• Som veľmi spokojná toaletná voda je vinikajuca.

Odporúčam každému je to seriózny internetový obchod.

• Perfekt

• - obchadzajte sirokym oblukom
    • - absolutna neserioznost obchodu
    • - klamanie zakaznika
    • - na 2 emaily ziadna odpoved
    • - uz som jednu recenziu na tento nakup pridal, obchod zareagoval tvrdenim, ze som si "pomylil obchod" (https://goo.gl/F9Cd7P). Nepomylil.
    • - objednavka v ich systeme https://goo.gl/deksu7
    • - ziadost o hodnotenie z heureky https://goo.gl/681vuo
    • - mail od kuriera o zasielke europarfum https://goo.gl/ANaX4s
    • - s.r.o. na ktoru je spolocnost napisana sa pravidelne meni. Momentalne je to Gewinn s.r.o. https://www.europarfum.sk/obchodne-podmienky

objednavka #475, GLS cislo balika: 601117919

tovar sice dodany a originalny, avsak daleko po datume pouzitelnosti. Dodana toaletna voda 'Acqua di gio amor pour homme' ma zivotnost 3 roky.

Dodany tovar bol vyrobeny v roku 2000, overene podla serioveho cisla vyrobku. vona je vyprchana, po pouziti velmi rychlo zmizne. obchod nekomunikuje, maily ignoruje.

Kedze som nedokazal reagovat na predajcu, mame tu recenziu znova, tentokrat aj so screenshotmi dokladujucimi neserioznost obchodu.

Kupil som rovnaku vonu v kamennom obchode. Porovnanie:
    1. Seriove cisla: https://goo.gl/3ZGsdo
    2. Info o datume vyroby europarfum : https://goo.gl/77mC5X
    3. Info o datume vyroby kamenna predajna : https://goo.gl/Sz47Zk

Stranka pre overenie datumu vyroby kozmetiky: http://www.checkfresh.com/

• Rychlost dodania
    • V krabicke iny produkt !

Zaslane na vymenu, balicek si obchod neprevzal. Dalsia komunikacia z ich strany neprebieha....
    Zatial Velmi zla skusenost...

Reakcia obchodu EUROPARFUM

je nam luto ak ste obdrzali iny produkt nez aky ste si objednali,administracia nam funguje mozno vam prisla odpoved do spamu,obcas sa to stava,zarucujem vam ze problem vyriesime k vasej spokojnosti..

s pozdravom Europarfums

• Tovar bol dodany.
    • Tovar sa mi nezda originalny. Vona ani farba niesu ako na originale ktory som mal predtym. Na stranke nemaju ani kontaktnu adresu ani telefon...dokonca ani nazov firmy.
    • Na kontaktny formular neodpovedaju. HROZA!!!

NEDOPORUCUJEM. Firma EUROPARFUM podla obchodneho registra neexistuje, Na stranke niesu ziadne informacie ani kontakt na predavajuceho..iba formular na ktory neodpoveda.
    Budem musiet kontaktovat SOI....50 eur v pr....

Reakcia obchodu EUROPARFUM

pan Ondrej nevieme sa k situacii vyjadrit nakolko ziadny mail na vase meno neevidujeme.

S pozdravom Europarfums

• - tovar sice dodany a originalny, avsak daleko po datume pouzitelnosti
    • - dodana toaletna voda 'Acqua di gio amor pour homme' ma zivotnost 3 roky
    • - dodany tovar bol vyrobeny v roku 2000, overene podla serioveho cisla vyrobku
    • - vona je vyprchana, po pouziti velmi rychlo vyprcha
    • - obchod absolutne nekomunikuje
    • - objednavka #475, GLS cislo balika: 601117919

nedoporucam.

Reakcia obchodu EUROPARFUM

zial pomylili ste si nas s inym predajcom tuto objednavku neevidujeme tento tovar nemame kuriersku spolocnost gls nepouzivame.

s pozdravom Europarfums

• poslali mi TESTER s nápisom Not for Sale !!! :-( a s Fahrenhaitom to nemá nič spoločné...je to nejaký pančák, rýchlo vyprchá,nevonia som sklamaný..moja chyba ulakomil som sa na nízku cenu žial ale nikdy viac !!!

Reakcia obchodu EUROPARFUM

pan Peter, not for sale je bezne napisane na testeroch,za kvalitou a originalitou si stojime,mate pravo na vratenie penazi ked si uplatnite reklamaciu,sme vam plne k dispozicii

s pozdravom Europarfum

najnižšie ceny na trhu, vôňa štandardná, výdrž vône slabšia

Trochu to trvalo, ale vzhľadom na hektické Vianočné obdobie sa to stáva. Podstatné pre mňa bolo, že zásielka prišla pre zvolenú udalosť včas. Som váš spokojný zákazník.

• FALZIFIKÁT A NIE LACNÝ
    • ŽIADNA KOMUNIKÁCIA ZO STRANY E-SHOPU

Parfum za 100 € som dostala na Vianoce od priateľa. Je to falzifikát. Inak voňal, slabšie, vôbec nevydržal. Ľudia, čo ten parfém poznajú mi hovorili, že sa im to nezdá. A tak som ho porovnala s originálom z kamennej predajne konkurencie a pozrela popri tom pár youtube videí, ktoré ukazujú na čo sa pri zisťovaní, či sa jedná o fejk sústrediť. A aby to nebolo málo, tak ešte tečie. Europarfumu som písala minulý týždeň slušný mail a ešte som pre istotu vyplnila a poslala dotazník z ich webu. Dodnes nemám odpoveď. (Prišla mi len automatická, že majú do 8. januára voľno, lenže ja som mail písala 25.1.) To, že nemajú na ich stránke uvedené telefónne číslo a adresu asi hovorí o všetkom. URČITE SI NIKDY NIČ NEOBJEDNÁVAJTE!

pani Simona

nevieme vas takto identifikovat,poskodzujete nam ochodne meno,nas dodavatel je certifikovany a mailova komunikacia so zakaznikom je nepretrzita,preto bud ste sa zmylila alebo si toto nevieme vysvetlit inak

s pozdravom Europarfum

Áno, jeden mail mi prišiel, keď som zrušila objednávku, že budete vybavovať objednávky po 8.1.2018 z dôvodu čerpania dovolenky cez sviatky a vyčerpania zásob. To je jediný mail. Nerobte z hodnotiacich klamárov.

Reakcia obchodu EUROPARFUM

takze nase vyjadrenie k dannej situacii je klamstvo,ale to ze vy najprv napisete o nas klamstva ktore nasledne popriete je v poriadku?
    ospravedlnujeme sa ze sme si dovolili mat dovolenku ked ste si vy chceli tovar oobjednat.

Neprišla mi žiadna mail správa o uskutočnení objednávky. Obchod neodpovedá na mail, ani na kontaktný formulár. Tel.číslo som na web page nenašla. Po zrušení objednávky mi bol tovar poslaný, hoci mi zas neprišlo žiadne oznámenie o zmene. Tovar som neprevzala, keďže som objednávku mailom zrušila.

Reakcia obchodu EUROPARFUM

15/01/2018 ospravedlnujeme sa za predlzeny cas cakania,medzi sviatkami sa nam nepodarilo naskaldnit tento tovar,expedujeme tovar zajtra
    Spracováva sa SR Áno

16/01/2018 Na ceste

takto prebehla historia vasej objednavky boli ste mailom upozornena ze tovar pride neskor za co sme sa ospravdlnili,je nam luto ze mate s nami negativnu skusenost,

s pozdravom Euro-parfum

• jednoznačne fake parfémy, predávané za cenu originálneho, v prípade reklamácie sa vám už neozvú, *editované*

predpokladám, že si založia inú stránku, na túto zákazníci už prišli, že je to čistý podvod
    Serióznosť očakávať nemôžme, keďže aj v recenziách, ktoré si píšu sami, majú ťažké pravopisné chyby
    Je na mieste podať podnet na obchodnú inšpekciu a colný úrad

Reakcia obchodu EUROPARFUM

ak by ste boli nasim skutocnym zakaznikom dostali by ste formular kde mate moznost vyjadrit vas nazor,mali by ste si uvedomit ze ste na smiech.

s pozdravom europarfem

• Dobrý večer,
    • veľmi pekne ďakujem za skvely obchodík. EUROPARFUM môžem len a len odporúčať - kvalitný tovar, okamžitá komunikácia, rýchle dodanie, z mojej strany maximálna spokojnosť.
    • Teším sa znovu niekedy nabudúce.
    • PS : ďakujem aj za darček. :) moc ma potešil.
    • Prajem pekný večer.

Dobrý večer,

Teším sa znovu niekedy nabudúce.
    PS : ďakujem aj za darček. :) moc ma potešil.
    Prajem pekný večer.

Kúpil som si tester a podla môjho názoru mi poslali fake!

vazeny pan Gabriel

skutocne ide len o vas nazor,zial niekedy sa neda bojovat s ludmi ktorý sa asi vyzivaju v haneni ohovarani a podobne.
    to ze ste boli promtne vybaveny k spokojnosti s nalezitym ospravedlnenim a preukazanim skutocnosti,to sa vam asi nechcelo vypisovat ze?
    hmm preco asi

aj tak vsetko dobre zelame

• Tovar dorazil.
    • Namiesto deklarovaného originálu dorazil tester
    • Krabička bola pokrčená
    • Flakón bol celý mastný a bol odprasknutý kúsok skla

Neodporúčam nakupovať v tomto obchode. Pravdepodobne nepracujú s oficiálnou distribúciou. Ceny na úrovní originálu, zaslali však tester "not for sale". Obchodu som zaslal mail so žiadosťou o vysvetlenie. eShop neodpovedal.

Pan Rovniak

na mail vam bolo zodpovedane ihned po navrate z dovolenky nepracovali sme mezdi sviatkami tak sa na nas za to prosim nehnevajte,predsa len vianoce su len raz do roka..
    Zabudli ste napisat ze vam bol omylom zaslany tester 100ml vo vyssej cenovej hladine ako 50ml ktoru ste si objednal,samozrejme ze to bol omyl na nasej strane ale stava sa a riadne sme sa vam ospravedlnili,pricom ste ale v podstate dostali o 50ml parfemu navyse co bola nasa skoda,lebo je tam cena podstatne vyssia.

poskodenie tovaru mohlo nastat nedbalou manipulaciou u prepravcu ,zail to sa moze stat vsade,je logicke ze by vam nikto vedome poskodeny produkt nezaslal.

Nas dodavatel je certifikovany predajca znackovych parfumov v celej EU,dufam ze vam toto vysvetlenie o povode tovaru staci

• trochu amaterskeho jednania
  • Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

• Napodobenina originálu už nikdy viac

Reakcia obchodu EUROPARFUM

Vasa nepospokojnost nas mrzi uz sme vas kontaktovali,chceme len upozornit ze tovar mame od certifikovaneho dodavatela.

s pozdraovm E.P