Elitshop.sk

• 99 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 99 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 3,8 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod Elitshop.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie Elitshop.sk

Pridané: včera, 22:04

• dobre ceny
  • perfektna komunikacia !!!
  • informovanie....
  • v pripade elektroluxu, nieje tovar od oficialneho slovenskeho distributora a preto nedavaju 3 rocnu zaruku, ktoru elektrolux pre slovensko dava

odporucam! asi ani jeden e-shop nekomunikuje so zakaznikom na tekejto urovni.
telefonicke poucenie o prevzati, kontrole a doprave tovaru.
fakrura prilepena na obale tovaru v obalke a vyrazne oznacena. tak ju clovek neprehliadne a omylom nevyhodi s obalom.

Fero

Pridané: 15. januára 2017

• Zatial neviem. Nakupoval som od nich prvy krat.
  • Kupovali sme od nich hlavne preto lebo boli v rovnakom tovare ovela lacnejsi ako v konkurencnom obchode..
  • Neviem..nakupoval som prvy krat..

Lacnejsi ako inde..teda aspon ja som mal take stastie..potom promtni pri vybaveni objednavky a dodrzanie casu dovezenia tovaru..

Silvia

Pridané: 13. januára 2017

• Výborné ceny, skvelá komunikácia. Pri informácií ohľadne výrobku mi zamestnankyňa neváhala zistiť informáciu od výrobcu a do 5 minút mi volala späť.

Takto by mal fungovať každý jeden, nie len internetový obchod

Huhuman

Pridané: 8. januára 2017

• nezaznamenal som

Slovensky manual mi na vyziadanie poslali mailom, kedze nebol v dodavke.

-nem-

Pridané: 31. decembra 2016

• Ochota, prístup, rýchlosť dodania tovaru.
  • Neviem o žiadnych slabinách.

Maximálne som spokojná, preto viem len odporúčať!

Dobrý deň.
ďakujeme za pozitívne hodnotenie.
Sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojná.

Filip

Pridané: 30. decembra 2016

Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Pridané: 30. decembra 2016

• Cenovo výhodný, komunikácia
  • Žiadne

Super

ďakujeme za pozitívne hodnotenie.
Sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojný.

jpedro

• veľmi dobrá cena
  • rýchle dodanie
  • super komunikácia-poradenstvo
  • kvalitné produkty

Nakupovala som už prostredníctvom viacerých webshopov. Elektronika z iných webshopov nezodpovedala mojim požiadavkam. Elitshop je spoľahlivý obchod, majú v ponuke len kvalitné výrobky, v prípade, že niektorý produkt nie je v ponuke, odporučia Vám iný vysoko kvalitný produkt, ktorý zodpovedá Vašim požiadavkam. Ak ste náročný zákazník, určite nakupujte na elitshop.sk.
Dobrá cena, rýchle dodanie a dobrá kvalita produktov = elitshop.sk

ďakujeme za pozitívne hodnotenie.
Sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojná.

Zuzana

Pridané: 27. decembra 2016

• vyhody ziadne, cez tento e-shop som objednala iba z dovodu ze tovar ktory som chcela mali iba na tejto stranke. Ak by ho mali v inych e-shopoch urcite by som sa rozhodla pre iny.
  • 1. dopravna sluzba cez ktoru ma e-shop zabezpecenu dopravu tovaru. Tovar mi meskal tri dni, po troch dnoch sa mi ozvala pani z e-shopu ze tovar mi nestihol byt doruceny v dany den tak mi zohnala cisla na kuriera aby som sa s nim dohodla na pribliznom case dodania tovaru. Kurier absolutne neochotny komunikovat, viac menej ma zrusil ze on nevie kedy som na rade, ked pride tak ze mi zavola. nakoniec prisiel o piatej vecer.
  • 2. e-shop si pyta 15,- EUR za vynesenie tovaru do bytu resp. za pomoc kurierovi. T.j. zaplatite 15 EUR a skladate tovar z nakladneho auta a vynasate ho po schodoch ak sa nahodou nezmesti do vytahu.Taketo sluzby by mali byt samozrejmostou zvlast pri vacsom tovare ako su chladnicky, pracky a pod.

Reakcia obchodu Elitshop.sk

aj napriek tomu, že ste neboli spokojná, Sme radi že ste nakupovali v našom obchode.
Myslíme si však , že z našej strany bola starostlivosť o vašu objednávku na dobrej úrovni.
V prípade kuriérskej služby - tovar bol objednávaný v čase kedy už kuriérska služba bola nútená rozvážať tovar externými kuriérmi. v prípade doručovania veľkých zásielok je štandardom auto s rampou kde je povinný kuriér zložiť tovar sám.
Doplnková služba- vynáška s pomocou- je štandardne spoplatnená služba v každom obchode s elektronikou, či už kamennom alebo internetovom. Pri potvrdení objednávky ste boli z našej strany upozornený čo táto služba znamená a po vysvetlení je možné objednávku na výnos s pomocou samozrejme zrušiť.