• OK

• prehľadný eshop
    • dobré ceny
    • rýchle dodanie 1-2 dni
    • ochotný personál, vedia dobre poradiť
    • veľmi dobrá technická podpora aj na diaľku

Nakupujeme tu už niekoľko rokov meraciu techniku a zatiaľ maximálna spokojnosť. Majú nielen dobré ceny, ale aj personál, ktorý vie, čo predáva. Nie sú to len "obchodníci", ktorí kúpia a predajú. Vedia, čo predávajú a vedia poradiť, aj na diaľku.
    Za mňa maximálna spokojnosť. Vrelo odporúčam.

• Rychle a narovinu mi napsali, že clonu nemají a to ani v centrálním skladu Fluke.

Férové jednání. Dnes u obchodů bohužel čím dál vzácnější.

• Dobré ceny
    • Rýchle dodanie tovaru
    • Nedá sa platiť kartou priamo pri objednávke

• Ochotný a odborne zdatný personál

Široký sortiment užitočných prístrojov a prijateľné ceny.

• Rýchly spôsob objednania a dodania tovaru. Je vidno aktuálne nákupné ceny.

• Rychlosť, ceny, komunikácia

• perfektní komunikace
    • rychlé vyřízení objednávky
    • přehledné webové stránky

V tomto obchodě nakupujeme často, jsme velice spokojeni.

Veľmi dobrá komunikácia s predávajucim tovarov a služieb, šikovný a malý alkoholtester vhodný pre každu prilezitosť.

Solídne ceny a rýchle dodanie.

• Široký sortiment a veľká skladová zásoba. Dobrá komunikácia a ochota. Odborné poradenstvo na solídnej úrovni. Rýchle dodanie.

• Kompletný sortiment profi prístrojov zn. Fluke a aj iných značiek.
    • Možno by som inak zoradil kategórie v e-shope, ale to je otázka osobného vkusu nie funkčnosti.

Našiel som tu prístroje a k nim príslušenstvo, ktoré som inde márne hľadal a mali to aj na sklade.