• Rýchlosť dodania

• rýchla dodávka.

odporúčam

• Objednávka cez internet
    • Ziadne

Som velmi spokojný, to, čo firma prezentuje, aj dodržiava, hned, ako mali peniaze na úcte, zavolali a nasledujúci deň saunu doviezli, zmontovali a predviedli, ich zamestnanec, ktorý to doviezol a zmontoval, bol šikovný a komunikatívny, tak si predstavujem kvalitne služby.

• Mily personal, rychlost

• Dobrá a prehľadná webová stránka
    • Dostupnosť tovaru na sklade
    • Kvalitný výrobok za rozumnú cenu

Odporúčam ostatným:
    Obchod ma aktívne oslovil na základe môjho telefonického prieskumu. Obchod poradil na základe mojich požiadaviek u výrobku jeho prednosti a výhody.
    Na stránke sú jasne definované technické vlastnosti výrobku a dobrá vizualizácia.
    Montáž ako mi bolo povedané je jednoduchá a veľmi dobrý manuál na montáž.
    Tovar bol dodaný včas podľa dohody a bez závad, neporušený a kompletný.

• Majú to, čo potrebujem k vírivke
    • Slabiny neviem

Čo potrebujete to tam nájdete

Tovar bol poškodený, ale po telefonnom pohovore doručili nový(druhý)tovar tej istej značky bezplatne, v neporušenom stave. Bolo to velmi seriozne jednanie. Takéto jednanie je zriedkavé, velmi si to vážim. Odporúčam tento obchod každému!!!!!!!

• profesionalita
    • neviem

ústretovosť, nevtieravosť, ochhota

• Rýchlosť
    • Eurorelax nezasiela takýto dotazník,takže nevie o slabinách a kvalite tovaru.

Na Heureke som si prečítal recenzie a v EURORELAXE, keď som tam volal, tak o nich nevedeli.
    Ja mám na spodnom rošte podlahy hnilé odpadové dosky, elektrický kábel nieje správne nainštalovaný.

• Neponúka
    • Ziadna komunikacia

Bez komentara

• - prehľadná ponuka tovaru,
    • - jeho podrobný popis,
    • - popis spôsobu jeho používania
    • - možnosť dôkladného preštudovania aj s porovnaním parametrov podobných výrobkov od iných dodávateľov
    • - to všetko z pohodlia domova
    • nemožnosť vizuálne si prezrieť tovar

- príjemná a promptná komunikácia (mailová aj telefonická) pri odpovediach na dopyty,
    - krátka doba dodania tovaru
    - prijateľná cena
    - záruka 3 roky
    - bezplatná doprava

Sme maximálne spokojný s prístupom, dodávkou aj kvalitou a funkciou tovaru (aj keď iba po prvý pár použitiach). Zatiaľ nezistené žiadne nedostatky.

• Ponúkaný tovar veľmi dobre opísaný, ako funguje, návod na montáž s videom atď.
    • Výhodou sú aj napísané prednosti tovaru , ako prispievajú k udržaniu zdravia a zníženiu bolesti.
    • Pribalený návod bol veľmi stručný a nie veľmi jasný preto sme sa orientovali aj podľa videa na internete.

Priaznivá cena
    Dobrý opis výrobku
    Tento obchod odporúčam známym práve z týchto horeuvedených dôvodov.

O.K.

• Ustretovost
    • Neviem o žiadnej

Dobre ceny, max ochota

• K výrobku nebol dodaný príslušný návod. Návod na montáž bol dodaný pre dvoj a trojmiestne sauny, ja som mal jednomiestnu. Montáž bola systémom čo asi k čomu patrí. Ale podarila sa. Pri predaji dochádza k porušeniu zákona č 250/2007 Z.z. o ochrane spotrebiteľa v znení neskorších predpisov - štítky nie sú v kodifikovanom jazyku. /§ 13 zákona/

Jediný dôvod prečo som nakupoval v tomto obchode bol ten, že sauna bola rozmerovo najmenšia z ponuky na trhu.
    V obchode som sa stretol s príjemným jednaním, tovar bol dodaný v mnou požadovanej lehote.
    Štítok v saune dodaný v anglickom jazyku je dôvod na podnet na SOI na začatie správneho konania pre porušenie zákona. Tak isto nedodanie návodu na montáž pre jednomiestnu saunu je hrubým nedostatkom zo strany predajcu.

Reakcia obchodu EuroRelax

Mrzí nás že ste dostali nesprávny návod. Stačilo sa ozvať a spravili by sme nápravu. Keď sa nič nerobí nič sa nepokazí. Ešte raz sa ospravedlňujeme. Odporúčame ak sa stane taký omyl aby ste nás hneď kontaktovali.

• cena, rozsah ponuky, prehľadnosť
    • preprava - neochota šoféra pri vykladaní veľkého tovaru

vrele doporučujem

• rychlosť

• veľmi prehľadná webová stránka
    • dobré ceny
    • trojročná záruka
    • dovoz do domu zadarmo
    • neviem posúdiť, snáď len to, že tovar pochádza z Číny, čo je veľmi ďaleko

na internete nakupujem veľmi zriedkavo, radšej mám kamenné obchody, kde si môžem všetko osahať
    ústretový prístup
    odporúčal by som ho ostatným
    tovar som ešte nedostal - dúfam, že nebudem sklamaný čo sa týka kvality výrobku, pretože pochádza z Číny
    ponúkajú trojročnú záruku, čo oceňujem

• Prehľadný.
    • Dobrá, pružná komunikácia.
    • Nevšimli sme si žiadne.

Tovar ktorý sme potrebovali bol za najvýhodnejšiu cenu.
    Komunikácia bola dobrá, boli ochotný.
    Áno.
    Všetko prebehlo rýchlo a bez problémov.

Vyborna komunikacia.kvalita tovaru