• s touto firmou nechcem mať už nikdy nič spoločne, vyhýbajte sa jej čo najdalej

.....

chvalabohu som si precital recenzie,tak idem kupit inde.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

V tomto obchode som nakupila aj napriek zlým hodnoteniam. Ale veru spokojná som teda nebola skor naopak. Objednali sme tablet a ručný vysávač, tablet prisiel v poriadku ale s vysávačom som spokojná nebola. Neobsahoval ziadne casti ktoré podla popisu obsahovať mal. V popise bolo uvedené ze ma aj náhradnú bateriu, ale sak on bateriu ani nema vyberaciu je len na nabijačku, bola som sklamaná. a chcela som to riesiť reklamaciou, no ani na 3 maily mi nikto neodpovedal.Proste skontaktovat sa s predajcom bolo nemožné. Všetky maily absolutne ignoroval. A doba dodania tiez nic moc. Ja uz som si myslela ze objednavku ani nevybavia a zrazu ked uz som takmer zabudla na nu tak mi prisiel mail ze to posielaju. Jediné plus bola kurierska spoločnosť nič iné. Už by som tu nenakupila veru nikdy.A ani to nikomu neodporučam.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Tie zle recenzie pisu presne taky isty zakomplexovanci ako si ty!
    Poslali sme ti vsetko co si si objednala a vsetko suhlasilo aj z popisom, tak neklam! A po 3 mesiacoch sa dokaze stazovat uz len uplny uboziak. Doba dodania bola presne 7 dni a objednala si len preto, ze sme to mali suverenne najlacnejsie! Tak druhykrat objednaj od najdrahsieho a ked na to nemas, tak tu ohovaraj dalej a bud zo sebou spokojna!

• elektrocentrum.sk

Kupil som andrid tab.lark co sa mi pokazilo firmu neviem nájst mail sa mi vracia a dovolat neviem aby som spravil reklamáciu
    ak niekto precitá tot hontotrnie avie mi pomoct poprosim dajte mi vediet ci je este firma funkcná ci uz nie.

• Super cena, na cas, nemam co riesit…
    • nic…

Odporucam…

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• Podvodníci

O tetno obchod by sa hlavne mohla začať zaujímať polícia pre trestný čin podvodu a nebezpečného vyhrážania. Každý nech si urobí vlastnú mienku na základe odpovedí majiteľa, klienti si už urobili vďaka "službám"...

Reakcia obchodu elektrocentrum

V com sme ta podviedli ty ***??? Kde mas trestny cin podvodu a nebezpecne vyhrazenie??? Polícia sa zacne zaujimat o teba ty ***!!!

• ?
    • Chcel som sa informovat o neakom produkte, ale ani po štyroch dnoch som nedostal žiadnu odpoved...

Produkt kúpim radšej inde

Chvala bohu!

• Nič!
    • Nevybavená, neakceptovaná reklamácia dodaného tovaru na základe objednávky č. 3518...

Obchod nikomu neodporúčam! Dúfam, že Slovenská obchodná inšpekcia urobí patričné kroky a zruší www.elektrocentrum.sk...
    Link na podávanie sťažností: http://www.soi.sk/sk/Podavanie-podnetov-staznosti-navrhov-a-ziadosti.soi

Reakcia obchodu elektrocentrum

Ak chcete nieco reklamovat musite mat doklad o kupe a to dobre viete! Myslim, ze udat na soi by bolo potrebne takych zakaznikov ako ste Vy, ktory potratia doklady a potom este aj udavaju predajcov a tesia sa z toho. Nech sa Vam dari UDAVACI ***!!!

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• - výrobca na svojej stránke mal produkt s dostupnosťou 10 dní, a nám tovar dodalo elektrocentrum o 6 dní po objednaní a ešte s podstatne nižšou cenou
    • - komunikácia s obchodom nebola potrebná, nakoľko bol tovar dodaný podľa objednávky a ešte skôr ako bolo uvedené na ich stránke
    • - my sme boli s obchodom maximálne spokojní a určíte ešte využijeme ich služby
    • - nič

Maximálna spokojnosť. Mali sme objednávku s číslom 4747, takže každý si môže urobiť názor, ak tu je záporných cca 200 komentárov. Komentáre som našiel až po odoslaní objednávky, čo musím povedať ma dosť vystrašilo. Nakoniec všetko OK a môžem vrelo odporučiť. Ak sa niekomu nepáči jednanie obchodu na recenziách, tak má možnosť nakúpiť aj inde. Komentáre obchodu hodnotiť nebudem, niektoré ma naozaj pobavili ;-) každopádne prajem obchodu veľa spokojných zákazníkov a čo nejmenej tých nespokojných.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Dakujeme, keby viac zakaznikov rozmyslalo ako Vy, tak by som im nepisal, ze su ovce. Mame cez 5000 vybavenych zakaznikov a z toho je mozno 50 nespokojnych, dalsi do cisla 128 su ich znami zo soc. sieti, ktory nic nenakupili, ale len podporili imaginarnych priatelov a konkurecia, ktoru sme polozili cenami. Recenzie si nenakupujeme a ani nepiseme sami ako mnohe "OVERENE" tu posobiace eshopy.

• NIČ
    • -zle poslaný tovar
    • -žiadna komunikácia na 4 emaily
    • -nemožnosť komunikovať telefonicky
    • -nezáujem vyriešiť reklamáciu

Neodporúčam
    Moje číslo objednávky 4253 ( aby zas z obchodu nemohli tvrdiť, že je to vymyslená recenzia

• dobra a rychla komunikacia
    • rychle dodanie
    • nic

Tovar bol dodany v poriadku, slovensky navod,100 % odporucam tento obchod

• takze takto pane, tak za orve proti polsku nic nemam
    • za druhe podnikam tak viem svoje a keby sa chovam tak jak vy tak nemam ani na spinave ponozky
    • za tretie skoncit ste asi skoncili kedze logicky sa spravate ako spravate,
    • tovar mozte mat aj cinsky aj nebesky modry ale navod slovencine tam jednoducho ma byt..
    • vy by ste sa potrebovali asi liecit, lebo ja nie som na ziadnej socialnej sieti ani nikde v prdeli takze by ste sa mali toho komplexu zbavit !!!
    • kedze ste clovek co nevie prijat kritiku a povedzeme si narovninu ani rady ..

tak to vedia aj male deti ze
    KOMU NIET RADY TOMU ANI POMOCI !!!
    porucam sa

odpoved :
    ceny za 5 centov :d :D :D bavite ma cim dalej tym viac, ked uz sla som sem aby som sa pobavila na recenziach, odporucila mi to kamaratka :D
    S vami uz koncim.. vela zdaru pri vybavovani reklamacii :)

Reakcia obchodu elektrocentrum

Ved podnikaj ty *** v tom v com podnikas a nechaj si svoje rady pre seba. Asi sa ti preukrutne dari, ked musis po heureke snorit po najnizsich cenach. Presne taky spekulanti ako si ty, co hladaju 5centov pisu tieto recenzie. Liecit sa ta neposielam, lebo to tu tie ovce budu zase komentovat, ze ako som si to mohol dovolit!
    Dopisuj tu aj 10x, ved prevadzkovatel, ktory tak striktne dodrzuje pravidla pre vsetky obchody ti to dovoli!!!
    Preco nenapises svoje meno a cislo objednavky, ty ***!!!???

• podľa recenzii asi nič - na zamyslenie
    • prepáčte z uvedeného vyplýva že ste asi schyzofrenik alebo si to neviem vysvetliť štvrťka zákazníkov vás odporúča a tristvrte nie... prepáčte ďalej nemať mobil?.. ved sa to dá šikovne hodiť do nákladov + už aj v tescu dávajú kupón kde za sim kartu zaplatíte 2,5 €.. - zdvíha sa to tym zelenym telefonikom
    • neprípusné!!! slovenský návod musí byť - zákon Vám nič nehovorí?
    • o komunikácii o tom potom to je na zákazníkoch ak im nevadí takýto prístup
    • dodacia lehota

Čakám urážky, ale...
    vy by ste si tu mali z tych recenzii nieco zobrat, poucit sa a nie ich ešte urážať to za prvé,
    za druhé ak by si vsetci tak vymýšlali tak by ste sa nemuseli obranovat
    za tretie - vy máte nejaky komplex z facebooku a pokecu?.. podla vasich slov zrejme ano..ešte začnite o všetkých hovoriť že sú ovce a ste jasny..
    So vším všudy by ste sa mali ZDORAZNUJEM POUCIT Z NEGATIV A VYLEPSIT ICH, PRETOŽE TAK TO KAŽDY NORMALNY PODNIKATEL ROBII !!!!
    ak nechcete podnikat na slovensku podla vasich slov, nic vam nebrani podnikat treba v polsku alebo inom okolitom state, no pochybujem o zivotnosti vasej firmy v zahranici, lebo toto by Vam tam netolerovali a uz by ste boli nahanany inspekciou a sudmi !!!

Reakcia obchodu elektrocentrum

Este kolko doslovnych *** ma tu bude poucat! Nic nekupite, tak preco pisete! Rozumiete, ze recenziu ma pisat ten co kupil a nie kazdy jeden ...... co ide okolo. *** viete o Polsku, alebo o inych statoch, lebo zijete vo svojom umelom svete socialnych sieti a televiznych novin. Nemate ani ponatia o tom ako to tu cele funguje a poucujete, skuste to a pochopite! Ja som tu skoncil, cely cas ste si to priali, tak si vyberte dalsieho a odbavte sa na nom! Mate tu dost E-shopov co vam vlezu do ***, tak nakupujte a vypisujte na socialne siete a budte spokojni!

• NIC
    • -ziadna reakcia na maily ohladne vratenia tovaru
    • -nemozny telefonicky kontakt s majitelmi
    • -zaslany iny tovar ako bol objednany ina farba v ponuke a ina zaslana
    • -po dvoch tyzdnoch ziadna odpoved ohladom moznosti vymeny tovaru za objednany

V ziadnom pripade nikomu neodporucam dokonca ani najvacsiemu nepriatelovi. A cudiuem sa, ze vobec povolia zapajat taketo nezodpovedne subjekty do ponuk napr. aj v HEUREKE. Stoji na zamyslenie ako sa takychto subjektov zbavit.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Ked uz napisem taky debilizmus, tak aspon pridam cislo objednavky! alebo ho nedajboze nemas???

• absolútne nič
    • Strašný prístup . Drzé , hulvátske správanie, totálne arogantný pán,ktorý vyslovene uráža zákazníkov. Veľký podvod. A niečo z jeho komunikácie :
    • Kopírujem :a
    • > inac, keby ste vsetci slavny Slovensky zakaznici nesnorili po najnizsich cenach, tak tu dalej mohli fungovat obchody a nie *** eshopy, co Vam *** len, aby im vyslo par centov!!! neurazaj ma ty ***!!!! kto ma tovar na sklade??? si ***,
    • > alebo co??? mas vobec sajnu ako funguje eshop!!! mas tam vsetko
    • > napisane a nebudem sa s tebou dalej bavit si neskutocna ***!!!

Určite by som od nich už v živote nič nekúpila!!!! Nikomu neodporúčam si s tým eshopom nič začínať.
    Okrem iného stačí si prečítať reakcie pána na naše recenzie a to vraví za všetko. Sám sa ukazuje č je zač.

Reakcia obchodu elektrocentrum

***! preco tu nedas tie maily co si napisala ty???
    Nebudem to tu kopirovat, nepotrebujem kricat do sveta, ze ma dalsia zakomlexovana osoba, ktora nevie citat a pocitat, dourazala ako nejakeho zobraka, ktory neprezije bez jej internetovej objednavky.
    ODBAVTE SA TU UZ VSETCI, KAZDY VAS KLAME A DODAVA VAM TOVAR PO 14 DNOCH, BEZ NAVODOV, BEZ FAKTUR A STE SPOKOJNY!!! ANO LEBO VAM LIZU RITE, TAK NECH SA PACI .... JA VAM NAPISEM PRAVDU, TAK SKACETE AKO NEPRICETNI A URAZATE AKO KEBY STE BOLI VSEMOHUCI. KED SA MOZNO PREBERIETE Z TOHO ODRBU CO SA TU OKOLO VAS DEJE, BUDE UZ NESKORO!!!

• Otrasný prístup k zákazníkovi - akoby ste boli handra!
    • Absencia možnosti sa do firmy dovolať. Jediná možná komunikácia je cez email - čo to má znamenať? Veľmi neseriózne.
    • Neustále vyhrážanie sa a žiadna slušnosť k zákazníkovi!
    • Kupoval som tu pred pol rokom a už nikdy viac tu nenakúpim.

Čo tu čítam iné recenzie, tak majiteľ obchodu každého len obviňuje, NIKDY si neprizná chybu a nikdy sa nepoučí alebo nezlepší. VŽDY je samozrejme chyba inde!!!

Skončil som s vami, nikdy si už u vás nič neobjednám. Môžete si kľudne myslieť, že som "chudák z konkurencie" alebo "nejaký trtko z facebooku", aj tak som len nespokojný zákazník a vám je to aj tak jedno!

Vážne by ste sa už mali zamyslieť nad vašim prístupom!