Prosim..kupil som si mp3 sm 1800 B no len neviem ako ju spravne nabit či ma byt zapnuta a stlačit play alebo kolik na off a potvrdit play..sviety ale iba chvilku po 2min sa vypne..dakujem za tvoj čas aj za odpoved :) pls HELP

• neviete jak to je s reklamaciou na aku adresu to treba poslat
    • mam mobil asi mesiac a uz nefunguje

predavaju šmejdy a nepodarky

• stranka zrušená
    • nepreberajú reklamovaný tovar

služba je nefunkčná

• Stránka je momentálne zrušená neviem kde reklamovať ak to bude takto pokračovať najlepšia bude žaloba.

Uvidíme či odpovedia na správy.

• nic
    • UPSku som musel reklamovat...
    • reklamacia trvala dlhsie ako mesiac
    • a vratili ju este v horsom, nefunkcnejsom stave nez predtym, zabalenu ako uplny odpad.
    • Nasledne som im ju musel opat poslat....
    • zas som cakal mesiac a napokon to vyriesili dobropisom, avsak peniaze mi ani po niekolkych mesiacoch nevratili.
    • webova stranka je zrusena
    • na emaily neodpovedaju

ak ma niekto podobne skusenosti s touto spolocnostou, mozme podat spolocnu zalobu.

• neodporučujem, chvílu existovali a náhle zmizli
    • ťýždeň vyvolávam firmu kvôli reklamácie notebooku kt. je ešte v 2-ročnej záruke. T.č. absolútne nefunguje, písala som na mail - žiadna odpoveď !!!!

nespokojná, zúfalá !

• tovar mi bol dodaný po dvoch mesiacoch

• Rychlost dodania, kvalita tovaru

Vsetko ok

• - rýchla odozva na otázky
    • - dodanie je rýchle
    • - ceny sú výborne proti konkurencii
    • - dobrý web
    • - nenašiel som

Kúpil som si kameru Sony HDR-CX405, dodanie bolo rýchle, kamera mi prišla v poriadku. Som naozaj nadmieru spokojný a určite tu nakúpim znova :)

• - dobrá komunikácia
    • - ozaj rýchle dodanie, tovar mi prišiel do 2 dní
    • - priehľadný web
    • - kvalitné výrobky a prijateľné ceny
    • - nič

Z tohto e-shopu som objednával prvý krát a určite neľutujem, objednám aj nabudúce lebo bol som spokojný zatiaľ so všetkým a nemal som s ničím problém, určite odporúčam.

• Kvalita tovaru
    • Doba dodania
    • Dodaný bol správny tovar
    • Komunikácia bezproblémová
    • zatiaľ nič

V prípade nejasností komunikovali promptne a rýchlo. Kúpil som si u nich grafickú kartu AMD HD 7850 pred časom, a notebook. Ani raz som nemal problémy. Notebook mi funguje doposiaľ na výbornú a už ho mám pár rokov.
    Som spokojný a odporúčam predajcu.

• Absolutni klamari, nedvihaju telefony

Kedysi spolahlivy obchod dnes uz zial fuseri

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Všetko tak ako ma byť.
    • Od objednania až po dodanie tovaru.

Veľká spokojnosť.
    Určite odporúčam .

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Nema skladom to, co avizuje, ze ma.

Tovar mal byt pri nakupe skladom no ani po 2 tyzdnoch nebol doruceny, hoci na stranke bol stale "akoby" skladom. Po niekolkych telefonatoch, emailoch a hlavne sluboch objednavku po 1 mesiaci od objednania zrusili. Vratenie penazi trvalo dalsie 2 tyzdne, svoje peniaze som si musel ziadat telefonicky aj emailom. Super zazitok.

• neviem
    • nechá si zaplatiť a potom nedodá tovar

Vyhnúť sa veľkým oblúkom