• nakúpil v obchode Expodom.sk pred 2 týždňami

Tovar bol doručený hneď na druhý deň po mojej objednávke ešte v dopoludňajších hodinách. Spokojnosť.

• nakúpil v obchode Expodom.sk pred 2 týždňami

Spokojný.

• nakúpil v obchode Expodom.sk pred 1 mesiacom

Tovar prišiel rýchlo a v poriadku.

• nakúpil v obchode Expodom.sk pred 2 mesiacmi

Dopravca nedoručil v sľúbený termín ... v obchode nám vyšli veľmi v ústrety a tovar sme si mohli osobne nanovo prevziať ... s výrobkom sme spokojný

• nakúpil v obchode Expodom.sk pred 2 mesiacmi

• Strešná plachta preležaná s malými dierkami , nepresná na konštrukciu ,menšia, nedá sa upnuť na oboch stranách, aby bol vrchol v strede na stredových tyčiach . Veľká bočná plachta sa odtrhli suché zipsu z plachty.

Reakcia obchodu Expodom.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Mrzí nás vzniknutá situácia, poškodený produkt Vám samozrejme vymeníme za nový. Ak nie ste s výrobkom pokojný, môžete nám ho poslať späť, a my vám peniaze vrátime. Zákazníkom sa snažíme vychádzať vždy maximálne v ústrety. Verím, že danú vec vyriešime k Vašej spokojnosti.

• nakúpil v obchode Expodom.sk pred 3 mesiacmi

rýchle dodanie

• nakúpil v obchode Expodom.sk pred 3 mesiacmi

• Vynikajúci zákaznícky servis, prehľadná stránka, rýchle dodanie.
    • Z internetovej stránky sa môže zdať, že výrobky doručuje priamo Expodom a nie zmluvný kuriér. Kuriérska služba, žiaľ, využíva aplikáciu, ktorá v prípade, že zákazník nie je hneď v danom momente dostupný osobne, alebo telefonicky, neumožňuje návrat kuriéra na dané miesto bez súhlasu jeho nadriadeného. Dodanie tovaru sa tým zdrží napr. o 1 deň.

Vrelo odporúčam! :-)

• nakúpil v obchode Expodom.sk pred 4 mesiacmi

• rýchlosť
  • nakúpil v obchode Expodom.sk pred 4 mesiacmi

• Výborná komunikácia obchodu
  • nakúpil v obchode Expodom.sk pred 5 mesiacmi

• Super komunikacia
    • Tovar bol expresne rychlo doruceny
  • nakúpil v obchode Expodom.sk pred 6 mesiacmi

Všetko čo deklarovali na stránke splnili.

• nakúpil v obchode Expodom.sk pred 6 mesiacmi

• pani čo vybavovala moju objednávku bola vynikajúca a hlavne s neobvyklým záujmom o zákaznika

Bola som veľmi spokojná s personálom a aj s tovarom

• Rychle dorucenie, lahka komunikacia
  • nakúpil v obchode Expodom.sk pred 7 mesiacmi

• velmi ustretovo riesili problem s dorucenim este sa mi to nestalo bol som milo prekvapeny
  • nakúpil v obchode Expodom.sk pred 7 mesiacmi

Spokojnosť

• nakúpil v obchode Expodom.sk pred 1 rokom

Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

• expresné vybavenie objednávky

• rýchla dodacia doba

• nakúpil v obchode Expodom.sk pred 1 rokom

Rýchla a ústretová komunikácia, ochota riešiť vzniknuté problémy, spokojnosť.