• Co sa tyka druhotných licencii je to moj oblubeny obchod. Už som nakúpil niekoho licencií win aj office a vsetko v poriadku.

Sw licencie - ok.

prioritne nakupujem druhotné licencie, nikdy som nemal žiaden problém. Všetko bolo hneď na maily.

• rýchlosť dodania obratom
    • ponuka
    • komunikácia
    • možnosť platieb

• seriózne jednanie
    • super ceny
    • bezproblémová aktivácia a rýchle doručenie

• Možnosť vyplniť poznámku k objednávke a upresniť čo chcete ak si nie ste istý s parametrami produktu.

Telefónna linka podpory funguje správne, avšak kvalita informácií záleží od toho, kto Vám na linke podpory zodvihne telefón. S emailovou komunikáciou je to podobné. Do poznámky k objednávke je dobré uviesť čo chcete s tovarom robiť. Obchod Vám odpovie (a poprípade objednávku aj zruší) ak ste si vybrali tovar s odlišnými parametrami ako ste chceli, len ste si to pri objednaní poriadne nevšimli.

Reakcia obchodu servis-repas.sk

Vaša spätná väzba je pre nás nesmierne dôležitá a ďakujeme Vám za zdieľanie Vašich skúseností s našou zákazníckou podporou a komunikačnými kanálmi. Chápeme, že kvalita poskytovaných informácií môže občas závisieť od konkrétneho člena nášho tímu, s ktorým komunikujete, a berieme toto na vedomie ako príležitosť na zlepšenie.

Pokiaľ ide o poznámku k objednávke, chceli by sme zdôrazniť, že hoci to mnohí zákazníci vnímajú ako priamy komunikačný kanál, v skutočnosti slúži skôr na prenesenie špecifických požiadaviek alebo informácií relevantných k vašej objednávke. Je dôležité poznamenať, že tento mechanizmus je určený predovšetkým na jednosmernú komunikáciu a môže byť využitý len v obmedzenom rozsahu.

Snažíme sa poskytovať čo najlepšiu podporu v rámci možností, ktoré ako predajcovia máme. Je dôležité si uvedomiť, že hoci ponúkame technickú podporu, naša schopnosť pomôcť s konkrétnymi technickými problémami môže byť obmedzená, najmä kvôli tomu, že nie sme priamymi výrobcami softvéru či hardvéru, ktorý predávame. Naša podpora sa snaží preklenúť túto bariéru a ponúknuť pomoc tam, kde je to možné, no chceme zdôrazniť, že rozsah a hĺbka tejto pomoci môže byť limitovaná.

Oceňujeme vašu trpezlivosť a pochopenie v tejto záležitosti. Naše tímy neustále pracujú na zlepšovaní kvality našich služieb a komunikačných kanálov, aby sme vám a všetkým našim zákazníkom mohli ponúknuť čo najlepšiu podporu. Ak máte ďalšie otázky alebo potrebujete pomoc, neváhajte sa na nás obrátiť.

komplet elektronická komunikáácia

• Gyors szállítás, kB. 1-2perc alatt

• jasné informácie o produktoch

• Pre nie OT špecislistu nerealizavateľná instalacia....na toto musíte upozorniť pred kupou tovaru !

Reakcia obchodu servis-repas.sk

Ďakujeme Vám za Vašu recenziu a ceníme si Váš čas na zdieľanie spätného ohlasu. Chceme zdôrazniť, že informácie o technickej náročnosti inštalácie našich produktov sú jasne komunikované na našich webových stránkach. Snažíme sa poskytnúť našim zákazníkom čo najviac informácií, aby mohli urobiť informované rozhodnutie pred nákupom.

Rozumieme, že nie každý má technické zručnosti potrebné na inštaláciu a konfiguráciu softvéru, a preto sa snažíme byť čo najjasnejší ohľadom požiadaviek a očakávaní. Je dôležité si uvedomiť, že naša technická podpora je zameraná na pomoc s otázkami týkajúcimi sa našich produktov a licencií. Zatiaľ čo sa vždy snažíme poskytnúť podpornú ruku, naša schopnosť poskytovať rozsiahlu technickú pomoc, vrátane inštalácie a servisu zákazníckych zariadení, je obmedzená, ak bol zakúpený iba produkt alebo licencia bez doplnkových servisných služieb.

Vážime si pochopenie tejto skutočnosti. Naším cieľom je poskytnúť jasné a transparentné informácie, aby si naši zákazníci boli vedomí obmedzení podpory a mohli adekvátne plánovať svoje nákupné rozhodnutia. Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete viac informácií o našich produktoch, naša zákaznícka podpora je tu, aby vám pomohla.

Ešte raz ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Vaše pripomienky sú pre nás cenné a pomáhajú nám neustále zlepšovať kvalitu našich služieb a komunikácie s našimi zákazníkmi.

• ceny
    • komunikácia

• Najdem tam to co ocakavam
    • Dobre ceny
    • Expresna dodavka
    • Vyborna aj ked automaticka komunikacia

• rýchle doručenie
    • bezproblémové

• - dobrá skúsenosť
    • - opakovane dobrá skúsenosť
    • - v minulosti poradili aj telefonicky, čo je super
    • - spoľahlivé riešenie, zatiaľ všetok SW funguje ako má

Odporúčam, využijem aj v budúcnosti.

• dobrá cena, rýchle dodanie, všetko funguje bez problémov

• bleskové doručenie _do pár minút od zaplatenia
    • perfektné ceny
    • seriózne jednanie

vynikajúce ceny, bezproblémová inštalácia, seriozny prístup.

• Super prístup
    • Nakúpim určite aj inokedy

Nic

• okamžité oručenie
    • nieje

• Nie je to moj prvy nakup v tomto eshope a sluzby ako vzdy perfektne
    • prehladny eshop
    • nizke ceny ponukanych licencii
    • rychlost vybavenia - obratom
    • neviem o ziadnej

Naozaj dobry eshop na SW licencie.

Užasne odporúčam

• Rýchle vybavenie, možnosť platiť bankovým prevodom.