• Ochotný personál
    • Dobré ceny
    • Rýchly servis

Kupovali sme pracku so sušičkou, pomohli s výberom, ponúkajú dopravu domov zdarma. Veľmi milý personál, poskytli servis starej práčky, nebolo výhodné opraviť tak ochotne pomohli s výberom tej novej. Veľká spokojnosť, odporúčame.

• Rýchlosť doručenia objednávky
    • Dobrá cena objednaného tovaru

• ústretovosť
    • rýchle doručenie a následne montáž
    • dobrá cena

Maximálna spokojnosť. V pondelok objednané a v utorok som už mohla v elektrickej rúre piecť.

• Ceny
    • Ochota
    • Rýchlosť

• ceny
    • ochotny personal

V obchode som si objednavala umyvacku riadu, o priebehu vybavovania ma informovali emailom aj telefonicky, 2 dni od objednania som ju mala dorucenu az do domu. Velmi ochotny a prijemny personal. Odporucam

Bezproblémová komunikácia a rýchle dodanie :-)

• super rýchla komunikácia
    • rýchle vybavenie objednávky
    • rýchle doručenie

Nakoľko som mal počiatočné obavy s malým množstvom recenzií na tento obchod, som s ním veľmi spokojný. Komunikácia na úrovni, tovar prišiel rýchlo a v poriadku. Osobitne musím pochváliť pána kuriéra, ktorý ochotne bez požiadania vyniesol ťažký tovar manželke až k bytu. Obchod radi využijeme aj v budúcnosti.

Maximálna spokojnosť, vrele odporúčam. Objednávka bleskovo vybavená a odoslaná.

• profesionálny personál
    • cena sortimentu
    • bezproblémové vybavenie reklamácií

• Osobný prístup
    • Znalosť tovaru
    • Výborný personál

• Profesionálny prístup, odbornosť a kvalita ponúkaných produktov

Vždy ochotne poradia a odchádzam s dobrým pocitom, že som dobre nakúpila.

• super predajňa, profesionálny prístup
    • milý a ochotný personál, odborné poradenstvo
    • rýchle dodanie, skvelé ceny, osobné doručenie až na požadované miesto
    • skvelý výber tovaru

Profesionalne jednanie, super rychle dodanie tovaru

• -odborne nám poradili najvhodnejšie typy spotrebičov
    • -hoci nie sme priamo z Levíc, bez meškania nám doručili a zapojili všetky spotrebiče
    • -veľmi ochotný a milý personál
    • -oceňujeme prístup k zákazníkovi - individuálny a odborný

Odporúčam využiť ponuku tejto predajne, sú to profesionáli, ktorým záleží na každom jednom zákazníkovi, ktorému dobre poradia, bez problémov doručia , zapoja a zaučia s obsluhou. Neoľutujete! Naša skúsenosť je taká, preto sa do tejto predajne vraciame, hoci nie sme priamo z mesta Levice.

• personál predajne veľmi príjemní
    • dozvedel som sa zákulisne informácie (kde bol výrobok vyrobený, aké sú výhody/nevýhody v rámci servisu atď
    • vlastný servis, čo určite pomôže pri znalosti problematiky
    • zadarmo dovoz,montáž a základná inštruktáž pračky a sušičky bolo veľké plus
    • troška veľa tovaru na priestory predajne, ale aspoň je z čoho vyberať :)

• Profesionálny prístup, milý a ochotný personál, odborné poradenstvo, rýchle dodanie, skvelé ceny, osobné doručenie až na požadované miesto, registrácia CashBack výrobkov, jednoznačne odporúčam
    • žiadna

Maximálna spokojnosť

• super predajna, perfektna obsluha,vedia čo predávajú, ponúkajú len to najlepšie, majú všetko skladom, dovoz výnos ,servis vsetko gratis, moznost platby kartou, cash , prevodom na účet alebo splátkami, super doporučujeme!!!!!!!!!!!!!!!!
    • sú super

super predajna, perfektna obsluha,vedia čo predávajú, ponúkajú len to najlepšie, majú všetko skladom, dovoz, výnos ,servis vsetko gratis, moznost platby kartou, cash , prevodom na účet alebo splátkami, super doporučujeme!!!!!!!!!!!!!!!!

• Poradenstvo
    • Personál

Profesionálny prístup, ochotný personál - poradia vo všetkom. Kúpa klimatizácie a kuchynských spotrebičov pomer cena výkon bezkonkurenčne najlepší. Veľké plus je rýchly servis.

• Super komunikácia s predajcom. Rýchle vybavenie objednávky .

• super pristup k zakaznikom
    • vie poradiť pri výbere práčky