Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Rozumiem

Ako prihlásený užívateľ máte možnosť nastaviť si zobrazenie Heureky.

Zobraziť pôvodnú Heureku

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• zakúpené v ExpresTlač pred 1 týždňom

• Všetko OK
  • zakúpené v ExpresTlač pred 2 týždňami

• Názov Exprestlač zodpovedá skutočnosti.
    • Návrhy predložené zákazníkom odkonzultuje grafik a v prípade potreby odborne poradí, aby bol výsledok čo najlepší.
  • zakúpené v ExpresTlač pred 2 týždňami

Veľmi nápomocný a šikovný. Všetko išlo hladko, rýchlo a podľa zadania. Odporúčam

• Tovar som mala pripravený na odber uz nasledujúci deň
    • Prvý krát sme si objednali svadobné etikety na víno, ktoré nevytlačili v béžovej farbe, ale v čistej bielej, takže sme niekoľko hodín museli čakať na vytvorenie nových etikiet.
    • Nedávno som si objednala pečiatku s vlastným logom a po 30tich otiskoch, pečiatka začala rýchlo strácať farbu.. V maily mi povedali že to bude spôsobené druhom papiera, nakoľko každý papier nasiakne iné množstvo atramentu... Pečiatky, ktoré mám od iných dodávateľov mi robia aj po niekoľkých rokoch rovnako kvalitný otisk, bez potreby obnovy atramentu...
  • zakúpené v ExpresTlač pred 1 mesiacom

• jednoduche zadanie priamo cez web
    • super rychle vyhotovenie
    • kontrola grafikom
    • rozne moznosti tlace a dizajnu
  • zakúpené v ExpresTlač pred 1 mesiacom

vsetko vynikajuce, su rychli a dosledni

• zakúpené v ExpresTlač pred 4 mesiacmi

Rychle jednanie a objednavka bola hotova na druhy den. Urcite vyuzijem aj v buducnosti.

• kvalita tovaru
    • velky vyber
    • grafik poradil

Objednaval som dva typy vizitiek a dva typy peciatok. Predlozeny graficky navrh grafik skontroloval a drobne nedostatky napravil a upozornil na ne. Kvalita vizitiek vo velmi dobrej kvalite a z bohateho vyberu si clovek tazko niekedy vybera ale oplatilo sa.

• Skvelá komunikácia
    • Rýchle dodanie
    • Majú to fakt vymakané

Spokojnosť s obchodom.
    Super komunikácia, bolo to rýchle.

• dobré ceny
    • kvalita tlace

Odporúčam

Vsetko Ok

• zakúpené v ExpresTlač pred 2 mesiacmi

Rýchle vybavenie mojej objednávky. Veľká spokojnosť s komunikáciou a s kvalitou

Ďakujeme! :)

• Vysoká kvalita tlače
    • nenechávať si tlač na poslednú chvíľu, opäť sa mi stalo, že pôvodný avizovaný termín doručenia nebol dodržaný (zdržanie vo výrobe)
  • zakúpené v ExpresTlač pred 2 mesiacmi

neviem preco ale expres to tentokrat nebol v ramci mojej objednavky. Uplne zbytocne mi zevraj niekto volal aby mi povedal ze objednavka bude o 5 eur drahsia nakolko som si zvolil extra vyrez.. namiesto toho aby mi niekto napisal a spytal sa cez mail. skor si vsak myslim ze to bola vyhovorka, nakolko som zmeskany hovor nemal. Navyse ste ma nasledne kontaktovali az po tom co som napisal mail ze kde je problem s mojou objednavkou... naozaj som teraz nespokojny. zajtra odchadzam prec, tak som zvedavi ci pride dovtedy tovar ktory tu mal byt uz asi vo stvrtok...

Reakcia obchodu ExpresTlač

ospravedlňujeme sa za zdržanie. Vo výrobe nám vypadol človek, ktorého sme nevedeli rýchlo nahradiť, preto prišlo na prelome mesiacov k viacerým zdržaniam.

• zakúpené v ExpresTlač pred 2 mesiacmi

• 19x z 20 prípadov príde správa, že zásielka sa zdržala vo výrobe. Absolútne neprofesionálne, Doporučujem zmazať z webovej stránky informáciu Spoôsoby doručenia: Do 24 hodín od objednania
    • Overnight Slovensko, Kuriér, Osobne ...to je nehorázne zavádzanie zákazníkov.

Reakcia obchodu ExpresTlač

chápeme Vaše rozhorčenie a je nám to veľmi ľúto. Mnohé výrobky štandardne vieme vytlačiť a doručiť do 24 hodín, pri týchto výrobkoch to aj uvádzame, pri nich sa však predpokladá, že grafika je kompletne pripravená na tlač. Ak grafiku upravuje alebo vytvára náš grafik, objednávka sa môže zdržať na komunikácii klienta s grafikom. Čo sa týka výroby, môže sa stať, že je výroba nárazovo preťažená, snažíme sa to promptne riešiť navyšovaním zmien. Niekedy však vypadne kľúčový človek, ak ho nevieme okamžite nahradiť, môže prísť k spomaleniu výroby.

• Rychlost
    • Kvalita peciatky
    • Cez chatove okienko som doupresnil zmenu v peciatke, nakolko Online editor celkom nespolupracoval. Zmenu zaevidovali ale neprejavila sa vo vyrobe.

Reakcia obchodu ExpresTlač

máte pravdu, Vaša informácia sa nedostala ku grafikovi, a preto ani do výroby. Ak máte záujem o opravu, napíšte prosím jednoduchú reklamáciu na reklamacie@exprestlac.sk a v rámci garancie spokojnosti Vám vyrobíme opravenú pečiatku zadarmo.

• zakúpené v ExpresTlač pred 2 mesiacmi

• Komunikáciu s grafikom hodnotím veľmi pozitívne
  • zakúpené v ExpresTlač pred 2 mesiacmi

• farebné vyhotovenie štýlu vizitky ktorú ma sklamalo, nevedel som ho dorpedu
  • zakúpené v ExpresTlač pred 2 mesiacmi

bola to moja prvá a dobrá skúsenosť s týmto obchodom