• rychle vybavenie
    • telefonicke potvrdenie
    • donaska kurierom zdarma

• Rýchle jednanie aj doručenie
  • nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 9 mesiacmi

Je to vyborny nakup v pohodli domova,ktory super funguje.

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 9 mesiacmi

• Cena, komunikacia, rychle a bezproblemove dodanie tovaru

• Rychlost dodania
    • Poradenstvo
    • Informacie o stave objednavky
    • Vsetko pekne prehladne
    • Najde sa aj lacnejsi obchod od nich, ALE za mna aj tak vyhravaju. Postovne zdarma a dorucenie do 2prac.dni sa dnes uz len tak nevidi ;)

Uz neraz som odtial nakupovala. Dokonca som aj cakala na tovar kt.sa musel objednat.
    Ani raz sa nestalo aby doslo k nejakej komplikacii.
    Ked uz musim nieco cez net objednat, objednavam z tohto obchodu.

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 10 mesiacmi

• ...výborná telefonická komunikácia pred kúpou,aj po kúpe,kedže vznikli problémy s dopravou...
    • ...mala som "smolu"na absolútne neprofesiálny prístup prepravnej firmy"GEIS" natoľko,že sme si museli pre tovar ísť sami...ich odpovede boli absolútne neadvekátne a "pravá ruka nevedela čo robí ľavá"...
  • nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 10 mesiacmi

Veľmi ochotný personál, výborná komunikácia a skutočne proklientsky prístup. Vrelo odporúčam.

• Sortiment

Odporúčam

• ochota, pomoc poradit
    • nie vzdy sa vsetko da
  • nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 1 rokom

Rychly a ustretovy predajca, viackrát ma kontaktovali a aktualizovali info o objednavke k mojej spokojnosti.

• Rýchlosť
  • nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 1 rokom

S obchodom som spokojná , najmä s rýchlosťou vybavenia objednávky, ochotou dohodnúť sa o termíne dodávky tovaru , kladne hodnotím aj informovanosť o stave objednávky . Obchod odporúčam aj ostatným . Ďakujem

super, rýchlo, bez problémov

• Vyborna a rychla komunikacia
    • Ustretovost
    • Rychle dodanie

Velmi dobry pristup, skvela a rychla komunikacia zo strany spolocnosti. Rychle dodanie a ustretovy pro zakaznicky pristup!
    Hodnotim na 1 a mozem len odporucat dalej!
    Dakujem

• Výborna komunikácia
    • Nic
  • nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 1 rokom

• v nakupe som mal aj veci na objednavku,takže s tym musíte rátať a po 11 dňoch od objednávky ma kontaktoval predavajúci čo som bol milo prekvapený, že tovar mi privezú 13.2 . Zo strany Aquatermu super prístup ich zamestnancov a hlavne vedia poradiť
    • len tak ďalej

žiadne

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 1 rokom

• Zavádzanie zákazníka ohľadom doby doručenia.

Keďže nemali skladom všetko čo som si objednal, poslali tovar na dvakrát čo bolo v poriadku. Ale prvýkrát ma informovali mailom že mi bude kuriér volať hodinu pred doručením čo mi vyhovovalo keďže som bol mimo miesta doručenia. Kuriér mi však volal 10 minút pred doručením a tým pádom som nemohol prebrať tovar a musel som kuriéra naháňať po meste čím som zabil dve hodiny . Za druhú časť tovaru mi volali cca o týždeň neskôr že na druhý deň príde kuriér. Zobral som si teda dovolenku a kuriér nedorazil. Prišiel až na druhý deň čiže som si musel znovu vybavovať voľno . Obchod teda neodporúčam. Objednávka z tohto obchodu na stála dva dni dovolenky.

Reakcia obchodu AQUATERM.sk

Dobrý deň, Mike,

veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť s doručovaním tovaru. Situáciu riešime s kuriérskou spoločnosťou, takéto nekorektné doručovanie je veľmi pod štandard. Ďakujeme za informácie, dúfame, že tovar je v poriadku a ste s ním spokojní. Ešte raz sa veľmi veľmi ospravedlňujeme za spôsobené problémy.

Chceme zdôrazniť že nás mrzí táto situácia.

S pozdravom

AQUATERM Team

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 1 rokom

• Výborná komunikácia, najlepšia cena, rýchlosť doručenia.
  • nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 1 rokom

Ustretove a korektne jednanie, dodrzanie terminu durucenia a ochota poradit. Odporucam obchod.

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 1 rokom

Kvalitný obchod s vynikajúcimi cenami. Veľmi dobrá komunikácia. Dodanie tovaru na druhý deň (pri objednávke do 12:00).