• nakúpil v obchode Itcomplet, s.r.o. pred 1 mesiacom

• Expresné doručenie (poobede som objednal, na druhý deň bola zásielka u mňa)

Rýchle jednanie, solídny prístup. Vrelo odporúčam.

• nakúpil v obchode Itcomplet, s.r.o. pred 1 mesiacom

• Rychlost, bez zbytocnosti, okamzita reakcia, tovar dosiel v poriadku do 72 hod.
    • Zbytocny dotaznik, ktorý nik neziadal. Povazujem to za otravovanie az obtazovanie !!! Preto vas neodporucam svojim znamim.

Nakup v pohode, vrcholovy managment firmy by mal zapracovat na sebe a neotravovat zakaznikov zbytocnostami. Ked budem mat nejake vyhradi rad o nich napisem celemu svetu

Reakcia obchodu Itcomplet, s.r.o.

Dobrý deň prajeme,
    veľmi sa ospravedlňujeme, že vám portál Heuréka poslal dotazník so spokojnosťou s nákupom u nás. Avšak vďaka tomuto portálu ste našli vami objednanú powerbanku za dobrú cenu. Každý eshop ktorý je na tomto webe funguje rovnako ako my, takže je veľká pravdepodobnosť, že by vás dotazník obťažoval nie len od nás (bohužiaľ na týchto dotazníkoch funguje celá heuréka a jej PPC systém ).
    Tovar ste objednali 18.12.2018 10:07 a na druhý deň 19.12.2018 o 15:18 ste zásielku prevzadli od kuriéra. Snažili sme sa urobiť všetko preto aby ste boli spokojný. Veľmi sa vám ospravedlňujeme, že vás dotazník obťažoval a prajeme šťastný nový rok. :)

S pozdravom vrcholový manažment firmy Itcomplet.

• nakúpil v obchode Itcomplet, s.r.o. pred 1 mesiacom

dodane rychlo a bez problemov

• nakúpil v obchode Itcomplet, s.r.o. pred 2 mesiacmi

• Rýchlosť, kvalita
  • nakúpil v obchode Itcomplet, s.r.o. pred 2 mesiacmi

• Rýchlosť doručenia
  • nakúpil v obchode Itcomplet, s.r.o. pred 3 mesiacmi

• Bezpróblemová komunikácia, ochota poradiť a pomôcť. Nevidím žiadne negatíva!
  • nakúpil v obchode Itcomplet, s.r.o. pred 5 mesiacmi

• Skladova dostupnost
    • Rýchle doručenie
    • Kvalita tovaru

Nakoľko preferujem internetové nakupovanie, maximalne ma prekvapilo doručenie tovar. Hned nasledujuci pracovný deň som mal tovar doma. Nestretol som sa s takýmto rýchlym doručením.

• nakúpil v obchode Itcomplet, s.r.o. pred 3 mesiacmi

LCD diplej na Iphone SE- je nekvalitný, farby sú slabé, a na LCD v rohu je bleda machuľa. Chcel som objednať z číny (mam dobre skusenosti), ale nechcelo sa mi čakať. Nabudúce radšej počkam dva týždne na tovar z číny- ale ovela kvalitnejší.

Reakcia obchodu Itcomplet, s.r.o.

Dobrý deň prajem,
    ďakujeme vám za feedback. Je avšak škoda, že ste nám nič do dnešného dňa nenapísali. Máte právo na reklamáciu a pokiaľ bol displej správne osadený automaticky posielame nové. Ak ale nie ste s produktom spokojný, zašlite nám ho späť a vrátime vám za tovar peniaze. =) Za svojimi produktami si stojíme. =)
    "Bledé machule" niekedy vznikajú ak na podsvietenie displeja niečo tlačí. Skúste prosíme či sa vám machuľa zobrazuje na displeji aj keď nie je osadený v ráme iPhonu. Ako sme písali ak nie ste spokojný, stačilo napísať najskôr nám. Ak by sme vašu reklamáciu zamietli, alebo urobili niečo čo by mohlo spôsobiť vašu nespokojnosť chápali by sme vaš feedback. Takto je avšak ťažko určiť či displej bol naozaj tak nekvalitný ako ste napísali, alebo len zle osadený. Kedykoľvek sme tu pre Vás. =)

Všetko dobré a pekný deň prajeme,
    tím Itcomplet.

• Rýchlosť
    • Profesionalita
    • Ochota poradiť
    • Výhodné ceny
  • nakúpil v obchode Itcomplet, s.r.o. pred 4 mesiacmi

• prehladny e-shop
    • informacie o stave objednavky
    • najlepsia cena
    • rychle dodanie

Velka spokojnost s priebehom nakupu a rychlostou dodania.

• nakúpil v obchode Itcomplet, s.r.o. pred 5 mesiacmi

• Nákup cez internet

Pri nákupe som komunikoval s obchodom a poradili, čo je dôležité.

• nakúpil v obchode Itcomplet, s.r.o. pred 6 mesiacmi

Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.