-
Neodporúča obchod
- NESPLNIL POŽIADAVKU OBJEDNAVKY
-
Odporúča obchod
tovar po objednani doruceny k spokojnosti rychlo
-
Odporúča obchod
kuriér GLS doručil tovar v poriadku a ochotne, skoro
-
Odporúča obchod
Zatiaľ som spokojný s kúpou
-
Neodporúča obchod
- Ziadna
- Ziadna komunikacia obchodu,tvor nedorucili, neodpovedaju na emaily
- Od obejdnavky po tyzdni napisali ze odoslany tovar a vraj dorucenie nalsedujuci den , ani po 15 dnoch tovar nemam
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 2 týždne
- Rýchla reakcia na objednávku
-
Odporúča obchod
Rýchle doručenie.
-
Odporúča obchod
- doručenie tovaru v štandardnom odstupe od objednávky, prehľadné info o stave objednávky
Spoľahlivý dodávateľ
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
Som spokojná.
-
Odporúča obchod
.
-
Neodporúča obchod
Nedorucene
-
Neodporúča obchod
Tovar dorazil za 1 týždeň
- Nekompletný tovar
-
Neodporúča obchod
Tovar dorazil za 2 týždne
Vobec nič neoplati sa to absolútne žiadne učinky
-
Odporúča obchod
Rýchle dodanie, super darček pre vnučku ,vrelo odporúčam
-
Odporúča obchod
- Rýchly a spoľahlivý.
- Ste top!
-
Neodporúča obchod
Neskoro dali vedieť že objednávka nepríde
-
Odporúča obchod
- Kvalita a rýchle dodanie
-
Odporúča obchod
- Som spokojny s nakupom
Som spokojny s nakupom
-
Neodporúča obchod
dodaný nekompletný
-
Neodporúča obchod
Objednala som si dva produkty,obe boli doručené nekompletné!!!Takže sa nedajú použiť,jeden vôbec,druhý čiastočne!!!!!Tovar prišiel až po urgujúcom @aj to asi po viac ako dvoch týždňoch.Po reklamácii,mi neboli dodané ani chýbajúce diely,ani sa nikto neospravedlnil.Zbytočne vyhodených 40 eur!!!!NIKDY VIAC S TEJTO STRÁNKY NEOBJEDNÁM....