• Nedá sa Vám dovolať na kontakt uvedený na stránke. Ešte ani raz ste mi neodpovedali na hovor. Možno by ste mali prísť na to k čomu telefón slúži.
    • Komunikáciu so zákazníkom.

V celku prehľadný obchod, bohužiaľ s mnoho nedostatkami ako komunikácia, nekvalitné výrobky (mobilný telefón ktorý som si objednal má pravdepodobne zlú baterku, z toho dôvodu mi vydrží tak maximálne 4 hodiny prevádzkovej doby) som nútený produkt reklamovať ale bohužiaľ neviem ako keďže v emaily ktorý ste mi poslali nieje žiadny odkaz na reklamáciu alebo vrátenie tovaru.

• dodacie lehoty, dobrá cena
    • neviem

Ok, cena, dodacie lehoty, komunikácia

• Rýchlosť dodania, cena
    • Neviem o žiadnych

• Dobra cena, rychla doprava
    • Mohla by sa zlepsit komunikacia. Sice som vhzdy dostal rychlu odpoved, ale bola nekompletna atd.

S obchodom sice nemam velke skusenosti, ale moj prvy nakup prebehol v poriadku a rychlo. Problemom vsak je ze tovar sa mi po tyzdni pokazil(na MT mi prestal fungovat fotoaparat). Za to ale zrejme nemoze obchod ale vyrobca. Reklamacie maju vyriesene sposobom ze by vam pre pokazeny tovar mal prist zadarmo kurier, takze dufam ze s tym nebudu ziadne problemy.

• Tovar neobsahoval navod na obsluhu v ziadnom mne zrozumitelnom jazyku. Ocakaval som ked nie Slovensky alebo Cesky, tak minimalne Anglicky navod. Pribalene boli Madarsky, Polsky a predpokladam, ze treti bol Slovinsky.

• Nákup ce internet, najnižšia cena.

• rychlost, spolahlivost, , dobra komunikacia ..
    • Tovar mi bol doruceny do 24 hodin !
    • Nakup v tomto obchode odporucam.
    • Nemam ziadne negativne skusenosti .

Odporucam nakup v tomto obchode, pretoze : rychla komunikacia a dodacia doba ..

• rychlost, pohodlnost
    • nepriamy kontakt s tovarom

Cena, dostupnost tovaru

• rýchlosť, perfektná komunikácia
    • neviem o žiadnych

Kedykoľvek budem niečo potrebovať, čo sa týka mobilov, tabletov, bude to prvý obchod, na ktorý sa obrátim.

Vyberal som z najlacnejšej ponuky.
    Som spokojný tovar bol doručený skoro a v poriadku, nemám výhrady ani voči kuriérovy.
    Po tej skúsenosti áno odporučil by som ho aj iným pokiaľ bude cena tovaru pre nich prijateľná.

• cena+darcek,sice mizerny ale predsa,som myslel ze pametovka bude,ale vravim lepsie jak drotom do oka

super

• - Cena

je to dobrý obchod.

• dobra cena a produkty, ktore u nas ponuka malo predajcov
    • Neviem, možno časom záruka a servis

Dobré ceny rýchle dorucenie

• Oficialny dovoz
    • V case ked som ja nakupoval najnizsie ceny na eshopoch (hladal som dlhsiu dobu )
    • Specializacia na konkrétnu značku
    • Žiadnu som nepostrehol, FAQ stručne jasne vysvetlené..

Je to na Vas, ja tento obchod kludne vyuzijem aj druhy krat v pripade potreby.

• rýchlosť - komunikácia

veľmi dobrý

• vyber tovaru
    • ceny
    • rychlost dodania tovaru
    • nie je moc prehladna stranka

odporucam nakupovat

• nízka cena, dostupnosť, okamžité reakcie na zákaznícky mail.
    • Slabá koordinácia medzi informáciami na sklade a na stránke (na stránke bolo, že tovar je skladom a dôjde do 24 hodín, ale tovar reálne skladom nemali)

Tento obchod by som bral v pohode. Ak tam nájdete niečo čo by ste si chceli kúpiť a bude to mať výhodnú cenu tak si to odtiaľ môžete kľudne kúpiť.

• neviem
    • tovar som obratom vratil nazad lebo nezodpovedal vyobrazenemu typu, dodnes mi nevratli platbu.

Reakcia obchodu E-Motorola

To nie je pravda!