený
    • dobrá komunikácia
    • výborné ceny

Najprv som neveril tým cenám ale objednal som a telefon rychlo dosiel. Velmi dobre zabalené. Som maximálne spokojný. Ďalší mesiac objednávam pre dcéry. Veľká vďaka!