Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nakúpil v obchode FaxCOPY pred 2 týždňami

Nedodali tovar ani po 10dnoch a to mi zamestnanec fax copy volal hned po objednani tovaru ze do dvoch dni bude na predajni

Reakcia obchodu FaxCOPY

Je nám ľúto vzniknutej situácie. Tovar sme objednali u dodávateľa, dodávka mala byť nasledujúci deň, medzičasom sa však vypredal aj u dodávateľa (cez sviatky sa nahromadilo viac objednávok a vybavili ich podľa dátumu prijatia). Nasledujúca dodávka bola možná bohužiaľ až o týždeň. Ospravedlňujeme sa vzniknutú situáciu.

• nakúpil v obchode FaxCOPY pred 2 týždňami

• výborná starostlivosť o zákazníka
    • tovar bez slovenského návodu!
  • nakúpil v obchode FaxCOPY pred 2 týždňami

tovar bol pripravený na osobný odber veľmi rýchlo, dokonca skôr ako mali uvedené na stránke, obsluha príjemná, spokojnosť

• nakúpil v obchode FaxCOPY pred 2 týždňami

• Doručovanie na najbližšiu predajňu.
  • nakúpil v obchode FaxCOPY pred 3 týždňami

• Prehlad o stave tovaru a jeho rychle dodanie
  • nakúpil v obchode FaxCOPY pred 3 týždňami

• Pohodlna objednavka z PC, rychle vyhotovenie, bezproblemovy odber.

• možnosť osobného odberu
    • bol som informovaný o predĺžení termínu objednávky
    • dobrá cena
    • komunikácia s obchodom

Všetko prebehlo v úplnej spokojnosti, preto odporúčam.

• Online nakupovanie
  • nakúpil v obchode FaxCOPY pred 3 týždňami

Tovar ktorý bol skladom mi do dnešného dňa nebol doručený. Vlastne ani mi nemusel byt doručený nakoľko som si objednala vyzdvihnutie na predajni.

• tovar, služby
    • transport medzi predajňami / zo skladu?

Väčšinou som spokojný. V tomto konkrétnom prípade ale celé zle. Objednaný tovar (vianočný darček) sa cestou na predajňu zničil(!) Aspoň ešte nebol zaplatený, ale aj tak, ostal som bez darčeka.

Reakcia obchodu FaxCOPY

Je nám ľúto, že sa nepodarilo doručiť darček v poriadku na predajňu. Tovar bol poškodený pri preprave kuriérskou službou. Za chybu, ktorú sme priamo nezavinili, sa ospravedlňujeme.

osobný odber

• nakúpil v obchode FaxCOPY pred 1 mesiacom

• Vsetko tak ako som objednal.
  • nakúpil v obchode FaxCOPY pred 1 mesiacom

• Internetový obchod nefungoval pri objednávaní počas víkendu! Prvýkrát som nebola celkom spokojná s kvalitou - na obrázku bol čiastočne odstrihnutý nápis, čo by sa nemalo stať. Buď nech je tam nápis celý, alebo žiadny. Bola som dosť nepríjemne prekvapená!
  • nakúpil v obchode FaxCOPY pred 1 mesiacom

Pani v obchode bola velmi mila, ale personalizovane karty katastrofa.

Kominukacia,dodanie a vsetky tieto veci boli v poriadku. Hodnotim vyslovene iba tento produkt, nic ine.

Ale karty? Tak tie si vyrobite sami a za ovela nizsiu sumu a v omnoho vacsej kvalite. Karty boli malicke, makky paper, NEKVALITNA TLAC, na dvoch kartach chybalo oznacenie " IX " a na kartach pasiky ako ked dochadza toner, totalne nekvalitne. Velka hanba !! Najradsej by som opytala peniazky spat, ale bol to darcek..takze asi ako vela inych zakaznikov, som to nechala tak..

Reakcia obchodu FaxCOPY

Mrzí nás vzniknutá situácia, každý výrobok je možné reklamovať a pokiaľ sme urobili chybu, samozrejme ju napravíme. Spomenutý výrobok „Personalizované hracie karty“ je pomerne náročný produkt, na výslednú kvalitu ktorého majú rozhodujúci vplyv zákazníkom dodané podklady (fotografie). Napriek snahe a výstupnej kontrole sa nedá vylúčiť vada výrobku, túto je však možné (aj dodatočne) reklamovať a ak je vada spôsobená nami, samozrejme ju v rámci reklamácie odstránime.

Na upresnenie:

- Karty majú rozmer 57 x 93 mm, tento rozmer je uvedený aj v popise produktu a ak sa skutočný rozmer líši, je to samozrejme dôvod na oprávnenú reklamáciu. V obchodoch sa ponúkajú hracie karty rôznych rozmeroch – menšie aj väčšie a na požiadanie vieme vyrobiť v podstate akýkoľvek rozmer, uvedený rozmer však ponúkame štandardne, ak si zákazník neželá iný.
    - Karty sa netlačia na papier ale na špeciálnu vodoodolnú neroztrhnuteľnú fóliu s hrúbkou 250 g/m2, ktorá vyzerá síce ako papier, je však oveľa trvácnejšia a bežným spôsobom nepoškoditeľná, čo má význam práve u hracích kariet. Na požiadanie vieme vytlačiť karty na akýkoľvek materiál vrátane hrubého papieru, karty tlačené na papier sú však menej odolné.
    - Tlač kariet sa nerobí na tlačiarňach, kde môže „dochádzať toner“ odhliadnuc od výstupnej kontroly, ktorá by evidentnú nekvalitu tlače mala odhaliť. Apriori však nevieme vylúčiť prípadnú inú vadu tlače, určite však vieme na základe reklamácie (stačí aj foto poškodenia) vyrobiť karty nové.
    - Za kvalitu dodaných fotografií bohužiaľ nenesieme zodpovednosť, viaceré z dodaných fotografií nie sú príliš kvalitné (či už samotným prevedení - nasvietenie, ostrosť – alebo kompozíciou) a na „profi“ karty by sme ich použitie určite neodporúčali. Vzhľadom na určenie produktu, kde je ale rozhodujúci obsah, nie forma (použitie vlastných fotografií, nie ich profesionálna kvalita), ale karty aj iné produkty vyrobíme aj z dodaných menej kvalitných fotografií v rámci možností čo najlepšie. Pokiaľ zákazník požaduje osobitné spracovanie (retuš fotografií, výrezy, koláže a pod.), dá sa vyhovieť, táto služby je však na vyžiadanie a za doplatok.

• nakúpil v obchode FaxCOPY pred 1 mesiacom

• Obchodne centrum, bezproblemove parkovanie, pohoda, fajn obsluha

• Blízko je parkovisko
    • Rýchlo vybavené
    • Očakávala som dodávku o 10 dní, no na tretí deň bol na predajni

• Rychly,spolahlivy
  • nakúpil v obchode FaxCOPY pred 1 mesiacom

Objednal som si tovar 17.12.2018, 18.12. 2018 mi volal pán, nevie, či mi príde tovar
    do štvrtku toho týždňa, ale že do piatku mi to príde na isto je 29.9. 2018 nekontaktoval ma nikto ... Volal som aj na predajňu a tam má pán odbil, že nám čakať sms, tak čakám už 8 dní a nič ...

Reakcia obchodu FaxCOPY

Mrzí nás vzniknutý problém, zlyhalo nielen dodanie zo skladu v predvianočnom čase, ale najmä komunikácia zo strany pracovníkov predajne. S pracovníkom predajne bude riešiť nezvládnutú komunikáciu jeho nadriadená, za chybu sa ospravedlňujeme.

• rýchle doručenie
    • kvalita
  • nakúpil v obchode FaxCOPY pred 1 mesiacom

• Vždy milí, ochotní personál.

Veľmi rýchle dodanie. Pôvodný termín bol až v novom roku. Nakoniec bola zásielka doručená ešte pred sviatkami.