Reklama

Zobraziť recenzie

Prihlásiť sa a pridať recenziu
  • Neodporúča obchod

    10 %

    • NESPLNIL POŽIADAVKU OBJEDNAVKY
  • Odporúča obchod

    100 %

    tovar po objednani doruceny k spokojnosti rychlo

  • Odporúča obchod

    100 %

    kuriér GLS doručil tovar v poriadku a ochotne, skoro

  • Odporúča obchod

    90 %

    Zatiaľ som spokojný s kúpou

  • Neodporúča obchod

    10 %

    • Ziadna
    • Ziadna komunikacia obchodu,tvor nedorucili, neodpovedaju na emaily
    • Od obejdnavky po tyzdni napisali ze odoslany tovar a vraj dorucenie nalsedujuci den , ani po 15 dnoch tovar nemam
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 2 týždne

    • Rýchla reakcia na objednávku
  • Odporúča obchod

    100 %

    Rýchle doručenie.

  • Odporúča obchod

    100 %

    • doručenie tovaru v štandardnom odstupe od objednávky, prehľadné info o stave objednávky

    Spoľahlivý dodávateľ

  • Odporúča obchod

    90 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    Som spokojná.

  • Odporúča obchod

    90 %

    .

  • Neodporúča obchod

    10 %

    Nedorucene

  • Neodporúča obchod

    10 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • Nekompletný tovar
  • Neodporúča obchod

    10 %

    Tovar dorazil za 2 týždne

    Vobec nič neoplati sa to absolútne žiadne učinky

  • Odporúča obchod

    100 %

    Rýchle dodanie, super darček pre vnučku ,vrelo odporúčam

  • Odporúča obchod

    80 %

    • Rýchly a spoľahlivý.
    • Ste top!
  • Neodporúča obchod

    Neskoro dali vedieť že objednávka nepríde

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Kvalita a rýchle dodanie
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Som spokojny s nakupom

    Som spokojny s nakupom

  • Neodporúča obchod

    30 %

    dodaný nekompletný

  • Neodporúča obchod

    10 %

    Objednala som si dva produkty,obe boli doručené nekompletné!!!Takže sa nedajú použiť,jeden vôbec,druhý čiastočne!!!!!Tovar prišiel až po urgujúcom @aj to asi po viac ako dvoch týždňoch.Po reklamácii,mi neboli dodané ani chýbajúce diely,ani sa nikto neospravedlnil.Zbytočne vyhodených 40 eur!!!!NIKDY VIAC S TEJTO STRÁNKY NEOBJEDNÁM....