• -komunikacia

Dna 4.7.2017 sme objednali sporak, kt.mali na sklade. Dnes, 13.7.2017 sme od nich este stale nic nepoculi. Pisem maily, neodpovedaju. Status objednavky este stale "caka na spracovanie". Uplna ignoracia z ich strany. Ved ked nevedia tovar dodat, nech mi to daju vediet a objednam ho inde. Velke sklamanie.

• Mali ste skladom, resp. Za dva dni u nas.
    • Neviem o žiadnej

Odporúčam

• Výhodná cena.
    • Rýchlosť vybavenia objednávky.

Rýchle vybavenie objednávky po telefóne.
    Odporúčam.

• Komunikácia

• Výhody sú v kvalitnom pracovníkovi kontaktného centra, pani sa naozaj snaží.

Objednal som a chybou prepravcu, bezohľadnou neopatrnosťou prepravcu sa tovar pri odovzdávaní poškodil, neprebral som ho ihneď na mieste,
    bol mi zaslaný nový tovar, avšak ten mal na spodnej časti ešte viac škrabancov ako pôvodný, nemal som už nervy na ďalšie čakanie, tak som tovar prevzal, snáď bude po zapojení do kuchyne fungovať.

Reakcia obchodu Elit Elektro.sk

ďakujeme za pozitívne hodnotenie zamestnanca, avšak nerozumieme prečo uvádzate neodporúčanie obchodu.
    Druhý krát bol tovar zaslaný na palete, kde tovar prešiel kontrolou pred odovzdaním kuriérskej službe. Škrabance ktoré uvádzate sú povrchove, ktoré nemajú žiaden vplyv na funkčnosť spotrebiča a môže k ním dôjsť už vo výrobe, keďže sa jedná o zabudovatelný typ rúry.

S pozdravom Elitelektro

• ponukaju tovar ktory nemaju a nevedia dodat