• rýchle vybavené
    • nedalo sa pri dobierke platiť platobnou kartou

Tovar bol poskodeni

Dobrý deň p. Katarína,

je nám ľúto, že ste s nami mala takúto skúsenosť, avšak chyba nastala na strane prepravnej spoločnosti GEIS, my sme tovar odoslali v bezchybnom stave a momentálne s nimi riešime reklamáciu.

Ako môžete vidieť recenzie nižšie, najväčší problém je práve preprava.

Od pondelku spúšťame prepravu cez DHL, čo by malo služby ešte viac skvalitniť.

Dúfame, že v budúcnosti nám ešte dáte šancu a objednáte si u nás tovar.

Tím ElektroMT

• Najlepšia cena
    • Komunikácia s obchodom

Nie je to výtka obchodu, ale malinké mínus k procesu, že paletovaný tovar nie je možné platiť kartou ale iba v hotovosti.

dobrá škoda že nemá 15min program

výhoda

• nakúpil v obchode elektro MT pred 2 mesiacmi

• ochotny a mily personal

• Ste super

Odporúčam všetkým.

• nakúpil v obchode elektro MT pred 2 mesiacmi

Velmi milo prekvapeny pristupom. Tovar som mal hned druhy den, panko mi volal na ktoru pobocku mi to maju dorucit. Vrelo odporucam tento obchod a urcite aj v buducnosti radsej nakupim v tomto obchode ako napr cez alzu a inych obrovskych eshop zralokov kde kaslu na zakaznika

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za recenziu, veríme že aj v budúcnosti budete s našimi službami rovnako spokojný. Snažíme sa ku každému zákazníkovi pristupovať osobitne, aby sme dosiahli maximálnu spokojnosť.

Peter
    Elektro MT

• nakúpil v obchode elektro MT pred 2 mesiacmi

Tovar zaslaný rýchlo a bez problémov.

• nakúpil v obchode elektro MT pred 2 mesiacmi

• Velmi ochotný personál ktory mi pomohol aj na diaľku vybrat tovar podla mojich požiadaviek

Chcela by som sa velmi podakovat obchodu elektroMT a najmä ochotnemu predávajúcemu Richardovi Sihelskému, pomohol mi vybrat chladničku podla mojich predstav na Vianoce. Aby som bola konkrétnejšia...mala som veliky problem najst chladničku ktora ma šírku 55cm, najst chladničku s takýmto parametrom a ktora uz ma v sebe nofrost bol veliky problem!!! Podarilo sa mi cez internet spojiť s Richardom, ktory ma prekvapil ako so mnou komunikoval a najmä to ako pristupoval k zakaznikovi ako som ja. Na predajni mi dôkladne pomeral chladničky a hľadal tu správnu pre mna a viete co? Richard ju nasiel! Dokonca za skvelú cenu!!! Toto nie je reklama ale je to realita a chcem dat do pozornosti ze existuju ludia ktori maju ľudsky prístup a snažia sa ako Richard a spolocnost elektroMT, takyto prístup uz nie je bežný preto urcite odporucam sa obratit na nich. Budete spokojní tak ako ja a moja rodina ked nam v poriadku chladnička bola doručená. Skvela praca!!!

Dobrý deň.
    Ďakujeme za pozitívnu recenziu. V Elektro - M.T. si zakladáme na individuálnom prístupe k zákazníkovi - čo bol aj Váš prípad.
    Veríme, že budete rovnako spokojná aj pri ďalšom nákupe u nás. :)

ochota, spoľahlivosť, ústretovosť

• Rýchle doručenie

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste s nákupom a službami v eshope a našich predajniach spokojný/á. Snažíme sa zákazníkom podať čo najlepší a najrýchlejší servis. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu, alebo nákup v našom internetovom obchode.

Tím elektroMT

• rýchlosť dodania

Rýchlosť dodania, prehľadná komunikácia a najlepšia cena na trhu.

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste s nákupom a službami v eshope a našich predajniach spokojná. Snažíme sa zákazníkom podať čo najlepší a najrýchlejší servis. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu, alebo nákup v našom internetovom obchode.

• nakúpil v obchode elektro MT pred 3 mesiacmi

• telefonicky riešená objednávka - vynikajúci prístup

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za pozitívnu recenziu. Osobitný prístup k zákazníkovi je pre nás samozrejmosťou.
    Veríme, že budete rovnako spokojný aj pri ďalšom nákupe v našom e-shope.

• nakúpil v obchode elektro MT pred 3 mesiacmi

• Celkom rýchlo zabezpečená objednávka.

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste s nákupom a službami v eshope a našich predajniach spokojný. Snažíme sa zákazníkom podať čo najlepší a najrýchlejší servis. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu, alebo nákup v našom internetovom obchode.

• nakúpil v obchode elektro MT pred 4 mesiacmi

Tovar mi obchod nedorucil a ani nekomunikuje o case kedy tak mieni urobit....

Dobrý deň p. Adriana,

je nám ľúto, že ste s nami mala takúto skúsenosť, rozposielali sme mail o nedostupnosti zákazníkom, ktorí si daný produkt objednali, zrejme došlo k chybe a mail Vám nebol doručený. Snažíme sa s každým zákazníkom komunikovať o vzniknutej situácií.

Skontrolujte si emailovú schránku, obdržali ste od nás email. :)

Tím Elektro M.T.

• rýchle dodanie tovaru
    • korektné jednanie

Som spokojný s nákupom.

• nakúpil v obchode elektro MT pred 3 mesiacmi

Vyborna komunikacia zo strany predajcu-ochota poradit. Cenova vyhodnost oproti konkurencii.

• nakúpil v obchode elektro MT pred 3 mesiacmi

• dobré ceny a rýchlosť dodania
    • žiadne nepoznám

som nad mieru spokojmý