• nakúpil v obchode Eoshop.sk pred 1 mesiacom

• Dlhý čas dodávky,Nebol dodaný manual v slovenskom jazyku.

Reakcia obchodu Eoshop.sk

Dobrý den, uvádíte Dlhý čas dodávky, objednávka byla učiněná 21. 1. 2019 - my jsme vám zboží odesílali 23.1.2019 - u zboží je uvedena dostupnost do 3 dnů, že zboží odesíláme což se také stalo. Manuál k danému produktu si můžete stáhnout u nás na www.

S pozdravem Tým eoshop.cz

• nakúpil v obchode Eoshop.sk pred 2 mesiacmi

Dobrá komunikácia a informovanosť o stave zásielky.

• nakúpil v obchode Eoshop.sk pred 4 mesiacmi

• rýchlosť, dobrá komunikácia

rýchlosť, dobrá komunikácia, odporúčam

• nakúpil v obchode Eoshop.sk pred 5 mesiacmi

Zatial som elek. hrniec neodskúšal. Som spokojný s rýchlosťov dodania tovaru na Slovensko.

• nakúpil v obchode Eoshop.sk pred 6 mesiacmi

• Rýchle dodanie tovaru
  • nakúpil v obchode Eoshop.sk pred 8 mesiacmi

Dodali iny tovar iny model ale nexal som to tak

• nakúpil v obchode Eoshop.sk pred 10 mesiacmi

všetko oki

• nakúpil v obchode Eoshop.sk pred 10 mesiacmi

Tovar nedorazil a už je to 10 deň od objednania.

Reakcia obchodu Eoshop.sk

Dobrý den, u daného produktu je uvedena jasná dostupnost a to do 14 dnů. Zboží vám bylo objendáno. Také jsme vám psali email vše je objednané a čekáme na závoz od dodavatele.

• nakúpil v obchode Eoshop.sk pred 1 rokom

Tovar mi prišiel poškodený..a dosť výrazne...dvierka boli odrvené...čo viditelne...pokazil vzhlad komody...a kedže som často na cestách...nemám čas na reklamáciu tovaru...

• nakúpil v obchode Eoshop.sk pred 1 rokom

tovar zatiaľ nedorazil ( Číslo objednávky: 3737006; Datum přijetí: 12.03.2018)

• nakúpil v obchode Eoshop.sk pred 1 rokom

...s obchodom som spokojný,okrem dodávaciej lehoty/týždeň/.Disajn tric.tyče je mizerný,nakoľko je to trieda ,B,-to mi ale vobec nevadí-hlavná vec je vynikajúca použiteľnosť.Som spokojný!

• som velmi spokojná
  • nakúpil v obchode Eoshop.sk pred 1 rokom

Zatiaľ neviem nič, poslal som objednávku, zaplatil tovar ale ešte som nič nedostal. Čo mám hodnotiť?

Rýchle dodanie

• nakúpil v obchode Eoshop.sk pred 1 rokom

• tovar som objednal 8.1. a objednávku som 18.1. zrušil, keďže títo “experti” nie sú schopní tovar expedovať ani po 10tich dňoch a nie ešte doručiť to
    • a nevyhovárajte sa, že ste čakali na tovar od niekoho iného, keďže pri tovare svietilo “skladom” ... to znamená, že je skladom aj keď je pravda, že tam nebolo napísané či sklad eshopu alebo nejakého dodávateľa v ďalekej Číne

Z tohto obchodu už nikdy viac.

Reakcia obchodu Eoshop.sk

Vážený pane Karas, ano objednávku jste zrušil a pokud jste si všiml tak také u druhého zboží z vaši objednávky byla uvedena dostupnost větší jak 7 dnů. O tomto vám byl zaslán také email na který jste nám vůbec nereagoval. S pozdravem
    Tým eoshop.sk

• nakúpil v obchode Eoshop.sk pred 1 rokom

• najlepsie ceny, skvela komunikacia s obchodom, rychle dodanie
    • mozno vysoke dopravne i ked z cz

vrelo odporucam. ak budem nabuduce nieco nakupovat, urcite z tohto eshopu. vsetko bolo uplne super, komunikacia, dodanie, rychlost, prehladnost stranok, poradili ked bolo treba.
    odporucam

• nakúpil v obchode Eoshop.sk pred 1 rokom

Rýchly, ústretový, perfektný :).

• nakúpil v obchode Eoshop.sk pred 1 rokom

• Nakúpila som všetko,čo som potrebovala,na 1 mieste.
    • Drahé poštovné.
    • Za tovar som zaplatila v deň jeho objednávky,no prišla mi dobierka.Keďže som za tovar odmietla zaplatiť 2x,dodnes ho nemám,už sú to takmer 2 týždne.

Obchod ma napriek super sortimentu sklamal a iba dúfam, že do Vianoc tovar uvidím.

• nakúpil v obchode Eoshop.sk pred 1 rokom

• cítim sa oklamaný, kedže som bral viac kusov žiadal som o lepšiu prepravnú cenu, tu mi aj ponúkli, avšak pri platbe znova bola pôvodná...na maily mi nikto neodpovedal