Už niekoľkokrát som nakupovala v tomto obchode a aj priamo komunikovala s predávajúcim a klobúk dole . Veľká ochota a uuustretovost. Rýchle dodanie

Som veľmi spokojná s kvalitou vybraného tovaru

• Velmi priatelska komunikacia.
    • Zaujimave hracky

Odporucam.

Prevzali sme si osobne obojok na psíka, po vyskúšani sme zistili, že je nevhodný, bez problémov nám v obchode tovar vymenili s tým, že ak aj tento nebude vhodný, vrátia peniažky, veľmi ľudský a ochotný pristup

kvalita, rýchlosť

• nekontrolujú tovar ktorý posielajú zákazníkovi je im jedno čo pošlú

chcel som kvalitný výrobok preto som objednal slovenský,to čo doručili sa nedá nazvať inak ako hnus (nielenže sánky boli krivé,opracovanie bolo katastrofálne, 1 krát lakované a po lakovaní vobec nebrúsené ). Neprekvapuje ma že ľudia potom kupujú poľské výrobky.

• Ponuka
    • Rychle dodanie
    • Ziadna

• pestrý výber
    • primerané ceny

odporúčam

negativa
    zlá komunikácia, dorucenie potvrdenia o odoslani tovaru, zruseniE tohto potvrdenia PRE nenájdenie uhrady objednavky, potom ju nasli a odoslali, to uz ma nasledne neinformovali a nakoniec doprava, katastrofa - tovar mali v depe v stredu a doruceny mi bol az na dalsi tyzden v pondelok a to bez akehokolvek upozornenia, ze tovar opustil depo alebo ze mi bude dorucovany. CELE ZLE!!!

• Velmi ochotny servis a rychle vybavenie. Obsluzili nas aj 2min po otvaracich hodinach s usmevom na tvari:)

• Šetrí čas

• Dobrá komunikácia
    • Ochota

• Rychle dorucenie, ochota, velky vyber

Super pristup, velka spokojnost

• prijemne jednanie
    • rychle a spolahlive zaslanie tovaru
    • spokojnost s kvalitou tovaru

dorucenie tovaru nebolo take promptne ako som cakala.

• Pekný a prehľadný web
    • Dlhá dodacia doba tovaru, ktorý mal byť na sklade
    • Nepravda o darčeku ku každému nákupu

Uprednostnili sme tento eshop pred ostatnými aj napriek vyššej cene, bohužiaľ , info o dostupnosti nebola pravdivá. Na tovar, ktorý mal byť skladom sme čakali 4 dni.
    Všade majú vypísané "darček ku každému nákupu", dokonca nezabudli pribaliť leták s týmto textom, no my sme žiadny darček k nášmu 130 eurovému nákupu nedostali...

Reakcia obchodu Enikibeniki.sk

Dobrý deň, vzniknutá situácia nás mrzí. Tovar sa snažíme expedovať expresne. Pri Vás sme expedovali tretí deň vrátane dňa obrdžania objednávky. Čo sa týka darčeku, treba si ho zvoliť pri finalizácii objednávky, nakoľko máme viac darčekov na výber. Prosím pozrite si na našej stránke sekciu "darčeky k nákupu", aktuálne je tam 14 možností na výber, napíšte nam pre čo ste sa rozhodli a dopošleme Vam ho. S pozdravom, tím Enikibeniki.sk

• skvelá komunikácia
    • rýchle vybavenie objednávky

• rychly a bezproblemovy eshop, odporucam

• cumlíky po záručnej dobe