• super

• rýchlo doručenie, dobre ceny

• Rychle dodanie
    • Dobra komunikacia

Som veľmi spokojná, veľký výber tovaru, super ceny, príjemná komunikácia a ochota.

• Bleskové dodanie

• Rýchlosť dodania

• Rýchla komunikácia
    • Ceny
    • Rýchlosť doručovania

• Rýchlosť doručenia
    • Komunikácia obchodu

• Najlepšie ceny

Vytkol by som jednu vec, kupovaná hra bola síce najlacnejšia zo všetkých e-shopov práve tu, no čo nebolo uvedené - jednalo sa o verziu pre taliansky trh. Aspoň že sa to prejavilo iba na samotnom artworku balenia, hra ako taká obsahuje aj angličtinu takže celkový zážitok z hry samotnej to nepokazí.

• Skvelé ceny
    • Komunikácia a prístup

Veľmi príjemný a ochotný prístup, pán Križka mi pred objednaním odpovedal na všetky otázky a uistil ma, že predobjednávky sú odosielané včas, tak aby boli doručené v deň vydania. Tak aj bolo. Ďakujem a odporúčam!

• Webstránka spočiatku vyzerala podozrivo, mala rovnaký dizajn inej stránky/eshopom s rovnakým tel.cislom, ale predpokladám že to bola partnerská firma.

• Komunikácia
    • Rýchlosť
    • Ústretovosť
    • Packeta
    • Nie je

Všetko fajn, bol to môj prvý nákup :)

Čakám na vašu predobjednávku Assassins Creed - Mirage (Deluxe Edition + Collectors Case) (PS5) na ktorú sa neviem dočkať a bude to zatiaľ moja najvzácnejšia a najkrajšia zberateľská edícia hry do mojej zbierky ktorú budem naďalej a veľmi dlhú dobu rozširovať ktorú zdedia po mne moje dve krásne detičky.Som zberateľ a dosť vášnivý a zbožňujem zberateľské edície či už sú to hry alebo konzoly.Klasické verzie hier a konzol nemáju pre mňa v podstate hodnotu.Zberateľské veci sú pre mňa vzácne, krásne a dokonalé diela herného sveta a hlavne talent návrhárov a samotných ľudí ktorí vyrábajú určité sošky a iné doplnky týkajúce sa herného sveta vlastnými rukami a aj keď niektoré veci stoja aj stovky eur ako napr repliky, sošky,steelboky, atď tak za tie veľké peniaze stoja lebo sú to umelecké diela priam a nič neni pre mňa na oči krajší pocit ako vidieť tie edície u mňa doma každý deň a aj keď niektoré sú pár rokov dozadu kúpené aj tak sa neviem na ne vynadívať a s úžasom ich obdivovať ako dokonalé diela.A o to je to pre mňa ešte krajší pocit z pohľadu na ne lebo som obdivovateľ a doslova maniak na tieto veci všetky okolo herného sveta od malička a drží ma to už asi cca 25 rokov a rok po roku som do týchto vecí väčší a väčší obdivovateľ a maniak.Ak to pôjde takto ďalej tak do konca môjho života mi možno nebude ani stačiť jedna obrovská miestnosť na tie všetky skvosty ktorá je určená ako moja domáca herňa a múzeum herného sveta.V tej mojej domácej herni platia prísne pravidlá pre ľudí ktorí tam vstúpia a je neprípustné čo i len jednu vec poškodiť.Je to pre mňa ako posvätný chrám a nič na svete nemá pre mňa väčšiu finančnú hodnotu a duševnú ako moja domáca herňa.Takýchto ľudí ako som ja je na svete maličké percento a som šťastný tomu.

• dobra informovanost ohladom stavu objednavky
    • rychle odoslanie
    • skvela cena

• super ceny
    • sortiment
    • možnosti platby a dodania

Rýchly obchodík, doručenie :)

• Rýchlosť

Spokojnosť

odporúčam.

• Možná platba cez plat. bránu
    • Veľký výber produktov
    • Prijateľné ceny