• rýchlo
    • kvalitné
    • veľmi milí personál

• Rýchlo, starostlivo zabalené aj s dokumentáciou

kvalitný tovar, rýchle dodanie

• Výborná a rýchla komunikácia. Flexibilné vyzdvihnutie tovaru.

• spoľahlivý obchod
    • platba kartou

Všetko prebehlo v poriadku a rýchlo.

• rýchlosť doručenia

• Napriek malému nedorozumeniu ohľadom mojej objednávky, spočívajúci v zaslaní iného tovaru, ktorý bol podobný. Po tom ako som na danú skutočnosť poukázal, toto bolo bezodkladne riešené a bol mi v rekordne krátkom čase zaslaný mnou pôvodne objednaný tovar.
    • Vysoko korektné správanie zo strany dodávateľa , vystupovanie na úrovni, aj keď si myslím, že napriek drobnej chybe z jeho strany nie je dôvod aby mi ako kompenzáciu nechával aj pôvodný tovar, ktorý mi zaslal omylom, pripadá mi to profesionálne, tiež som si prezrel jeho stránku a zistil som, že sa cenovo pohybuje nižšie ako ostatné subjekty, síce sa jedná v niektorých prípadoch o väčšie objemy , ale oplatí sa.
    • V konečnom dôsledku som žiadnu nezaregistroval.

Odporúčam.

• Rýchla, ústretová komunikácia.

Dobré ceny, rýchle dodanie.

• Rychlost

• Rýchle
    • Nebola

Spokojnosť

• Rýchlosť

• Bezproblémový nákup

Všetko super!

• Rýchle a kvalitné vybavenie objednávky
    • Kuriérovi bolo udané nesprávne miesto doručenia. Miesto Štúrova, Šurany.

Vcelku som bola s vybavením objednávky spokojná. Čo sa týka adresy dodania, zrejme došlo k preklepy pri zadávaní PSČ. Taká chybička sa môže ľahko stať.

• rýchle vybavenie

Objednávka vybavená veľmi rýchlo

Doporučuji

• Veľmi ochotný majiteľ profesionálny prístup k zákazníkovi, rýchle dodanie tovaru, odporúčam tento eshop

• rýchle vybavenie objednávky. Tvar mi prišiel na druhý deň po objednaní... Dobrá cena
    • nedá sa doručiť cey záslielkovňu, drahé poštovné

Reakcia obchodu eshop-masaze

ďakujeme za pozitívne hodnotenie a vážime si to. Ohľadom doručenia tovaru zasielkovňou, bohužiaľ na eshope v ktorom ste si objednal tovar nevieme zaradiť možnosť doručiť tovar zasielkovňou (v tomto eshope je zastaralí softvér a nevieme tam už niektoré funkcie pridať). Preto sme vytvorili náš nový eshop www.revixa.sk kde možnosť doručiť tovar zasialkovňou už je zaradená. Taktiež v našom novom eshope nájdete monožstvo zľiav a iných výhod.
    Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
    Tím Revixa.