Dlhé dodanie, čakám už týždeň a nič,po objednaní bola odozva tovar môže prísť 20 a viac dní po objednaní

Super

• Neskora dodavka objednáneho tovaru bez upozornenia,

• Krásné věci
    • Delší dodací lhůta

• veľký výber
    • Doručenie trvalo 11 dní od platby

Čakal som, že ten batoh bude väčší - neboli pri ňom totiž uvedené rozmery len kapacita.

Tovar doručený po troch týždňoch. Krabica otvorená a obsah balíčka bol rozbitý. Určite nekupovať nikdy. Obchod nekomunikuje a nereaguje na reklamáciu.

Objednaný a zaplatený tovar nebol kompletný

Čakám na zasielku,ale som spokojný.

Dúfam,že dostanem tovar ,- sľúbili od zaplatenia 10 - 20 dní,stále čakám,ale
    ešte neprešli tie dni,ale povtrdili že som uhradil dopredu faktúru,ináč v por
    Iadku

Maximálna spokojnosť, nízka cena, kvalitný výrobok, rýchle dodanie. Odporúčam

• Objednané 21.9.2023.a doteraz nič ani mail ani tovar.

• Ani obraz ani zvuk.

Tovar zatial nebol doruceny,

• Dodanie tovaru v poriadku.

Všetko OK.

Tovar mi síce prišiel ale úplne iný než som objednávala.... Iná značka iný typ konvičky.... úplne nesplnenie objednávky

• Rýchle dodanie tovaru ktorý nikde nie je

Super obchod spokojnost

• Tovar som dostala za 3 týždne , prišiel mi úplne iný tovar ako som si objednala
    • Na moji reklamáciu zatiaľ nezareagovali

Z tohto obchodu si už nikdy nič neobjednam , ani jeden z odpudzovacov na komáre čo mi prišli neodpúšťajú komáre celé zle. A to som si objednala jeden odpudzovať elektricky a jeden odpudzovac kliešťov pre psy a mamiesto toho mi pošli náramok proti klientom . Na tovar som čakala 3 týždne a to pisala že ho majú skladom. Tak ak by som reklamovala že mi poslali iný tovar tak aj bude po sezóne kliešťov kým by poslali správny tovar

• Tovar mi neprišiel

S tovar,ktorý som objednala i obdržala som maximálne spokojná. Kvalita za dobrú cenu.

• Veľmi pomalé dodanie tovaru