tovar došiel chybný, na reklamáciu mi vôbec nereaguju

• rýchle doručenie

Asi každý dobre vie že iPhony 14pro je problém zohnať ak ich chcete nové tak sa načakáme 1-2 mes. Tento obchod ich ponúkal vo všetkých farbách, trochu čudne. Váhal som či objednať produkt a vyžiadal som sériové číslo daného telefónu na overenie, dostal som odpoved že ak nemám záujem tak nech uvoľním rezerváciu pre iného zákazníka. Pekný deň

Cena na webe bola uvedená ako vrátane dph avšak predajca nie je platca dph čo bolo absolútne neviditeľné . Pri objednávke a aj pri súhrne. Čo však slúži predajcovi ku cti je , že sa ozval a na danú skutočnosť nás upozornil a objednávku sme zrušili. Mohlo sa tomu predísť ak by na objednávke figurovala nulová dph .

• Super prístup, dobrá cena

Super eshop

• Moj prvý nákup a maximálna spokojnosť s predajcom .
    • odporúčam nakupovať

• Rychly a spolahlivy nakup
    • Super cena
    • Parkovanie pri obchode

• Rýchle dodanie hneď na druhý deň po objednavke.
    • Zatiaľ žiadna.

• Tovar bol používaný a prebalený do nového obalu. Konektory boli špinavé, rovnako tak reproduktory. Displej bol vymenení. Podotýkam že na webe uvádzali že ide o ÚPLNE NOVÝ telefón.

Určite neodporúčam. Komunikácia s majiteľkou na bode mrazu. Nedvíha telefóny a po reklamácií telefónu sa viac ako mesiac neozvali. Aktuálne nedvíha a nekomunikuje. Peniaze stále nie sú na účte.

UPDATE 18.11.2022 - peniaze prišli na účet do 5 minút od telefonátu s jej zamestnancom za čo veľmi ďakujem

Tovar po tyzdni neprisiel. Stav objednavky si neregistrovany zakaznik nevie overit. Na zrusenie objednavky nereaguju, po cely cas vobec nekomunikuju. Vyhnite sa oblukom.

• Výhodný nákup
    • Komunikácia
    • Parkovanie pri obchode

Odporúčam

V skratke, objednal som si sluchatka samsung galaxy buds+, boli mi dorucene nekvalitne FAKE sluchadka, tak som im poslal ziadost o reklamaciu, kym bola reklamacia vybavena ubehol skoro mesiac, neodporucam.

Reakcia obchodu www.fajnmobil.sk

Dobrý deň , nejedná sa o žiadne FAKE slúchadlá , neposlali ste žiadosť o reklamácie , ale žiadosť o odstúpenie od kúpnej zmluvy a peniaze Vám boli odoslané v zákonnej lehote 14 dní ďakujeme za pochopenie fajnmobil.sk

• Slabá komunikácia- nepreberá telefonáty

Do obchodu som sa nevedel dovolať pri overovaní dostupnosti tovaru

• Vyborne ceny
    • Super komunikacia
    • Odporucam

• nekomunikacia

Volany ucastnik je docasne nedostupny...uz tyzden, rovnako snaha o komunikaciu mailom...neviem, ci su na dovolenke alebo to zabalili, ale stoja mi u nich peniaze uz tyzden a neviem, co dalej...

Všetko prebehlo podla mojich predstav.

• Nedodaný tovar

Objednal som zlacnený tovar (iPhone 13 mini), no na druhý deň volali, že tovar nemajú a že mi ho ani nepredajú za objednanú sumu (ani alternatívnu farbu). Som sklamaný z jednania.

• Nakupujem tu pravidelne
    • Všetko prebehlo rýchlo