• Komunikacia
    • Ochota a riešenia pre spokojnosť

Tovar bol vporiatku a perfektne zabalený
    Prajeme vám veľa úspechov,len tak ďalej :)

• Rýchlosť dodania
    • Telefonický a mailový kontakt
    • Ceny
    • Rozmanitosť sortimentu

Nakúpil som niekoľkokrát cez eshop. V prípade že niečo nemali skladom, okamžite ma telefonicky kontaktovali a ponúkli mi alternatívu aj z drahšieho sortimentu s tým že cenu mi dorovnali. Môžem len a len odporučiť. Tovar som mal doma do 2 dní od objednania.

• rýchlosť
    • komunikácia
    • tovar označený ako "skladom" na sklade nebol
    • bol ponúknutý iný tovar, údajne vyššia rada, za cenu pôvodného tovaru (teda vlastne so zľavou), avšak po kontrole cien tohto nového tovaru na internete sa ukázalo, ze bol o cca 20 € drahší ako inde

Obchod ok, ale s dôrazom na "dôveruj, ale preveruj".

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nakoľko ste Anonym nevieme sa adekvátne vyjadriť k danému problému ohľadom ceny za tovar pri jeho kúpe, ale ceny za tovar sa menia, vždy sa snažíme zákazníkovi ponúknuť adekvátnu náhradu za adekvátnu cenu. Mrzí nás táto vzniknutá situácia. Snažíme sa zákazníkom podať čo najlepší servis. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu, alebo nákup v našom internetovom obchode.

Tím elektro MT

Vrelo odporúčam všetkým zákazníkom nakupovat v tomto obchode, moje skúsenosti sú tie najlepšie, pretože všetko, čo som si zatial zakúpila v tomto obchode mi perfektne služi,, Veľmi rýchle a jednoduché nakupovanie z pohodlia domova za super ceny!!!

Tím elektro MT

• Vyborne ceny,v porovnani s inymi obchodmi, rychle dorucenie

Spokojnost

• Komunikácia je super
    • Rýchle dodanie
    • Nemám

Len dobré skúsenosti mám ,odporúčam!

Tím elektro MT

• Môžem len odporučiť 100% spokojnosť..

Komunikácia s predajcom na veľmi dobrej úrovni. Maximálna spokojnosť, môžem len odporúčiť tento e-shop.

Tím elektro MT

• rýchle jednanie,dodanie,obchodu ide hlavne o spokojnosť zákazníka a dobré meno

vrelo odporúčam

• Komunikácia v pohode
    • Dodacia lehota primeraná
    • Tovar v poriadku
    • Kuriér sa ohlásil iba pol hodinu pred príchodom keďže som bol mimo, na opačnom mieste mesta a ochota žiadna....

Spokojnosť až na kuriera

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi,že ste s nákupom a službami v eshope a našich predajniach spokojný/á. Snažíme sa zákazníkom podať čo najlepší servis. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu, alebo nákup v našom internetovom obchode. Ohľadom neochotného kuriéra sa Vám ospravedlňujeme.

Tím elektro MT

• Tovar som dostal poskodeny.

Skusil som novy eshop a viac tu nakupovat nebudem.

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Pokiaľ sa stalo, že Vám bol doručený poškodený tovar je potrebné sa na nás obrátiť ohľadom riešenia problému. Nakoľko ste Anonym nevieme sa adekvátne vyjadriť k danému problému.

Tím elektro MT

• Rýchle jednanie,prehľadná stánka a prijateľné ceny
    • bez výhrad

Dobré recenzie obchodu, môžem doporučiť

Tím elektro MT

• rychlo dodanie, behom jedneho tyzdna
    • komunikacia s obchodom na dobrej urovni
    • preprava bola za vyhodnu cenu
    • cena tovaru niezsia ako u hoci akeho ineho dodavatela

som spokojna

• Rýchle dodanie
    • Nič

Spokojný

Tím elektro MT

• Super obchod, jednanie bolo perfektné dobre sa spolupracovalo.Rychle dodanie tovaru.

Tím elektro MT

• rýchle dodanie, z obchodu mi osobne zavolali na upresnenie

Korektný prístup. Osobne mi zavolali z centrály na upresnenie mojej požiadavky. Pri doručení som si všimol, že tovar bol expedovaný z predajne v mojom meste, pri trocha pozornosti zo strany predajne som mohol ušetriť na prepravnom (bol by som si pre tovar zašiel osobne). Pri telefonickom spresnení mojej objednávky mi táto možnosť nebola ponúknutá, ale pripisujem to predvianočnému zhonu...

• Rýchle dodanie tovaru,prehľadná stránka
    • Nič

Seriozny obchod,rýchle dodanie tovaru komunikoval som osbne s majiteľom. Odporúčam.

Tím elektro MT

Vyborna komunikacia po celu dobu.

Tím elektro MT

• napriek prvotným obavám z nepoznaného, pri jednaní bol super prístup, faktúra k platbe vystavená ihneď, dodané podľa požiadaviek.
    • Niet čo vytknúť.

najlacnejší na trhu