Logistika nezvládnuta, poslali oznam že zajtra dovezú, až keď som na druhý deň zisťoval prečo neprišla, oznámili mi že to je omyl a príde za dva týždne. Okrem toho tel.cislo uvedené na šoféra v ozname je neexistujúce.

Reakcia obchodu EXPEDO SK

Ďakujeme Vám za recenziu. My sme Vám volali iba preto,aby sme prekontrolovali Vašu objednávku. Kolegyňka Vám aj upravila,lebo ste zistil,že potrebujete inú orientáciu. Predpokladaný termín dodania je do 03.05.2024
    Po naskladnení automaticky dostanete email a jeden deň pred rozvozom smsku s dátumom dodania.

Ok

Reakcia obchodu EXPEDO SK

Ďakujeme Vám pekne za hodnotenie našej stránky. Vaša spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou.
    Expedo nábytok

Hodnotiť spoločnosť za zakúpený tovar, ktorý nedorazil ??? hodnotenie môže byť iba negatívne.

Dobrý deň.

Ďakujeme Vám za recenziu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. Tovar sa snažíme dodať čo najskôr. Žiaľ, niekedy sa stáva, že naskladnenie od dodávateľa mešká. Mrzí nás vaša nespokojnosť. Objednávku pre Vás urgujeme.

Expedo nábytok

• Úplná spokojnosť od objednávky až po doručenie. Cena tovaru zodpovedá kvalite. Odporucam. Ďakujem

Reakcia obchodu EXPEDO SK

Veľmi pekne Vám ďakujeme za recenziu a za odporúčanie našej stránky. Sme radi, že ste s našimi službami a produktom spokojná. Dúfame, že pri ďalšom nákupe si opäť vyberiete našu stránku. :)

Expedo nábytok

Vyborna kúpa, super komunikácia od predajcu az po šoféra.

• Všetko dobrom stave

• dodanie bolo
    • komunikacia pri objednavke rýchla
    • pri reklamacii neskoršie dvihanie telefonu
    • poškodený tovar, neuznaná reklamácia

neodporúčam

Reakcia obchodu EXPEDO SK

Veľmi pekne Vám ďakujeme za recenziu. Tešíme sa ,že so zákazníckym servisom ste boli spokojný. Mrzí nás ale,že Vaša reklamácia nebola uznaná,ale bohužiaľ existujú nariadenia, ktoré sa v takýchto prípadoch musia dodržiavať.
    Expedo nábytok

• Veľká spokojnosť aj s dodaním aj s komunikáciou s obchodom

Expedo nábytok

expedo jedn podvod reklamacia 0 ani telefon nema kto vziat.Ale pri objednavke beru telefon hned

Dobrý deň.

Ďakujeme Vám za recenziu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. Vaša objednávka bola doručená 24.2.
    Vašu nespokojnosť s produktom,prosím napíšte na [email protected]. Reklamačné oddelenie Vám odpovie emailovo,nakoľko sa tam komunikuje v emailoch.

Expedo nábytok

• Tovar dosiel znacne poskodeny( bez vonkajsich znamok poskodenia), uz pri baleni bol poskodeny
    • Neuzanil reklamaciu

Neferove jednanie, bet moznosti reklamacie poskodeneho tovaru

Dobrý deň prajem,

ďakujeme Vám za recenziu.Je nám veľmi ľúto, že nie ste s Vaším nákupom spokojná. Produkty od výrobcu dostávame v zabalenom stave, poškodenie bohužiaľ nevidíme. Veľmi sa ospravedlňujeme za spôsobené nepríjemnosti.Reklamačné oddelenie postupovalo v súlade s predpismi. Je nám ľúto, čo sa stalo, ale bohužiaľ existujú nariadenia, ktoré sa v takýchto prípadoch musia dodržiavať.

Dodanie do 7 dní ,. Úplne super nákup na internete EXPEDO

Expedo nábytok

Rýchle vybavenie, ale tovar stále nedorazil

Reakcia obchodu EXPEDO SK

Ďakujeme Vám za recenziu. Vaša objednávka bude doručená na budúci týždeň. Doba dodania je do 8 pracovných dní,takže nie je po termíne. Jeden deň pred rozvozom dostanete smsku s dátumom dodania.

Expedo nábytok

S firmou Expado vysoká spokojnosť na všetkom sme sa dohodli slečna s kancelárií bola ústretová

Reakcia obchodu EXPEDO SK

Veľmi pekne Vám ďakujeme za recenziu a za odporúčanie našej stránky. Sme radi, že ste s našimi službami a produktom spokojný. Dúfame, že pri ďalšom nákupe si opäť vyberiete našu stránku. :)

Expedo nábytok

• Som spokojná tovar mi prišiel ako sľúbili

Expedo nábytok

• Po objednavke mi prisiel email,ale nikde nebolo napísané kedy to príde!! Po jeden a pol týždni dom volal na číslo a pani mi povedala,ze to príde do konca Januára‍♂️. 30.1. mi prišiel email,že to ešte len nim príde do 2 týždnov a až potom to posielajú nám? Akože mesiac a pol čakať na obývaciu stenu je tragické. Neodporúčam

Dobrý deň.

Ďakujeme Vám za recenziu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. Tovar sa snažíme dodať čo najskôr. Žiaľ, niekedy sa stáva, že naskladnenie od dodávateľa mešká. Vaša objednávka sa naskladnila,a už sa pracuje na termíne doručenia,o čom Vás za krátký čas budeme informovať. Mrzí nás vaša nespokojnosť.

• Výborná komunikácia
    • Deklarované je aj skutočnosť
    • Za mňa palec hore

• 2x nedodržaný termín dodania

2x nedodržaný termín dodania, po prvom určovaní dodania mi vrátili 5% ceny tovaru, pri druhom nedodržaní termínu dodania tovaru, mi bola vrátená suma o 5% nižšia ako som zaplatil, dôvod, že som odstúpil od zmluvy, asi by som mal čakať ďalšie týždne, neodporúčam uvedený obchod

super

Reakcia obchodu EXPEDO SK

Ďakujeme Vám pekne za recenziu.

Sme radi, že Vaša objednávka bola vyriešená k plnej spokojnosti. Pevne veríme, že táto spolupráca nebola posledná. Prajeme Vám Pekný deň :)

Expedo nábytok

Dobrá komunikácia s predajcom.

• Tovar neprišiel

Žiaľ som veľmi nespokojná, tovar ešte neprišiel, mal to byt darcek na Vianoce deťom :-( aj sme Vás kontaktovali, no zatiaľ nič neporiesilo.

Dobrý deň.

Ďakujeme Vám za recenziu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti. Tovar sa snažíme dodať čo najskôr. Žiaľ, niekedy sa stáva, že naskladnenie od dodávateľa mešká. Vašu objednávku samozrejme urgujeme.