• nakúpil v obchode elektro MT pred 2 týždňami

• telefonicky riešená objednávka - vynikajúci prístup

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za pozitívnu recenziu. Osobitný prístup k zákazníkovi je pre nás samozrejmosťou.
    Veríme, že budete rovnako spokojný aj pri ďalšom nákupe v našom e-shope.

• nakúpil v obchode elektro MT pred 2 týždňami

• Celkom rýchlo zabezpečená objednávka.

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste s nákupom a službami v eshope a našich predajniach spokojný. Snažíme sa zákazníkom podať čo najlepší a najrýchlejší servis. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu, alebo nákup v našom internetovom obchode.

• nakúpil v obchode elektro MT pred 2 mesiacmi

Tovar mi obchod nedorucil a ani nekomunikuje o case kedy tak mieni urobit....

Dobrý deň p. Adriana,

je nám ľúto, že ste s nami mala takúto skúsenosť, rozposielali sme mail o nedostupnosti zákazníkom, ktorí si daný produkt objednali, zrejme došlo k chybe a mail Vám nebol doručený. Snažíme sa s každým zákazníkom komunikovať o vzniknutej situácií.

Skontrolujte si emailovú schránku, obdržali ste od nás email. :)

Tím Elektro M.T.

• nakúpil v obchode elektro MT pred 3 týždňami

• rýchle dodanie tovaru
    • korektné jednanie

Som spokojný s nákupom.

• nakúpil v obchode elektro MT pred 1 mesiacom

Vyborna komunikacia zo strany predajcu-ochota poradit. Cenova vyhodnost oproti konkurencii.

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste s nákupom a službami v eshope a našich predajniach spokojný/á. Snažíme sa zákazníkom podať čo najlepší a najrýchlejší servis. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu, alebo nákup v našom internetovom obchode.

• nakúpil v obchode elektro MT pred 1 mesiacom

• dobré ceny a rýchlosť dodania
    • žiadne nepoznám

som nad mieru spokojmý

• Maximálna spokojnosť

• nakúpil v obchode elektro MT pred 2 mesiacmi

• rychle jednanie a dorucenie tovaru
    • nic

• nakúpil v obchode elektro MT pred 2 mesiacmi

• telefonicky mi oznámili pripravenosť výrobku k odberu - hneď druhý deň po objednávke

• Skvelé jednanie
    • Fakt veľmi rýchla expedícia
    • Aktuálna informácia o skladových zasobach
    • Objednal som a na druhy deň som to mal, ešte aj na čas aký som si povedal

• nakúpil v obchode elektro MT pred 2 mesiacmi

• Kvalitné vyriešenie reklamácie.

• nakúpil v obchode elektro MT pred 2 mesiacmi

Ocenujem telefonicky kontakt , na základe ktoreho islo vsetko hladko ☺

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste s nákupom a službami v eshope a našich predajniach spokojná. Snažíme sa zákazníkom podať čo najlepší a najrýchlejší servis. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu, alebo nákup v našom internetovom obchode.

• objednávka doručená za 2dni

• nakúpil v obchode elektro MT pred 3 mesiacmi

• rýchlosť vybavenia objednávky

• nakúpil v obchode elektro MT pred 3 mesiacmi

Bezproblémový nákup, veľmi rýchle dodanie tovaru.

• komunikácia,ochota

žiadne

• nakúpil v obchode elektro MT pred 4 mesiacmi

• Expresne rýchle dodanie tovaru, čo nemajú skladom, ihneď s vami telefonicky konzultujú a ponúknu náhradné riešenie, ak tovar potrebujete asap.

Môžem len odporučiť.

• solídny, ústretový prístup