• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 4 mesiacmi

• rýchlosť
    • ústretovosť
    • ochota
  • nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 5 mesiacmi

• Neochota zamestanca odborne komunikovat, zaslat nejaku sprostu intenetovu adresu, hlavne v takychto pripadoch nestaci. Obratil som sa teda na konkurenciu. A teraz sa podrzte, ten nestastny lak mi dokonca zapozicali bez naroku na odplatu, aby sme ho odskusali doma. Tomu hovorim ustretovy pristup k zakaznikovi. Mimochodom lak fungoval podla nasich predstav. Problem teda mam vyrieseny a keby bolo nutne v buducnosti este nieco riesit, urcite sa obratim ku konkurencii

Reakcia obchodu AQUATERM.sk

mrzí táto Vaša skúsenosť. Vždy sa snažíme zákazníkom maximálne poradiť a pomôcť. Žiaľ tento produkt (lak na smaltované vane) nedržíme skladom a preto sme Vám ho nevedeli zapožičať, vedeli sme Vám ho jedine objednať. Mrzí nás skutočnosť a ospravedlňujeme sa Vám za vzniknutú situáciu.

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 5 mesiacmi

Rychle dodanie, všetko bez problémov, môžem len odporúčať.

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 5 mesiacmi

Najlepsia cena co som nasiel , rychle dodanie a este aj besplatne dodanie

• Skvelá komunikácia
    • Prehľadný eshop
    • Rýchle dodanie tovaru

Skvelá kombinácia, zamestnanec mi telefonicky potvrdzoval objednávku a oznámil mi termín expedície. Tovar mi prišiel za 2 dní po platbe prevodom. Super rýchlosť

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 5 mesiacmi

Profesionalny prístup, objednaval som vaňu a sifón, vaňa doručena na paletovom podstavci aby sa pri preprave nič nepoškodilo.

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 6 mesiacmi

velmi rychle dodanie, dobra komunikacia telefonicky, mailom

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 7 mesiacmi

• krátka dodacia lehota, bohatý výber tovaru na sklade
  • nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 6 mesiacmi

Prozakaznicky prístup na vysokej úrovni, ochota, spoľahlivosť a kvalita

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 6 mesiacmi

• Vynucujú rozbalenie balíka pred kuriérom. Komu sa toto podarí či už z praktických dôvodov, alebo kým kuriér utečie?
  • nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 6 mesiacmi

• zohnal som čo som potreboval
  • nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 7 mesiacmi

V piatok som si telefonicky overila dostupnosť umývadla, následne som zaslala objednávku, ktorú mi hneď v piatok vyskladnili a v pondelok doručili. Maximálna spokojnosť.

• Rýchlosť dodania
  • nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 7 mesiacmi

Veľmi richle a seriozne jednanie

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 7 mesiacmi

bol som spokojný s promptnosťou vybavenia objednávky aj s dohodnutím termínu (času) dodania

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 7 mesiacmi

Krabice, v ktorej skrinky prisli boli zjavne pred dodanim rozbalene. Jedna skrinka bola nepresne zlepena (odskok cca 2,5 viditelnej DTD, mozno predchadzajuca reklamacia). V druhej chybali sklenene police. Nastastie sa pouzit dali.

Dobrý deň p. Kapusta,

keďže ste nás nekontaktovali nevieme presne o aký problém sa jedná. Zakúpené skrinky boli z výpredaja, kde sa mohlo stáť, že uvedenú skrinku sme rozbalili na ukážku inému zákazníkovi. Každopádne mrzí nás to a ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté problémy.

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 8 mesiacmi

• Produkt bol najdrahší na vašej stránke no sľubovali ste doručenie do 24hodín, čo nebolo dodržané. V budúcnosti si kúpim výrobok tam, kde bude lacnejší lebo som u vás nedostala službu, ktorú som očakávala ak si prilatim.

Reakcia obchodu AQUATERM.sk

objednávka bola vykonaná 01.06.2018 (piatok) o 16:41, tým pádom Vám bola objednávka expedovaná najbližší pracovný deň 04.06.2018 (pondelok) a doručený Vám mal byť 05.06.2018 (utorok). Žiaľ chyba nastala na strane prepravnej spoločnosti, kde sa tovar zdržal na depe v BA a dorazil k Vám až 06.06.2018. Mrzí nás táto skutočnosť a ospravedlňujeme sa Vám za vzniknutý problém.

rýchle dodanie

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 8 mesiacmi

všetko ok, telefonicky potvrdzujú objednávky aj termíny doručenia - fantázia!

• nakúpil v obchode AQUATERM.sk pred 9 mesiacmi

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Dlhá čakacia doba

Objednali sme si obklad do kuchyne. Mal prist do 2 týždnov. Kompletná dodávka prišla až o 4 týždne. Kvoli tomu sme museli posunut montáž obkladačkára a montáž kuchyne. Obklad prišiel v poriadku. Ale neskôr. Z tohto obchodu by som objednávala v dostatočnom časovom predstihu.

Reakcia obchodu AQUATERM.sk

mrzí nás táto situácia, žiaľ v tomto období sme mali inventúru, na ktorej sme našli poškodený tovar, ktorý ste mali objednaný a preto sme Vám tovar museli objednať ešte raz nanovo, čím sa predĺžila dodacia lehota.

Za skomplikovanie situáciu sa Vám ešte raz ospravedlňujeme.