• Rastové sérum na riasy je čistý fejk,prišlo v krabičke,ktorá bola otvorená...sérum total neúčinné,mam pocit,že tam niekto nalial iba gelik,asi toľko...

Už nikdy viac

Vážená paní Jano,

děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud se Vám zdá zboží jakkoliv v nepořádku, kontaktujte prosím náš zákaznický servis: e-mail: [email protected], tel. kontakt: +420 491 204 252, kde bude vše vyřízeno k Vaší maximální spokojenosti.

S přáním hezkého dne,
    EURO SHOP s.r.o.

• obchod by mal zmeniť dorucovateľa (Sps) za takého ktorý neklame . Údajne som bol mimo (11.04.2023 10:03:48 ) , a pritom celý čas čakame doma....NIKTO neprišiel !!! ale napísané podľa dohľadavania balika je , že som mimo .....

Vážený pane Oto,

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Velmi se omlouváme za způsobené prodlení s dodáním ze strany dopravce. Tato skutečnost nás velice mrzí a budeme se snažit, aby se již situace neopakovala.

V případě dalších dotazů kontaktujte náš zákaznický servis : e-mail: [email protected], Tel.: +420 491 204 252.

EURO SHOP s.r.o.

Vôňa ok.Vydrž chvíľku po použití

S přáním hezkého dne,
    EURO SHOP s.r.o.

• Objednávka uhradená 27.1 ešte neprišla.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Tato objednávka byla stornována z důvodu neuhrazení.

Pro více informací, kontaktujte náš zákaznický servis: E-mail: [email protected], Tel.: +420 491 204 252.

EURO SHOP s.r.o.

• táto voňavka by mala byť stiahnutá z obehu. Jej vôňa nie je vhodná asi ani pre tých najnáročnejších je agresívna a nepoužiteľná.

Vážený zákazníku,

velmi nás mrzí, pokud se Vám zaslaný produkt zdá v nepořádku. Zboží můžete zaslat k reklamačnímu řízení, nebo můžete kontaktovat naše reklamační oddělení: e-mail: [email protected], tel.: +420 491 204 257.

• 2/4 balení boli poškodené

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás mrzí , pokud bylo zboží poškozeno během přepravy. V případě, že jsou produkty poškozeny během přepravy nejsme schopni tuto skutečnost nijak ovlivnit.

V tomto případě prosím kontaktujte naše reklamační oddělení.

Pro více informací kontaktujte naše reklamační oddělení: e-mail: [email protected], tel.: +420 491 204 257.

EURO SHOP s.r.o.

Objednávka není do dnešného dňa na adrese

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi nás mrzí, pokud nebyl Váš balíček stále doručen. Pravděpodobně došlo ke zpoždění vlivem dopravce.

• Je to fejk

• Ceny
    • Zničený tovar
    • Komunikácia

Z obchodu som objednávala prvý a žiaľ aj posledný krát. Tovar mi prišiel rozbitý, vyliaty, zničený. Samozrejme možno je to chyba dopravcu, avšak náhrady sa nedovoláte.
    21 mi prišiel balík znehodnotený použiteľné boli len malé veci, ktoré dobre zabalili. 24 mi prišla odpoveď, že mi teda ako kompenzáciu ponúkajú 3EURá na ďalšiu zásielku HA HA ! ... keď som túto lukratívnu ponuku odmietla napísali mi po 3 dňoch od doručenia zásielky, že im teda mám poslať iné fotky ako som poslala (škoda, že sa sem nedá pridať fotka) žiaľ moja chyba, že nezvyknem zničený premočený tovar držať doma týždeň. Samozrejme som zvažovala, že im celý tovar pošlem naspäť nech si ho nechajú ale zase by to boli len výdavky pre mňa za dopravu. Takže kašlem na to prišla som o cca 15 eur (šampón a maska na vlasy)(ostatné obité veci sa aspoň dajú použiť). Nie je to nejaká horibilná čiastka, ale samozrejme človeka to nahnevá... Odporúčam im baliť tovar tak aby sa nemohol rozbiť ani zo spodku keď už nie sú ochotní niesť zodpovednosť za svoju neporiadnosť. Som veľmi sklamaná, ale aspoň som sa poučila, že túto stránku už nenavštívim. Prajem vám pri tejto firme viac šťastia ako som mala ja.

Vážená Simčo,

Na základě komunikace s naším reklamačním oddělení Vám byla nabídnuta vhodná kompenzace podle zaslaných fotografií.

• Rychle vybavenie objednávky
    • Nekvalitny parfem, krátka výdrž vône

EURO SHOP s.r.o.

• Customer servis uplne uzasny “kde mam objednavku” odpoved “ objednavka bola dorucena 21.5”
    • Vobec neodpisuju
    • Slovaci neobjednavajte od nich
    • No comment

Slovaci nekupujte od nich

Ziadny email o obdrzani objednavky aom nedostal
    Ziadny email o expedicii
    Ziadny blby kurier ma nekontaktoval
    R.I.P 22€

Prvy a poslednykrat zo zasranej CR som objednaval

• Tovar nebol dodaný
    • Tovar som mala zaslany do zasielkovne kde vôbec nedorazil
    • po dvoch týždňoch čakania som dostala mail,že tovar sa vracia spat,pretože nebol prevzaty

• neprislo mi to domov stala som hodinu v rade v zasielkovni a este sa neda zaplatit ani v hotovosti ani kartou

Namiesto 5 objednaných položiek, prišla len 1. Keď som napísala, či sa dá tovar doposlať, povedali, že technicky to nie je možné a musia mi vrátiť peniaze, ktoré do dnešného dňa neprišli a to už je vyše týždňa.

Dobrý den, Sjuzn,

velice se omlouváme za tuto chybu.
    Dle informací z reklamačního oddělení s Vámi byla tato situace již vyřešena a platba vrácena zpět na Váš účet.

Ještě jednou se omlouváme za komplikace a děkujeme za pochopení.

• Parfem je fake

Dobrý den, paní Jano,

veškerý sortiment nakupujeme pouze u ověřených dodavatelů. V nabídce našeho obchodu proto naleznete pouze originální zboží.

Pokud je však s objednaným zbožím cokoliv v nepořádku, obraťte se, prosím, na naše reklamační oddělení na email: [email protected]

EURO SHOP s.r.o.

neboli schopní dodať dodávku ani po 10 dnech...telefonicky mi povedal, že majú problém so zásilkovnou,......všetko zlé,,,

• parfem nie je original.

• 1 sprchový gél mi prišiel vytečený - nepoužiteľný

• Žiadna!
    • 100% fake parfémy

VYHODENÉ PENIAZE URČITE NEODPORÚČAM!!!!!!
    Objednala som si parfém Montale Roses Musk, porovnala som si ceny na heureke, táto firma mala najlepšiu cenu. Platila som okolo 43€, normálne stojí okolo 60€. Na heureke maju aj fake hodnotenia-5* určite nie je od reálnych zákazníkov. Parfém prišiel, v papierovej krabičke čo by bolo ok keďže to bol tester, no samozrejme flakón bol už na prvý pohľad úplne iný, kto používa túto značku tak vie o čom hovorím... vôňa takmer totožná, ale výdrž úplne nulová. Písala som im email, ako to chcú riešiť, no zatiaľ žiadna odpoveď. Moja chyba- nepozrela som si ich recenzie na iných stránkach, kde majú 100-vky nespokojných zákazníkov, ktorý zdieľajú môj názor že parfémy ktoré predávajú sú 100% fejky...

• Údajne "originálny" parfém mal rozbalený celofán a krabička pod celofánom sa na mieste čiarového kódu celá lepila. Bolo viditeľné, že niečo z nej odstránili a ostalo len lepkavé miesto... na inak už dosť pokrčenej krabičke! Tovar na prvý pohľad vyzeral hrozne a o pravosti v tej chvíli som už vôbec nerozmýšlala... Veľmi ma sklamali