• ŠIroká ponuka, výhodná cena, rýchle dodanie tovaru.

Rozhodne doporučujem.

Reakcia obchodu ello24

ďakujeme Vám za kladné hodnotenie a odporúčanie. Veríme, že budete aj naďalej nakupovať na ello24

• najlacnejšia cena
    • faktúra prišla len elektronicky
    • objektív ktorý mi dodali bol označený ako nepredajný samostatne :)

spokojnosť

Reakcia obchodu ello24

• V popise nižšie uvádzam ako postupovať pri reklamácii s touto neserióznou firmou
    • reklamácia trvá už viac ako 51 dní
    • porušujú nielen zákon o ochrane spotrebiteľa ale aj ďalšie
    • nerešpektujú zákonom stanovenú 30 dňovú dobu reklamácie
    • neodpisujú na emaily
    • odporúčam nakupovať v inom obchode

Dron zakúpený cez stránku ello24 mi po necelom roku prestal fungovať (predpokladám, že išlo o výrobnú chybu). Tovar som poslal na reklamáciu na uvedenú adresu v reklamačných podmienkach. Zabezpečený balík s faktúrou a sprievodným listom vo vnútri originálneho balenia bol poslaný doporučene Slovenskou poštou. Od firmy Ello24 mi prišiel email o prebratí balíka s tým, že „akože nenašli sprievodný list“. Poslal som im ho teda už druhýkrát a pre istotu znova aj s faktúrou a dokladom zo Slovenskej pošty, kedy im bol doručený balík. Od vtedy sa mi firma neozvala. Po 44 dňoch som sa rozhodol firmu kontaktovať a upovedomiť ich o tom, že prekročili povinnú 30 dňovú dobu na reklamovanie môjho tovaru a teda podľa zákona mám nárok na vrátenie peňazí. Neodpísali mi. Po 51 dňoch som sa firmu snažil kontaktovať po 2. krát s tou istou správou. Odpísali mi až po neuveriteľných 51 dňoch s drzosťou a výhovorkami v správe plnej klamstviev. V prípade ak sa Vám stane niečo podobné v súvislosti s touto firmou, odporúčam Vám riešiť to prostredníctvom Slovenskej obchodnej inšpekcie a Európskeho spotrebiteľského centra.

Vážený pán Branislav

Tak ako sme vám uviedli už viac krát v emaily a v rámci 30 dnovej lehoty sme vám zaslali aj vyjadrenie ktoré sa vy snažíte ignorovať už viac krát a aj napriek tomu že sme vám poskytli všetky podklady ku odoslaniu emailov a bližších informácii . Bola vaša reakcia na naše emaily až po uvedenej lehote . To že vy s nami nekomunikujete je asi z dôvodu preto že váš dron vám spadol a ma prasknutý obal preto vám aj servis neuznal vašu reklamáciu na druhu časť dronu . Ponúkli sme vám platenú opravu na to ste nám ani raz neodpovedali. Následne týždeň po 2. emaily ktorý sme vám zasielali ste sa začal tváriť že vám správy neprišli a že chcete vrátiť plnú sumu za rozbitý dron . To len kvôli vašej vypočítavosti keďže ste sám dobre vedel už pred zaslaním že rozbitý dron ktorý vám spadol nebude možne nechať opraviť v rámci záruky . Mi mame všetky potrebne podklady k danej reklamácii ktoré dokazujú že sme postupovali podlá zákonu .
    Jediná vec z danej spavý je pravda že reklamácia nie je celkom uzavretá keďže ste nám ani raz neodpísali čo z daným dronom . Či si želáte opravu alebo zaslanie naspäť bez opravy .
    Na všetky emaily ktoré ste nám zaslali bolo odpovedane požiadali by sme vás to iste na naš email : [email protected].

Spokojnosť tohoto obchodu

• Nízka cena
    • Doprava zdarma
    • Trošku dlhšie som čakal na dodanie

• nizka cena
    • VELKY ale skutocne velky problem sa dovolat predajcovi, vsetko riesi len cez email,

Reakcia obchodu ello24

• brutalna rychlost , Tv bol skladom a v pondelok doobedu objednany a v utorok poobede uz sme ho preberali, neuveritelna rychlost, Dakujeme
    • pomer cena vykon Tv

Reakcia obchodu ello24

• Rychlé vybavenie objednávky a kvalitné dodanie tovaru
    • Nemám

• Cena. Slusne jednanie.
    • Dlhsia dodacia lehota.

Na zaklade svojich skusenosti odporucam tento obchod. Vyborna cena.

Reakcia obchodu ello24

• Dodanie tovaru od objednania do 4 prác.dni Rýchle dodanie a oznámenie o spracovanie a expedovani tovaru

• Cenovo vyhodne

Nemam preco byt nespokojna, obchod vyhovel mojej objednavke.

Reakcia obchodu ello24

• Obmedzená komunikácia po telefóne.

Všetko ok. Až na to, že keby som chcel vec vrátiť, tak neviem, či by som ešte videl peniaze a keď, tak kedy. Objednávka na nete, s kontaktom v Blave (presnejšie na maps-google). Na faktúre hlavička a pečiatka firmy so sídlom v Londýne... Známym by som odporúčal kôli cene, ale blízkej rodine nie, kôli možnému riziku...

• malo tovaru

dobry obchod, ale treba pre kontrolu telefonovat

• Nizsie ceny
    • Dlhsia doba dodania tovaru

Promptna komunikacia s obchodom

Nižšia cena ako za rovnaký tovar v iných obchodoch
    Primeraná rýchlosť dodania
    Doporučujem tento obchod

• Cena-rychlost ,trochu som sa bal lebo som ich vobec nepoznal ,ale po tejto dobrej skusenosti,vrelo doporucujem.Roman.
    • Neviem

Vyborny obchod a namiesto zavadzajucich reklam maju skutocne dobre ceny.

• rychle dodanie, kvalitny tovar, vyhodna cena.
    • obmedzenu dobu, kedy je mozne tam zavolat. chybala mi moznost zaplatit prevodom priamo cez stranku.

napriek pociatocnej neduovere som s nakupom nadmieru spokojny. staci vychytat zopar much ako telefonicka dostupnost a moznost platit prevodom priamo cez stranku a bude to tip-top!

• nižšia cena
    • nedodržanie podmienky o bezplatnej preprave

Všetko bolo v poriadku,akurát mi obchod poslal návod v madarskom jazyku aked som im písal ,že ho chcem v slovenčine alebo teda v češtine,tak už mi neodpísali.A faktúra mi prišla mailom,nie pri preberaní od kuriera.

• potreboval by som iba vysvetliť, načo mi je priložený manuál v maďarčine .... ????