• Deklarovaný tovar skladom nebol vobec k dispozicii

Inú skusenost ako zrusenie objednavky z mojej strany nemám

Bohužiaľ, z tohto obchodu som si objednal telefón, 2 týždne z ich strany ticho a až keď som ich kontaktoval informovali ma, že moja objednávka bola zrušená. Jediné šťastie že z neznámych obchodov nechávam platbu na dobierku.

Nemaju tovar skladom aj napriek tomu ze pisu skladom je 1kus :)

• nizka cena
    • uplne novy telefon

obchod odporucam!

• Všetko OK

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Bezproblémová komunikácia s obchodom
    • Objednávka dorazila v poriadku aj s darčekom

• Bez problémov
    • Ziadne

• Veľmi rychle dodanie tovaru

• Cena, rýchlosť dodania
  • Môj prvý nákup.

• R

Rýchle dodanie

• Super cena a tovar skladom

Odporučam

Neodporúčam tento obchod, klamu o stave na skladoch, po objednaní a zaplatení vás kontaktujú že produkt na sklade nie je, aj napriek tomu že na sklade ho naďalej uvádzajú. Komunikácia mizerná, na infolinku sa nedá dovolať lebo číslo je neustále vypnuté. Do vrátenia peňazí sa im moc nechce aj napriek tomu že Vám tovar nedodali lebo ho skladom nemali ako uvádzajú. Následne som mobil objednal z inej stránky a na druhý deň mi bol doručený.

• Tovar skladom
    • Komunikácia
    • Ceny

• super cena
    • komunikácia

všetko prebehlo hladko bez problémov, super nízka cena.

• rýchlo dodaný nový telefón
    • dobrá cena