• Predávajú tovar, ktorý nemajú na sklade, a naťahujú cez telefón koľko sa len dá...

Internetový ptedaj sa takto nerobí....

• rychle dodanie-4 dni
    • vzdy sa dovolam hned a velmi dobre poradia
    • poradil mi ich znami nelutujem

kupil som uz trikrat som spokojny

• -predávajú tovar, ktorý nemajú na sklade
    • -vrátenie peňazí naspäť: po 3 týždňoch stále nič...keď zisťujete kde je problém pani z Považskej Bystrice vám nedá číslo na ekonomické oddelenie v Košiciach. Keď si ho nájdete na internete, tak si Vás účtovníčky prehadzujú jedna druhej a žiadna nemá zodpovednosť za Váš prípad. Dobropis je týždeň po splatnosti a ja nemám stále žiadne peniaze na účte.

NIKDY VIAC TENTO E-SHOP!!!!!

• - kvalifikované poradenstvo na infolinke, ochotný a ústretový prístup
    • - presné informácie o odoslaní a doručení tovaru
    • - pomerne rýchle dodanie tovaru

Aj napriek záporným recenziám som sa rozhodol objednať a zostal som milo prekvapený.

• ani zdaleka nic:)
    • takze kde zacat :D
    • vraj tovar na sklade -nie nemaju na sklade
    • vraj chladnicka pride do tyzdna,potom vraj o dva tyzdne a potom sa im vraj trvalo poskodila pri vykladani.
    • Napokon sme pozadovali vratit za nedodany tovar peniaze nazad a uplynuli dva tyzdne a peniaze stale nikde.

nerozumiem ako mozu s tolko zlymi recenziami a skusenostami este stale "byt na trhu"

• Nič nieje dobré na tomto obchode!!!
    • Neviem kde začať. Všetky už doteraz napísané negatíva sú pravdivé. Nemajú ani prd skladom a fakt nič nepošlú.Strata času. So mnou si len týždeň písali hlúposti. Tak som objednávku zrušil a z Xxltuzex-sk mi poslali do dvoch dní všetko čo som potreboval!!!

Neodporúčam.... A ceny som našiel lepšie...

• výborná cena
    • informovali ma niekoľkokrát o stave objednávky, najprv kedy im tovar dovezú, a potom, že ho majú už v obchode
    • ak sa mi nedovolali, tak volali i viac krát
    • môj tovar nemali na sklade, ale mala som ho do 2 týždňov

dôležitá bola pre mňa cena a čas ma až tak netlačil, tak som im dala prednosť

• Najnižšia cena

Po prečítaní záporných recenzií som váhala, či tovar objednať, no dala som Elektro Jánošík šancu a oplatilo sa. Tovar síce písali sklade, no vraj na externom. Čiže ho nemali na obchode, no do 10 dní, mi ho zdarma doručili na adresu. Operátor na linke veľmi príjemný a ústretový. Z vlastne skúsenosti môžem len odporučiť a ďakujem.

• Maju velmi šikovného a komunikativneho informátora, ktorý vás bude prehovárať aby ste este vydržali a čakali na tovar
    • Po mesiaci som sa rozhodla objednávku zrušiť, pretože vam nevedia povedať kedy tovar bude k dispozícii. Raz vam povedia ze tovar príde v stredu ale nevedia ci tam bude ten moj objednaný tovar. A hneď sa obhajujú ze další tovar príde v piatok. Aj tak sa človek objednaného tovaru nedočká :( Neviem z čoho moze žiť a prežiť tento obchod!

Čítala som si pred nákupom recenzie a nechcela som tomu velmi veriť. Nechala som sa zlákať cenou a nakoniec som musela aj tak objednat u iného dodávateľa tovar :(

• objednávku som zrušil kvôli dlhej čakacej dobe a to mi ešte neboli schopný ani povedať koľko budem čakať.
    • tovar skladom pripravený ihneď k odberu. ani zďaleka to nie je pravda

po mesačnom čakaní som nič nekúpil

• Píšu že na sklade a nemajú :-( čistá reklama len.

Velké -

• výhodné ceny
    • Doba dodania
    • Komunikácia

Objednali sme tovar, pri ktorom bolo písané SKLADOM avšak tovar dorazil až za 2 týždne!
    Komunikácia tiež biedna, žiadne potvrdenie o vyexpedovaní a doručení objednávky.

• - výhodná cena
    • - naozaj ochotný pán na infolinke - v živote sa mi nestalo, že by mi z infolinky volali naspäť, že si našli zmeškaný hovor (volala som v sobotu dopoludnia), príjemne ma to prekvapilo, rovnako aj fakt, že mi povedal, že kus, ktorý majú na sklade je chybný a odporučil mi iný produkt za výhodnejšiu cenu.
    • trošku dlhšia dodacia doba, hoci na stránke uviedli, že tovar je skladom, bol to externý sklad a dodanie trvalo 5 pracovných dní

Obchod odporúčam, pán sa naozaj vyzná v tom čo robí, nie ako v iných kamenných predajniach, kde vedia len to, čo je napísané na internete.

• Čistý biznis
    • No ja som kúpil dvd kameru v tedy stála 20 tisíc bola kupovaná v PD a to ešte predávjúci bol z rodiny viac bola v servise v ZA TV AV elektronik vzdy ju opravili ale vždy tam žuhvalo pásky nakoniec skončila v kontainery lebo vždy napisali so reklamacie niečo iné .

odškodnenie žiadné .

• -dobre ceny
    • -tovar dovezeny na cas
    • -mily personal
    • -nic

Vynikajuca obsluha rychle dodávky,to co písu aj robia velmi prijemny personal

• na Heureke tvrdia že majú tovar skladom keď si ho ideš kúpiť už píšu objednávka

klamári

• vynikajuci obchodnik dokaze presvedcit zakaznika dobre ceny spolahlivy obchod
    • neviem

kvalitny obchodnik poradi ustretovy bodaj by to aj inde bolo tamkdopprava zdrama

• Jeden veľký podvodník, všade len samý dlh, dovolať sa mu nedá. Nekúpil by som si tam ani špendlík

Celé zle...