Obchod na moju objednávku vôbec nereagoval. Rovnako ani na ďalšiu moju otázku ohľadne stavu mojej objednávky.

• Od objednania, zaplatenia žiadna reakcia na email. 10 dní a stále čakám. Celé zle!
    • Ešte tovar je na ceste, alebo slabá logistika!

• NIC
    • IGNORACIA ZAKAZNIKA
    • Dorucenie 1az2dni realne asi tyzdne alebo mesiace
    • VSETKO
    • HRUBE ZAVADZANIE ZAKAZNIKA-Tovar na sklade ale za dva tyzne NEPRISIEL. A AKO VYSMECH Vam potvrdia ze objednavka je vybavena.
    • skutocne dorucenie zatial trva 1az2tyzne- mozno to budu aj mesiace kedze konci 2tyzden a nic.
    • Napup riesim 2tyzne predpokladam ze raklamacia tovaru nebude mozna
    • PROSIM ZRUSTE e-shop je 21storocie. Posledne som taketo nieco zazil v 20 storoci.

2tyzne cakam a nic. Objednavka svieti ze je vybavena. Na e-maili nereaguju. Ak si citaju recenzie aj majitelia etechshopu nechapem preco to este neskoncili. Zrejme nemaju tovar ani ludi

• slaba komunikacia, nedvihajú telefon, po 10 dnoch tovar neprisiel

Nekupovat

• Nižšia cena
    • Ignorované telefónne hovory
    • Dlhá doba dodania - na druhý deň písali expedíciu, prišli po 7 dňoch. V maily dokonca bolo napísané že máme kontaktovať predajcu ak to trvá viac než 2 dni. Rovno pripravuje ľudí aby vedeli čo čakať.
    • Vyhovárali sa na dopravcov, vraj zavliekli tovar do zahraničia. Výhovorky
    • Po 10 ignorovanych telefonátov prišiel okopírovaný, alebo predpripravené email. vraj po dohode s kolegom, ktorá nikdy neexistovala posielajú nový balík. Copy paste. Klamstvá.
    • Balík nakoniec poslal treto-stranový výpredajovy obchod, daňový doklad som musel opäť e-mailom vyžiadať.
    • V balíku bola krabica tovaru pokrytá viditeľnou vrstvou prachu
    • Klamlivé slogany na webstránke

Prečítajte si ostatné recenzie o obchode pred kupou.

• komunikácia

údaj pre zaplatenie som nedostal , po 7 dňoch som zrušil objednávku

• veľmi slabá komunikácia obchodu

pri objednavke na stranke bolo platba pri odovzdani ale prisiel mi mail ze treba platit dopredu ! az potom dodaju tovar do 1-2dni, a dodali ho do 2 tyzdnov....!! zle !!

• komunikácia s predajcom hlboko pod bodom mrazu!!!

• klame o dostupnosti
    • dlha dodacia doba bez upozornenia

• Komunikácia s obchodom na bode mrazu. Nemám potuchy v akom stave je objednávka. Nekomunikujú.

Deklarovaná konfigurácia na Sky Link k tomuto výrobku nebola dodaná. jedná sa o klamlivú reklamu.

• Nedorazil objednaný a zaplatený tovar, neodpovedajú na e-mail!

• Jedina vyhoda bola cena produktu
    • Dodanie 10, avizovane 2 dni
    • Faktura vyzera ako vytlacena v 95-tom.
    • Zavadzanie, ze tovar bol ihned odoslany

Nie som spokojny, nakolko predajca zavadzal, ze tovar bol odoslany ihned po platbe vopred.

• Nedodany tovar aj po zaplatení, ignorácia zákazníka

S takouto ignoráciu od predajcu som sa ešte nestretla, robia si dobrú reklamu! Zákazník zaplatí vopred a tovar nedostane!

• Ignorácia mojej objednávky. Pobvodníci
    • Šmejdi!

KUPUJTE V INÝCH OBCHODOCH. IGNORUJÚ, NEKOMUNYKUJÚ.

• Emailová komunikácia žiadna
    • Mobil ktorý majú uvedený v kontaktoch nikto neberie (volali sme asi 3 krát v priebehu týždňa)

Chceli sme si objednať tovar v hodnote skoro 1000€ po dokončení objednávky prišiel automaticky email nech počkáme na potvrdzovací mail ktorý potvrdí objednavku a dostupnosť tovaru... po týždni nič neprišlo tak sme skúsili tel. kontakt no na mobil nikto nereaguje (volané 1x v piatok a 2 krát v pondelok) napriek snahe ani po dvoch týždňoch žiadna reakcia.

• Dodacia lehota ubehlo 10 dní a tovar stále nemám.
  • 1.2.2018 som si objednal antivirovy program a do dnešného dňa 15.2.2018 som ho neobdržal. Čo je horšie už som ho zaplatil. Komunikácia s e-shopom žiadna, na mail neodpovedajú a telefón nedvíhajú. Asi som naletel podvodníkom!!!