Tovar bol rýchlo dodaný a šaty zodpovedali opisu

tovar prišiel presne podľa objednávky, sedela veľkosť aj farba, dodanie do dvoch dní, obchod odporúčam

• Rýchlosť vybavenia objednavky

Tovar má otrasnú kvalitu. Úplne iné ako na obrázku a veľmi nekvalitné. Tovar som vrátila

• Veľmi rýchle doručenie
    • Žiadna,alebo strašne pomalá komunikácia .

Inak veci sú super .

Tovar absolútne nezodpovedal skutočnosti.vratila som ho

rýchle dodanie, dobrá komunikácia, tovar zodpovedá ako na obrázku

Tovar prišiel presne podľa objednávky, v uvádzanej kvalite a farbe, veľkosť sedela podľa tabuľky veľkostí, expresné doručenie - na druhý deň po objednaní, možnosť platby na dobierku pri prevzatí, z mojej strany veľká spokojnosť, obchod odporúčam

• rychle dorucenie, na adresu , tovar vyzera ako na obrazku, kvalita super, hodnotim na 1*

odporucam. oblecenie , saty , o ktore som mala zaujem sice ocosi drahesie,ale krasne. isto si vyberiem aj nabuduce

Tovar bol taký ako na obrázku. Všetko Ok.

Kvalitatív tovar, rýchle dodanie.

• Ochotna komunikacia,poradia aj s vyberom velkosti,vzdy mi velmi ochotne odpovedali na moje otazky a nakoniec aj naozaj dobre odporucili velkost. Hodnotim ich pristup velmi pozitivne a aj to je dovod,preco si rada objednam od nich aj v buducnosti. A naozaj maju krasne kusky.

Veľmi drahé šaty

• Mate krasne kusky v obchode som spokojny z vašim shopom

• spokojny ako vzdy

• rýchlosť, kvalita, spokojnosť

• Kvalitný materiál,ochotné jednanie so zákazníkom,rýchlosť doručenia tovaru.

S objednaným tovarom a dodaním som nadmieru spokojná.Objednaný tovar(šaty)sa úplne stotožňoval s tým čo bolo predvedené na modelke.Ďakujem veľmi pekne a ak ma vo Vašej ponuke v budúcnosti niečo zaujmä,znovu si objednám

• Kvalita

• oboje super rifle od Cipo&baxx mám už asi 10 ks rôzne druhy