Reklama

Zobraziť recenzie

Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Všetko OK

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    • Dostupnosť tovaru, cena, a rýchlosť doručenia. Super
  • Odporúča obchod

    100 %

    Rýchle dodanie

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rýchle dodanie tovaru rovnako ako i dobre zabalený tovar
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Dobrý vyber
    • Rýchle doručenie
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Je to ôk
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 5 dní

    • Doručovanie priamo na Slovensko
    • Tovar zodpovedá zobrazeniu aj popisu

    Za mňa ako zákazníka spokojnosť.

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rýchle vybavenie objednávky.
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rychle dodanie, velky vyber tovaru.
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Veľmi skoré dodanie
    • Odporúčam
  • Odporúča obchod

    90 %

    Rýchlosť a tovar bez poškodenia

  • Odporúča obchod

    100 %

    serioznosť, promtnosť

  • Odporúča obchod

    100 %

    • široký sortiment, skvelé ceny, pohotový personál
    • otváracia doba, dostupnosť kamennej predajne
  • Odporúča obchod

    50 %

    Objednával som tu druhý raz(prvá objemná objednávka došla v krabici, OK...) Táto druhá objednávka (menšie veci) mi poslali zabalené v nejakej slabej papierovej obálke. Bolo to na dobierku a kartou som to zaplatil skôr ako mi to na pobočke Packety doniesli zo skladu v domnienke že to bude ako zvyčajne zo všadiaľ OK... BOL TO ŠOK! Určite to poškodila Packeta no viním aj obchod-do obálky bola diera ako dlaň a všetko bolo vidieť(možno veci aj vypadali a nahádzali to späť...) KEBY SOM TO NEUVÁŽENE NEZAPLATIL PRED SKONTROLOVSNÍM TAK TO NEPREBERIEM!!! Pani mi povedala že takto nám to nosia... Skontroloval som to pohľadom cez dieru či tam je všetko a zobral som si to.... A v čom viním obchod:Takto posrane zabalený tovar so už roky od nikoho neobdržal. NEUZNÁVAM ABY MI TOVAR ZA TAKMER 140€!!! BOL POSLANÝ V NEJAKEJ SLABEJ PAPIEROVEJ OBÁLKE. Zas to nepreháňajte s hraním sa na eko.... Obchod je super, majú širokú možnosť dodania a platenia tivaru-TAK KEĎ ICH TO STOJÍ(doprava balenie....) NECH DAJÚ MOŽNOSŤ DOPLATIŤ BALENIE DO KRABICE ČI NECH TO ÚČTUJÚ-STRHNÚŤ NA NIEČOMU... Nech to posielajú ako iný kde som podstatne za menšie peniaze dostal tovar či už v krabiciach alebo v podstatne pevnejší j bublinkových obálkach.. V tejto obyčajnej obálke boli o papierové krabičky z tovarom a boli pokrčené ako by to krava požula... Totálne sklamanie zo za balenia tovaru, človek sa teší a dôjde mu to ako zo smetiska!!! TREBA TO BALIŤ PORIADNE, ŽIADEN DOPRAVCA S TOVAROM DOBRE NEZAOBCHÁDZA A PACKETA TIEŽ NIE JE VÝNIMKA, TIEŽ NA TOVAR KAŠLÚ...

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Ok
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 deň

    • doručenie do 24 hodín z inej krajiny
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Precízne zabalený tovar a primeraná dodacia lehota. Určite odporúčam
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • hľadala som konkrétny tovar, jedine tu som ho našla
    • prehľadné stránky, zaujímavý tovar
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 5 dní

    Dobrá cena, rýchle dodanie
    Ďakujem

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Flexibilne reagujú