Veľmi príjemný pán ktorý sa stará o tento obchod, ochotný poradiť a vyzná sa v produktoch ktoré predáva.
    Jeden z najlepších obchodov na Slovensku.
    Veľmi veľký výber z produktov rybárskeho sveta.
    Ďakujem a s pozdravom M.M.

Úplná profesionalita. Keď potrebujem niečo tak my vie poradiť.

Reakcia obchodu FeederShop.sk

Dakujeme pekne za Vasu pozitivnu reakciu, sme radi ked vieme poradit a ste spokojny :)

• Odborný a ochotný predajca.
    • Ústretovosť a celkovo som mal príjemný pocit z návštevy obchodu.

Veľmi milý personál vrelo odporúčam.

Reakcia obchodu FeederShop.sk

Dakujeme pekne za Vasu pozitivnu reakciu, sme radi ked ste s nasimi sluzbami spokojny :)

• Rychle dodanie vsetkeho co som si vybral + darcek max spokojnost odporucam

Reakcia obchodu FeederShop.sk

• Veľmi široký sortiment nie len pre rybárov a ochotný majiteľ

Reakcia obchodu FeederShop.sk

Ďakujeme pekne za Vaše pozitívne hodnotenie, sme radi keď vieme uspokojiť v našej predajni aj nerybárov :)

• Široký výber
    • Dobré ceny
    • Spoľahlivosť

Jeden z najlepších obchodov na rybárske potreby, super výber , dobré ceny, rýchle vybavenie objednávky , dlhodobá spokojnosť každému odporúčam.

• vedia dobre poradit
    • zabezpecia vzdy vsetko co si zelam

Mily pan majitel, ktory mi stale velmi dobre poradi pri vybere. Nepredava, to coho sa potrebuje zbavit ale stale ochotne poradi aby bol zakaznik na rybacke uspesny, skvely mali obchodik s vyberom ktory mi pasuje...

Reakcia obchodu FeederShop.sk

Dakujeme pekne za Vasu pozitivnu reakciu, sme radi ked ste s nasimi sluzbami spokojna :)

Produkt presne podľa očakávania.

Reakcia obchodu FeederShop.sk

prut trabucco precision rpl carp feeder 390 120g mi nebol doručeny .Omylom ste mi zaslali prut Trabuco 390 8 až 25g matchovy

Reakcia obchodu FeederShop.sk

Dobry den prajem, toto nedorozumenie nas mrzi, samozrejme chybu napravime a prut Vam na nase naklady vymenime podla Vasej objednavky... Pisal som Vam sukromny mail a dohodneme sa na vymene, aj my sme len ludia a chyba sa stala na nasej strane, ospravedlnujem sa za nedorozumenie. Bohuzial sme od Vas nedostali ziadnu spatnu vazbu o mylnom doruceni.

• rychle vybavenie

Reakcia obchodu FeederShop.sk

Rýchle dodanie, komunikácia, prijateľné ceny

• Rychlé odeslání
    • Milé jednání
    • Doporučuji!!!

Objednávala jsem z ČR a i tak balíček dorazil do dalšího dne. Pán je velmi milý a ochotný.
    Děkuji a doporučuji !!!

• Super
    • Super ceny

Som spokojný, lebo mali tovar ktorý som už ani nedufal že zoženiem dávam 5****

Dakujeme pekne za Vasu pozitivnu reakciu, sme radi ked ste spokojny :)

ohromná ochota k zákazníkovi je tam skvelý človek pan Vigh som velmi spokojný odporučam všetkým rybárom

Reakcia obchodu FeederShop.sk

Dakujem pekne za Vasu pozitivnu reakciu, som rad ked ste spokojny a vedeli sme Vam vyhoviet, uzivajte u nas zakupene produkty.

S pozdravom Vígh

V deň objednania prijaté a expedované. Ďalší deň máte tovar doma a môžete na ryby.

Reakcia obchodu FeederShop.sk

Dakujeme pekne za Vasu pozitivnu reakciu, uzivajte, tesi nas ked ste spokojny :)

• veľká skladová zásoba

Rýchle dodanie.

Dakujeme pekne za Vasu pozitivnu reakciu, sme radi ked ste spokojny :)

Aj keď momentálne nemali skladom tovar ktorí som chcel ,tak mi bola doručená adekvátna náhrada k mojej spokojnosti. Ďakujem