• Za 3 týždne žiadne info o stave objednávky, taktiež žiadna kominikácia ani spätná väzba na moje 3 emaily.

Tento eshop neodporúčam.

Neodporucam objednavat nic z tejto stranky , absolutna ziadna komunikacia zo zakaznikom prd troma tyzdnami som si objednal hokejbalovu cepel nic samozrejme neprislo, objednavku som nasledne zrusil, nikto nic nepotvrdil ziadna komunikacia

Od objednania tovaru uplynuli viac ako 3 týždne a tovar je stále nedoručený. Niekoľkokrát som sa mailom a telefonicky informovala o stave objednávky,ale žiadnu odpoveď som nedostala.

• Nekontaktovali ma

• nie len nedoručili tovar, neupozornili, že tovar nebude dodaný, ale ani sa neobťažovali odpovedať na email, keď som chcela informáciu o stave objednávky

• žiadna výhoda nie je
    • žiadna odozva k objednávke
    • nulová komunikácia cez email

Obchod nereaguje na maily, žiadna info o objednávke, dobre, že sme tovar chceli na dobierku, o nič sme neprišli a neodporúčam !!! neseriózne :/

• nekupovat z Sportvin.

po 4 tyzdnoch zaplatenej objednavky tovar stale nemam .a pan na telefone sa tvari ako by sa nic nedialo a len slubuje ze sa na to pozre a nic Absolutne neodporucam tento obchod je to podvodnik.

• Veľmi rýchle a osobné jednanie
    • Milý ústretovvý
    • Výborne ceny
    • Nenašiel som žiadnu, objednávku som zrušil ja lebo som kúpil halovky v kamennom obchode

nikto neodpoveda na mail, mobil....

• Super

• Web zobrazoval dostupnost tovaru napriek tomu ze ho nemali.
    • Velmi zla komunikacia, sluby ze zavolaju a dohodneme sa na nahradnom rieseni ostali nenaplnene.
    • Bez urgencie z mojej strany by ma mozno ani nekontaktovali a neinformovali, ze mnou objednany tovar nemaju.

Z principu v tomto obchode nebudem uz viac nakupovat. Na trhu su 10tky inych onchodov s poctivym, profesionalnym pristupom.

• Takmer žiadna komunikacia zo strany predavajuceho dodacia doba pisana do troch dni ani po troch tyńoch žiadna odozva

neodporučam Sportvin

• Tovar nebol dodaný ešte v 15 deň, neviem, či bude vôbec dodaný.

Slabá komunikácia a minimálny prehľad zákazníka o objednávke. Pri platbe vopred vôbec neinformuje a prijatí platby. Na telefónne číslo uvedené na stránke nikto neodpovedá, ako aj na môj email. Obchod vôbec neinformuje ohľadom dodania tovaru. 7.12. som spravil objednávku a platbu, 12.12. som dostal info že moju objednávku začali vybavovať. Dnes 18.12. robím objednávku inde a túto vrátim.
    Zjavne však nie som jediný a spätná väzba s podobnými problémami je skôr typická pre tento obchod. Škoda, že som si to nevšimol skôr.

• Absolútne žiadna komunikácia, tovar nedodaný ani po 10 dňoch, strašné!

Tomuto eshopu sa zďaleka vyhnite. Objednal som tovar, hneď som ho zaplatil. Po 10 dňoch od zaplatenia, tovar stále nikde, na mobilné číslo sa prakticky nedá dovolať, ak sa dovoláte, tak sa dozviete, že tovar príde zajtra, všetko bude zajtra a keď príde zajtra, tak stále platí to predošlé nič. Už nikdy viac! Idem žiadať o vrátenie peňazí, ide o absoltúny neprofesionalizmus.

• Eshop mi ani po 2 mesiacoch nebol schopny poslat cepel ktoru som si objednal. Volal som s panom asi 2krat ale nebol schopny vyriesit moj dotaz, ze som cepel stale nedostal a pritom sa tvaril ze to nie je mozne ze to prekontroluje, no nikdy sa spat neozval. Absulutne neodporucam.

• 3krat som objednal ani raz mi tovar nedosiel

Podvod!!!

• Nedoručený tovar

• potreboval som potitka a neprisly.
    • neodpovidaji na meily,tovar mi vobec neprisel...nedoporucuji nic obednavat.

Katastrofaaa

• Objednávka nevybavená,na mail neodpovedajú a telefón vytláčajú
    • Dodanie majú napísané 2-4 dni na tovar ,po 10 dňoch čakania nereagujú na telefón ani na email :-)