• Velmi operativne a rychle vybavenie objednavky
    • Dlhe dodacie doby ak nie je tovar nasklade
    • Zla komunikacia s obchodnikmi

Reakcia obchodu europasky.sk

mrzí nás Vaša nespokojnosť s nami. Áno, na pásky, ktoré sú vyrobené na mieru, majú špeciálne rozmery a nie sú našou skladovou páskou sa zväčša čaká dlhšie než na "bežné" pásky, ktoré sú dlhodobo našimi skladovými páskami. Všetkým zákazníkom, ktorí si dávajú naceniť a vyrobiť špeciálny rozmer dávame dopredu vedieť, že výroba a dodanie pások bude trvať cca 3-4 týždne. Z dôvodu aktuálnej papierovej krízy dávame všetkým vedieť že sa doba dodania takýchto pások na mieru predlžila na 4-8 týždňov.
    Čo sa týka zlej komunikácie s obchodníkmi tak isto nás mrzí, že ste neboli spokojný. Na každý telefonát sme Vám však odpovedali a tak isto sme Vám na každý Váš e-mail reagovali okamžite do pár minút, max. pár hodín. Snažili sme sa zakaždým odpovedať čo najzrozumiteľnejšie, snažili sme sa nájsť spoločné riešenie a tak isto sme s Vami stále vykomunikovali všetky Vaše dotazy, otázky a aj námietky do pár minút.
    Mrzí nás Vami vnímaná zlá komunikácia a nespokojnosť. Vždy sa snažíme všetkým našim zákazníkom čo najviac vyhovieť a pomôcť.

Tovar po vyse tyzdni nedoruceny.

Reakcia obchodu europasky.sk

za meškanie dodávky sa ospravedlňujeme avšak nie je to naša chyba. Vašu objednávku sme spracovali a pásky sme Vám odoslali hneď na druhý deň, kedy nám prišla objednávka. Chyba je na strane prepravnej spoločnosti, s ktorou sme problém už riešili. Podľa ich slov majú výpadok kuriérov a tým pádom sa stane, že zásielka stojí na depe aj niekoľko dní, kým sa pošle ďalej a z našej strany s tým nevieme nič robiť.
    Pásky každému zákazníkovi odosielame ešte v deň objednávky, najneskôr nasledujúci deň. Chyby a oneskorenia zo strany prepravnej spoločnosti bohužiaľ nevieme ovplyvniť.
    Veríme, že sa oneskorenie už nebude opakovať.