• rýchlosť, ústretovosť

S obchodom som veľmi spokojná, potrebovala som jednu cigaru, keď som volala do obchodu či mi to vedia poslať do dvoch dní, veľmi milá a ústretová pani mi hneď zistila, že daný kus majú na sklade a hneď v ten deň mi aj objednávky vybavili a odoslali, na druhý deň som ju mala, zabalenú tak ako sa má v ochrannom obale. Môžem len odporučiť, za mňa veľká spokojnosť.
    Ďakujem

• Rychle dorucenie

• Dobrý výber tabaku, zákaznícky prístup, ústretovosť, ak je problém rieši sa obratom
    • Mám len jednu, chodí kuriér, musím byť doma. Uprednostnil by som PACKETKU a je to lacnejšie

Spokojnosť v každom smere, ak by bola doručovania do Packetka bol by to ideálny eshop

• pri pociatocnych nezrovnalostiach velmi rychle jednanie, oprava objednavky a velmi rychle dodanie tovaru .
    • stav skladu nesedel so skutocnostou, po upozorneni doslo k naprave.

aj napriek pociatocnym nezrovnalostiam by som si tovar objednala aj v buducnosti. Pre nezrovnalost na sklade mi nebol odoslany tovar , ale po upozornení doslo velmi rychlo k naprave a bleskovom odoslaní. Takto si predstavujem spolupracu zakaznik dodavatel, ak sa vyskytne problem, hned ho ustretovo riesit,

• Pohotové vybavenie objednávky
    • Nemám žiadne výhrady

• Výborná komunikácia, veľmi rýchla doprava

Tovar nebol v pondelok na slade, fajčiareň.sk zabezpečila dodávku vo štvrtok doobeda.

• Osobný prístup,ochota pomôcť a veľmi príjemná komunikácia. Rýchle doručenie bez akýchkoľvek problémov.

seriózny prístup

• Majú tovar ktorý som nikde inde nenašiel, výborná komunikácia

Objednal som Sailor Cherry, ten inde nemajú a je to u mňa najlepší fajkový tabak s príchuťou cherry a cena je veľmi dobrá. V priebehu objednávky som ešte čosi chcel zmeniť, pani to vyriešila na telefón ako som potreboval. A expresné doručenie. Spokojnosť.

• Veľmi nápomocný a komunikatívny personál. Vďaka ochote som mohol objednávku vyzdvihnúť ešte v deň objednania

• Všetko v poriadku

rýchle dodanie, dobrý výber,

Pravidelne som v obchode nakupoval, vždy so spokojnosťou, avšak posledný nákup bol môj posledný. Objednal som si cigary, po pár dňoch mi bolo oznámené, že ich nemožno dodať, nakoľko ich nemajú dostupné (čomu rozumiem), avšak môj známy tie isté cigary objednal asi pol hodinu po mojej objednávke, ako som mu písal, nech si aj on objedna tie isté a jemu doručené boli. Maximálne nefér pristup voči zákazníkovi.

• dobrý výber tovaru
    • kvalita tovaru a ceny
    • veľmi dobrá komunikácia, ochotní a milí zamestnanci
    • možnosť objednať cigary cez aplikáciu na overenie veku je veľkou výhodou

Cigary nakupujem online len tu.

Rychle dodanie

• spoľahlivé, rýchle doručenie

Pohodlný nákup, výborný sortiment, spoľahlivé doručenie, dobré pribežné informácie o zásielke.

ceny, rýchlosť

• bezproblemova rychla vymena tovaru
    • okamzita reakcia na email/telefonat
  • Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Opatovne som nakupovala v tomto eshope a opatovne k velkej spokojnosti.Znovu musim vyzdvihnut velmi profesionalny,ustretovy a mily pristup pani alebo slecny,s ktorou som komunikovala cez zakaznicku linku,kedze som potrebovala poradit.Urcite budem nakupovat z esopu znovu a eshop vrelo odporucam aj ostatnym milovnikom tabaku