• cena výber rýchlosť dodávky komunikácia super

Reakcia obchodu Farby ALMANI

Ďakujeme za kladné hodnotenie našej práce a zároveň sme radi, že ste opäť nakupovali u nás. Tešíme sa na Vašu návštevu aj v budúcnosti. tím Farby ALMANI

• ceny výber rýchlosť dodávky komunikácia

Reakcia obchodu Farby ALMANI

Ďakujeme za kladnú recenziu. Našim hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka a u Vás sa nám tento cieľ podarilo naplniť. Budeme radi, ak náš eshop navštívite aj v budúcnosti. tím Farby ALMANI

• Objednávala som telefonicky,kompetentní boli veľmi úslužní,vyjadrujem svoju spokojnosť s nákupom
    • Rýchlosť

Reakcia obchodu Farby ALMANI

Ďakujeme za kladnú recenziu. Budeme radi, ak aj v budúcnosti navštívite náš eshop. Vaša spokojnosť, naša radosť. tím Farby ALMANI

Lacný a veľmi rýchly.

Reakcia obchodu Farby ALMANI

Ďakujeme za kladnú recenziu a zároveň nás teší, že ste boli spokojný s našimi službami. Vaša spokojnosť, náš úspech. tím Farby ALMANI

• rýchlosť vybavenia - na druhý deň doručené

Reakcia obchodu Farby ALMANI

Ďakujeme za kladnú recenziu. Je nám potešením, že ste si vybrali na svoj nákup náš eshop. Budeme radi, ak aj v budúcnosti zostanete našim zákazníkom. Vaša spokojnosť, náš úspech. tím Farby ALMANI

• Rýchle dodanie !!!

Reakcia obchodu Farby ALMANI

Ďakujeme za kladnú recenziu a zároveň sme radi, že ste boli spokojný s našimi službami. Vaša spokojnosť, náš úspech. tím Farby ALMANI

pohoda

Reakcia obchodu Farby ALMANI

Ďakujeme za kladnú recenziu. Teší nás, že ste boli spokojný s našimi službami. Vaša spokojnosť, náš úspech. tím Farby ALMANI

• Super rýchlo dodané .. dokonca i priamo domov mimo mesta. Úžasné . Krmivo budem brať už len odtialto

Reakcia obchodu Farby ALMANI

Ďakujeme za kladnú a zároveň peknú recenziu. Radi Vám dodáme , respektíve dovezieme krmivo aj v budúcnosti . Bude nám potešením, ak sa stanete našou stálou zákazníčkou. tím Farby ALMANI

Lacnejší ako neakej kamennej predajni, veľmi rýchle doručenie a super zabalené .

Reakcia obchodu Farby ALMANI

• Vždy rýchlo dodaný objednaný tovar.

Po opakovanom objednávaní u firmi Almani tovar doručili vždy rýchlo,som spokojná i s eshopovou ponukou,je prehladná,popisy tiež.

Reakcia obchodu Farby ALMANI

Ďakujeme za kladnú a povzbudzujúcu recenziu. Sme radi, že ste sa stali našou stálou zákazníčkou. Budeme robiť maximum pre to, aby ste ňou aj zostali. tím Farby ALMANI

• Nakupoval som tu prvy krat spokojnost z tovarom ako aj komunikaciou!!!!

Reakcia obchodu Farby ALMANI

Dorucenie v Nitre bez uctovania dopravy.

Reakcia obchodu Farby ALMANI

• Ešte som sa nestretol s obchodom, ktorý by tak rýchlo zareagoval na moju objednávku.Už na druhý deň bol tovar doma

V tomto obchode budem určite ešte nakupovať

Reakcia obchodu Farby ALMANI

Ďakujeme za veľmi povzbudzujúcu a kladnú recenziu. Ceníme si Vašu spokojnosť a bude nám potešením, keď aj v budúcnosti navštívite náš eshop. Vaša spokojnosť, náš úspech. tím Farby ALMANI

• Dobrý a kvalitný výber. Včasné doručenie.

Reakcia obchodu Farby ALMANI

Ďakujeme za kladnú recenziu. Mrzí nás, že dodacia lehota Vašej objednávky sa trošku predĺžila , za čo sa ospravedlňujeme. O to viac si ceníme Vašu kladnú recenziu a budeme radi ak sa k nám vrátite nakupovať. tím Farby ALMANI

• expresne rýchle dodanie

• dobré ceny
    • čím väčšia zákazka, tým väčšie poštovné

Reakcia obchodu Farby ALMANI

Ďakujeme za kladnú recenziu. Sme radi, že ste boli spokojný s rýchlym dodaním a cenou. Cenu za doručenie určujeme podľa cenníka kuriérskej spoločnosti, ktorá sa automaticky zvyšuje s hmotnosťou zásielky. Bohužiaľ toto ovplyvniť nevieme. Ďakujeme za pochopenie. tím Farby ALMANI

• všetko ok.

Reakcia obchodu Farby ALMANI

• Ustretove jednanie a ochota. Urcite odporucam vyborna komunikacia aj rychle dodanie. Dakujem

Reakcia obchodu Farby ALMANI

odporúčam, rýchle dodanie aj odpoveď na mail.zatiaľ bez výhrad

Reakcia obchodu Farby ALMANI

Som velmi spokojna s obchodom aj dodanim tovaru.

Reakcia obchodu Farby ALMANI

Ďakujeme za kladné hodnotenie nášho obchodu a sme radi, že ste boli spokojná s našimi službami. Tešíme sa na Vašu návštevu aj v budúcnosti. tím Farby ALMANI