• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

tovar zaplatený ale nedodaný

Reakcia obchodu emilwaukee.sk

Dobry den, bohuzial jedna z poloziek tovaru zatial nedosla, informoval som o tom Vasu pani manzelku, kedze ste nedali kontakt na seba. Mal som sa na druhy den ozvat, ze ci nahodou neprisli, no vodovaha neprisla a mne to uprimne pri tolkych veciach ani nenapadlo. Objednavku stornujeme a dnes dam prikaz na vratenie penazi.

S produktom som spokojná, ale tovar mi bol doručovaný cez Geis a teda mi jedny rukavice doručovali 3 dni. Tri dni som bola v očakávaní. Ak chcete mať spokojných zákazníkov, tak vymeňte kuriérsku spoločnosť. Následne som potrebovala vymeniť rukavice za inú veľkosť. Produkt musím zaslať poštou (na vlastné náklady) a následne zaplatiť poštovné 3-5€ pri zaslaní rukavíc naspäť. Toto je smiešne. Už Vašu predajňu nenavštím.

Reakcia obchodu emilwaukee.sk

Dobrý deň, bohužiaľ nemôžeme ovplyvniť dodanie tovaru. So spoločnosťou GEIS spolupracujeme už vyše 5 rokov, no samozrejme týždeň pred Vianocami ste to logicky mohli očakávať, že toho kurierske spoločnosti majú veľa, tak nestíhajú.
    Kolega sa možno zle vyjadril alebo som Vás ja teraz nepochopil. Ak chcete produkt vymeniť znášate jednu dopravu Vy a druhú dopravu my.
    Samozrejme nemôžete čakať, že zákazníkom budeme platiť dopravu hore -dole na naše náklady. A to pri produkte do 20 eur.
    Ak chcete produkt vymeniť treba ho samozrejme zaslať na našu adresu a spätne Vám pošleme vami vybranú veľkosť rukavíc.
    Ďakujeme za hodnotenie a prajeme šťastný nový rok. Užite si rukavice :)

• Rozhodne neodporúčam. Objednal som si dve brúsky, mali byť skladom. Po dvoch dňoch mi zavolali, že ich náhodou včera obe predali, a začali ma presviedčať, aby som si kúpil to, čo majú skladom. Keď som nesúhlasil, tak vraj objednajú z Nemecka. Ale skladom ich stále na eshope mali a majú. Kúpil som inde, tam skladom mali.

Neodporúčam, neseriózne jednanie

Dobry den,

objenavku ste spravili 1.5 kde bol sviatok. Kontaktovali sme Vas hned 2.5, že tovar ktory ste si objednali nie je skladom. Ponukli sme Vam alternativy, ktore ste nechceli a po prekonzultovani sme sa dohodli, ze si na tovar pockate a mozeme ho objednat. Informoval som Vas, ze tovar bude do 5 pracovnych dni, tak aj bolo. Boli ste na to upozorneny a suhlasili ste s tym, takze o serioznosti by ste mali pomlcat. Tovar nam dosiel 10.5, kde sme Vas kontaktovali a vy ste objednavku zrusili.

• za desat dni sa nikto neozval ci vobec objednavka bude niekedy dorucena,kedy a ci vobec sa tim niekto zaobera,hlavne ze reklami vsade ako staci len kliknut a vsetko bude bezstarosty,no som znechuteny,dakujem

Dobry den p. Jan Trautenberger,
    Zákazník bol informovaný telefonicky pri objednaní tovaru, že termín dodania bude až po novom roku lebo veľkosklad v Nemecku zatváral 15.12. 2016 a prvé expedície boli až 10.1.2017, bohužiaľ sa jedná o tovar typu C ktorý je len na objednávku.

• DODANIE TOVARU DO 48 HODIN A PO 2 TYZDNOCH ZIADNY TOVAR NEMAM
    • VSETKY

NEODPORUCAM
    ESTE ZE SU INE ALTERNATIVY NA NAKUP

Reakcia obchodu emilwaukee.sk

p. Toth, dodanie do 48 hodin je od odoslania tovaru prepravnou spolocnostou. Objednali ste si 3 polozky, jednu z nich sme nemali skladom. V telefonickom rozhovore som Vás upozornil, ze dany tovar nemame skladom a dorucenie je cca 2 tyzdne. Sam ste povedal, ze je to v poriadku a pockate.

• Podla mna ziadne. Hoc aky iny e shop je flexibilnejsi a dokonca som aj ceny nasiel nizsie
    • Dodaci termin,cena,

Vyskusajte,ale neodporucam

Reakcia obchodu emilwaukee.sk

p. Bakovi bol tovar dodany o mesiac neskor, berieme na vedomie oneskorenie dodania tovaru, ktory sme nemali skladom. Pan Bako aj nadalej asi nenasiel lepsie ceny na Slovensku kedze objednal tovar aj druhy krat dna 17.3.2016 a tovar mu bol doruceny ihned po uhradeni FA