27.12 tovar objednaný a je 10.1 a stále nedodany ani žiadne oznámenie v akom je to stave ale verím že sa to podarí Ďakujem

• Walkyrie Eve sa nedá hrať Server na spustenie bol Shut Down v Auguste 2017 je smutné že hru majú obchody ešte stále v predaji keď ju nie je možné hrať na žiadny spôsob.

Dodanie bolo rýchle, ale tovar prišiel poškodený. Obal na DVD bol zlomený v dvoch miestach, samotné DVD v ňom preto nedržia. DVD poškodené neboli.

Ako to v skratke zhrnut. Nuz kupil som si wireless controller xbox360 (renovovany). Novy nezozeniete a chcel som original. Mrzi ma len jedna vec. Ovladac sice funguje, ale ronovovany rozhodne nebol. Ten co sme uz mali doma je oproti tejto predrazenej spinavej vrzgajucej haraburde, ktora mi prisla za tu brutalnu cenu, ako krystalovy luster. Tento “repasovany” sice funguje, ale takmer ma naplo, ked som ho chytil do ruky, lebo ani len vycisteny nebol, nietoeste repasovany. Cize som ho musel cely rozobrat, vycistit a premazat mechanicke tlacitka. Takze EsteLacnejsie bolo pekne drahe a repas ovladac nevidel ani z iduceho rychlika…

• Poskodeny tovar.

• Objednal som normálnu verziu hry nie premium prišla premium verzia v portugalštine už v zivote!!

Reakcia obchodu EsteLacnejsie.sk

Ahoj Dominik, si prvý zákazník, ktorý nám nechal negatívnu recenziu za to, že sme mu poslali ako bonus v cene obyčajnej hry lepšiu edíciu. Ak môžem poradiť, tak bonusové DLC, ktoré sme poslali navyše jednoducho nevyuži a budeš mať doma teda obyčajnú edíciu. Ja dám k tvojmu profilu poznámku pre kolegov, aby ti v prípade nejakej budúcej objednávky už v živote!! neposielali žiadne bonusy. Hra je samozrejme v angličtine, ale to si už zrejme zistil.

Prisla mi verzia pre pc a po telefonickom kontakte mi bolo povedane jasne ze ja som spravil chybu a objednal som zle . Takmer som uveril, az pokym som sa nepozrel na objednavku a tam je jasne ps4 verzia! Rozhodne neodporucam tohto predajcu. Poslal som hru naspat a snad sa mi peniaze vratia. Ak nie budem to musiet riesit inak.

• Prisla mi hra vo Finstine (!?), rozhodne nie pre nas region, pricom to nebolo indikovane (zrejme nelegalny import).
    • Drziak na disk vo vnutri obalu bol zlomeny. Disk tam pocutelne behal hore-dolu, takze to muselo byt zrejme asi uz pri odosielani.

Ahoj Martin.
    Mrzí ma, ak ti balenie hry prišlo poškodené. Rád by som ťa ubezbečil, že sa tak muselo stať v preprave. Nemáme zapotreby odosielať od nás poškodené obaly. Stačilo nám napísať a náhradný obal by sme ti radi poslali.
    Čo sa týka jazykovej verzie hry, tvoje tvrdenie je zavádzajúce, pretože sme odoslali anglickú verziu hry tak, ako bolo v popise uvedené. Hra mala len taliansky prebal. V súvislosti s voľným pohybom tovaru v EU by som sa dôrazne ohradil aj voči tvojmu podozreniu z "nelegálnych importov". Ku každej objednávke vystavujeme platný daňový doklad a tak to bolo aj v tomto prípade.

Pozdravujem, Dušan, EsteLacnejsie.sk

• Tovar poškodený neochota výmeny
  • Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

• Myslim, ze bol tovar prebaleny, kedze chybal manual, vratane redem code, nutneho pre hranie multiplayer

Reakcia obchodu EsteLacnejsie.sk

Dobrý deň prajem, objednal ste si u nás novú hru a taká vám aj bola zaslaná, zabalená v ochrannej fólii. To, že výrobca nebalí do hry manuál my bohužial z pozície predajcu nedokážeme ovplyvniť. Manuál je dostupný online a vnútri balenia nájdete link na web vydavateľa, kde sa návod nachádza.
    Keďže ste si objednával PS4 hru, nenájdete v balení ani kód na multiplayer, keďže tento už pre hru po sieti nie je potrebný. Ak chcete hrať hru pre viacerých hráčov, je nutné si založiť PSN účet a aktivovať službu Plus.

• komunikacia,dlha čakacia doba a aj tak to nedodaju tak načo to maju na tej stranke uvedene.

nekupujte tu,neobjednavajte existuju lepšie a pružnejšie obchody.nie. nie . nie .

Reakcia obchodu EsteLacnejsie.sk

Objednali ste tovar koncom roka s dostupnosťou do 2 týždňov. Uvedená lehota dodania ešte neprešla a miesto toho, aby ste nás kontaktoval neodporúčate nákup u nás. Hodnotenia zákazníkov tu na Heureke hovoria o tom, že my so zákazníkmi komunikujeme a ich problémy riešime. Vy ste nás však na rozdiel od nás nikdy nekontaktoval ohľadne objednávky.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Objednal som si Grand Theft Auto 5 (PS3) o 1 tyždeň na to mi napísali že jedna várka sa predala a že dalšia im príde až o 3 dni. Potom ako prišla várka mi napísali žr tovar mi bude doručený hneď na druhý ďeň.No tovar mi neprišiel ani po piatich dňoch a stále na ten tovar čakám .

Reakcia obchodu EsteLacnejsie.sk

Ani raz sa nám nepodarilo dovolať Vám. Ani raz ste nás od objednania hry nekontaktovali, či už mailom alebo telefonicky, s otázkou prečo Vám hra stále neprišla. My si objednávky preverujeme aj cez telefón a ak sa nedokážeme dovolať objednávku nevybavujeme. Všetky objednávky na hru GTA 5 sú už dávno vybavené.

• Najnižšie ceny
    • Nespoľahlivosť pri preddobjednavkach nakoľko som si tovar GTA 5 objednaval 9.9 a znamy si ten isty produkt objednaval 17.9 a prišiel mu o deň potom a mne zatiaľ ešte neprišiel. Obidve hry su na PS 3 tak to nechapem preco to ma skor s toho isteho obchodu

• dobré ceny
    • slabá komunikácia obchodu so zákazníkom

Obchod ma vôbec neupozornil na to, že moja predobjednávka nebude dodaná v deň vydania hry a to som objednával v dvojtýždňovom predstihu. Ja som sa musel pýtať, čo sa s mojou objednávkou stalo. Po dvojdňovej komunikácii s obchodom, kedy mi nevedeli povedať, či mi tovar pošlú alebo nie, mi oznámili, že objednávka bude vybavená až o týždeň. Keďže som nechcel už viac čakať, lebo predobjednávku som robil preto, aby som nečakal, zrušil som ju. Sklamalo ma hlavne to, že mi vopred neoznámili, že tovar príde neskôr a preto by som tento obchod neodporučil. Nakupoval by som jedine, keby cena bola naozaj výhodná.

Zhrnul by som to asi takto. Hrate sa na amazon alebo iny obchod tym, že mi zavolate ze moj tovar bol odoslany a kedy pride a taketo keci. Pre mna bolo podstatne aby moj tovar prisiel normalne a v poriadku. Neprisiel v poriadku . Obal na hre bol zlomeny aj ked kolega sa vyhovaral ze to spravili urcite na poste. Moze byt a nemusi..... Nejdem to riesit ale minimalne ak mate snahu vylepsit nieco na tomto obchode tak to nerobte formou , ze mi niekto zavola aby mi oznamil aka je normalna lehota dorucenia. Ak chcete byt dobrym obchodom starajte sa o zakaznikov ktory si nieco kupil napr . ked vma napisem ze hra dosla poskodena tak logicky mi poslete novy obal a neriesite tych par eur.. Toto su sluzby zakaznikom. Nie ze mi kolega povie ze pri dalsom nakupe mi ho poslete... Tak uz si u vas nic nekupim a budem kazdeho varoat nech si nic od vas nekupuje ze tovar bol poskodeny a reakcia neprimerana.. Takze tolko.
    Pekny den.

Vážený zákazník,

na rozdiel od Vás, si absolútna väčšina zákazníkov naše služby chváli a cenia si servis ako informovanie o stave a odoslaní objednávky cez telefón.

Všetok tovar, ktorý odosielame je v pôvodnom a nepoškodenom stave. Ak to tak nie je, zákazníka o tom vopred informujeme pred odoslaním a v prípade súhlasu ten prázdny obal automaticky pribaľujeme.

Poškodenie tovaru sa vždy reklamuje u prepravcu pri preberaní a je jedno, či ide o kuriérsku spoločnosť alebo Slovenskú poštu.

To, že sa Vám tovar poškodil pri preprave, nebolo zapríčinené nesprávnym zabalením tovaru ani iným naším pochybením a to, že sme Vám ponúkli prázdny obal, ktorý pribalíme grátis k nasledujúcej objednávke je len naša dobrá vôľa a nie povinnosť.

Tomáš Švec
    www.EsteLacnejsie.sk

• .... najviac mi vadilo, že po zrušení objednávky ma zamestnanec spoločnosti zbytočne niekoľko krát kontaktoval ohľadom objednávky a to pred aj po zrušení - úplne zbytočne

... dotieravy personál

Vážený pán Branislav Fázik,

objednal ste si hru Call of Duty: Black Ops 2 na PC. V deň odoslania tovaru sme Vás telefonicky kontaktovali a oznámili, že Vám hra príde na nasledujúci deň, t.j. na deň vydania hry. Pochvaľoval ste si najnižšiu cenu a nevedeli ste sa dočkať hry, už aby u Vás aj bola. Po 2 týždňoch sme sa informovali, že či je nejaký dôvod, prečo zásielka ešte ani 2 týždne po odoslaní nebola prevzatá a stále čaká na vyzdvihnutie na pošte. Povedali ste, že máte Windows XP a nový notebook s Win 7 Vám ešte neprišiel, že ihneď ako Vám príde si zásielku prevezmete. Nikdy ste objednávku na hru nezrušil a ani ste to len nenaznačil. Práve naopak, tvrdili ste, že o hru máte záujem, pritom ste už v čase objednania hry dobre vedel, že si ju neplánujete prevziať a vymysleli ste si výhovorku o nekompatibilite hry s Vaším OS. Hru ste mohli v prípade záujmu kedykoľvek prevziať v 18-dňovej odbernej lehote a hrať ho na notebooku hneď ako Vám dorazí, ale Vy ste o ňu vlastne vôbec nemal záujem a teraz tu zavádzate. Nabudúce Vám objednávku zrušíme automaticky a nebudeme Vás pre istotu ani kontaktovať.

Tomáš Švec

• Rychle dodaie tovaru
    • Sprostredkovatel vam osobne zavola, ze objednavka bola zaslana
    • Na meil vam pride aj sprava o odoslani tovaru
    • Podla mna nema ziadne slabiny