• nakúpil v obchode elektro MT pred 3 týždňami

• Osobný prístup. Dobré ceny. Rýchle doručenie.

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi, že ste s nákupom a službami v eshope a našich predajniach spokojný/á. Snažíme sa zákazníkom podať čo najlepší a najrýchlejší servis. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu, alebo nákup v našom internetovom obchode.

• nakúpil v obchode elektro MT pred 2 týždňami

• Rychle a seriozne jednanie

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi,že ste s nákupom a službami v eshope a našich predajniach spokojná. Snažíme sa zákazníkom podať čo najlepší a najrýchlejší servis. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu, alebo nákup v našom internetovom obchode.

• nakúpil v obchode elektro MT pred 2 týždňami

Napriek tomu, že nám bol doručený poškodený tovar (pri prevzatí sme tovar neprezreli) stretli sme sa s veľkou ochotou tento problém vyriešiť. Za to im ešte raz chcem touto cestou poďakovať a vrele odporučiť obchod aj ostatným. Tovar nám bol doručený v čase ako bolo dohodnuté.

• Obchod komunikuje.
    • Skladový tovar u dodávateľa.

Pokazila sa nám pračka a tak hodil som nejakú obľúbenú rýchlo do košíka. Oproti ostatným podobným bola asi o 100€ lacnejšia a tak som sa zmieril s tým, že je to pravdepodobne vybiehajúci model. Mimochodom, práve túto neponúkal ani jeden oficiálny partner, ktorého uvádza Elektrolux na svojej stránke. Neznámy obchod som si spomedzi ostatných piatich e-shopov (kde ju mali skladom) vybral iba kvôli tomu, že iní zákazníci uvádzali najrýchlejšie dodanie. Na druhý deň mi z obchodu volali, že práve táto nie je až tak celkom skladom. Ponúkli mi síce náhradu, ale akurát od takej značky s ktorou nemáme dobré skúsenosti a tak som objednávku zrušil, lebo čisté oblečenie sa v lete míňa kozmickou rýchlosťou a nemal som čas čakať. Obtelefonoval som pre istotu všetky e-shopy a skladom ju mali iba v jedinom, kde som ju aj objednal a naozaj prišla. S odstupom týždňa ju má v ponuke "skladom" iba elektroMT. :-)

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Aj napriek tomu, že sa snažíme zákazníkom vyjsť maximálne v ústrety, niekedy sa stane, že nedokážeme splniť požiadavku a takisto sa občas stane, že stav niektorého z produktov nie je na eshope aktualizovaný podľa stavu skladového systému. Mrzí nás vzniknutá situácia, pracujeme na odstránení nedostatkov. Dúfame, že nám ešte dáte šancu a skúsite si objednať tovar.

• nakúpil v obchode elektro MT pred 3 týždňami

Veľmi ochotný personál chladničku som mala doma hneď na druhý deň

• nakúpil v obchode elektro MT pred 3 týždňami

Rýchlo, bez akýchkoľvek problémov.

• rychlost

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi,že ste s nákupom a službami v eshope a našich predajniach spokojný. Snažíme sa zákazníkom podať čo najlepší a najrýchlejší servis. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu, alebo nákup v našom internetovom obchode.

• nakúpil v obchode elektro MT pred 1 mesiacom

• O 10% nizsia cena ako v inych eshopoch
    • Velmi rychle dodanie

Urcite nakupim aj nabuduce

• nakúpil v obchode elektro MT pred 1 mesiacom

• Rychle dorucenie zo strany MT elektro, mily personal
    • Totalne zlyhanie dopravcu Geis

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste bola spokojná s nákupom. Mrzí nás, že prepravca zlyhal, snáď budete mať nabudúce lepšiu skúsenosť aj s prepravcom. Tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

• nakúpil v obchode elektro MT pred 2 mesiacmi

Super rychle dodanie tivaru. Som spokojná.

• Komunikacia
    • Ochota a riešenia pre spokojnosť

Tovar bol vporiatku a perfektne zabalený
    Prajeme vám veľa úspechov,len tak ďalej :)

• Rýchlosť dodania
    • Telefonický a mailový kontakt
    • Ceny
    • Rozmanitosť sortimentu

Nakúpil som niekoľkokrát cez eshop. V prípade že niečo nemali skladom, okamžite ma telefonicky kontaktovali a ponúkli mi alternatívu aj z drahšieho sortimentu s tým že cenu mi dorovnali. Môžem len a len odporučiť. Tovar som mal doma do 2 dní od objednania.

• rýchlosť
    • komunikácia
    • tovar označený ako "skladom" na sklade nebol
    • bol ponúknutý iný tovar, údajne vyššia rada, za cenu pôvodného tovaru (teda vlastne so zľavou), avšak po kontrole cien tohto nového tovaru na internete sa ukázalo, ze bol o cca 20 € drahší ako inde

Obchod ok, ale s dôrazom na "dôveruj, ale preveruj".

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nakoľko ste Anonym nevieme sa adekvátne vyjadriť k danému problému ohľadom ceny za tovar pri jeho kúpe, ale ceny za tovar sa menia, vždy sa snažíme zákazníkovi ponúknuť adekvátnu náhradu za adekvátnu cenu. Mrzí nás táto vzniknutá situácia. Snažíme sa zákazníkom podať čo najlepší servis. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu, alebo nákup v našom internetovom obchode.

Tím elektro MT

Vrelo odporúčam všetkým zákazníkom nakupovat v tomto obchode, moje skúsenosti sú tie najlepšie, pretože všetko, čo som si zatial zakúpila v tomto obchode mi perfektne služi,, Veľmi rýchle a jednoduché nakupovanie z pohodlia domova za super ceny!!!

Tím elektro MT

• Vyborne ceny,v porovnani s inymi obchodmi, rychle dorucenie

Spokojnost

• Komunikácia je super
    • Rýchle dodanie
    • Nemám

Len dobré skúsenosti mám ,odporúčam!

Tím elektro MT

• Môžem len odporučiť 100% spokojnosť..

Komunikácia s predajcom na veľmi dobrej úrovni. Maximálna spokojnosť, môžem len odporúčiť tento e-shop.

Tím elektro MT

• rýchle jednanie,dodanie,obchodu ide hlavne o spokojnosť zákazníka a dobré meno

vrelo odporúčam

• Komunikácia v pohode
    • Dodacia lehota primeraná
    • Tovar v poriadku
    • Kuriér sa ohlásil iba pol hodinu pred príchodom keďže som bol mimo, na opačnom mieste mesta a ochota žiadna....

Spokojnosť až na kuriera

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme veľmi radi,že ste s nákupom a službami v eshope a našich predajniach spokojný/á. Snažíme sa zákazníkom podať čo najlepší servis. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu, alebo nákup v našom internetovom obchode. Ohľadom neochotného kuriéra sa Vám ospravedlňujeme.

Tím elektro MT

• Tovar som dostal poskodeny.

Skusil som novy eshop a viac tu nakupovat nebudem.

Reakcia obchodu elektro MT

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Pokiaľ sa stalo, že Vám bol doručený poškodený tovar je potrebné sa na nás obrátiť ohľadom riešenia problému. Nakoľko ste Anonym nevieme sa adekvátne vyjadriť k danému problému.