• Výborné ceny/zľavy.
    • Pomerne veľký výber produktov
    • Komunikácia so zákazníkom a zákaznícky servis
    • Odborníci na bicykle

V čase môjho nákupu som nakúpil za bezkonkurenčné ceny/zľavy. V žiadnom inom obchode/eshope som nedostal lepšiu cenu za konkrétny model bicykla.
    Aj som mal zo začiatku celkom obavy, keďže nízke ceny vyzerali až podozrivo lákavo a dobre, ale veľmi dobré recenzie a informácie o obchode ma presvedčili o opaku. A dobre som aj urobil, že som tovar zakúpil. Tento obchod je absolútne bezpečný a spoľahlivý.

Komuníkácia so zákazníkom, ochota zamestnancov a celkovo zákaznícky servis, sú na veľmi vysokej úrovni. Tu nie je naozaj čo vytknúť.
    Obchod ponúka aj pomerne široký výber produktov, takže každý si tu pravdepodobne nájde čo potrebuje.
    Zakúpil som bicykel a všetko prišlo pekne zabalené a bicykel správne a dobre nastavený. Vidieť, že zamestnanci sú odborníci a vo svete bicyklov sa vyznajú veľmi dobre. Keby som to nemal tak ďaleko, tak určite by som si tu dal robiť aj servis bicykla.
    Ešte čo sa týka času dodania, tak tovar prišiel rýchlo a čas dodania korenšponduje s údajmi, ktoré sú uvedené na stránke eshopu.

Tento eshop je úplne bezpečný a spoľahlivý a podľa popisu vyššie eshop samozrejme odporúčam. A ak ma zaujme ešte nejaký iný produkt, tak tu nakúpim znova.

• super komunikacia

• Komunikácia
    • Ochota
    • Ceny
    • Promtnosť

Odporúčam

• Dobré ceny
    • Komunikácia na úrovni
    • Rýchle a bezproblémové dodanie objednaného tovaru

• Skvela komunikacia, dobre ceny, rychlost dodania tovaru
    • Neviem o ziadnej

Obchod vrele odporucam, dobre ceny, skvela komunikacia.