• Obchod nevie dodat tovar v case aky ma uvedeny na svojom eshope. 4 nasobne cakanie.

Reakcia obchodu Elektro-Siete

Dobrý deň, tovar, ktorý máme len na objednávku (je to uvedené aj pri produkte) ste si objednal tesne pred Vianocami a do Vianoc nám už dodávateľ nebol schopný tovar dodať, o čom ste bol do pár minút od objednávky riadne informovaný mailom, na ktorý ste nám aj odpísal, že si teda prajete stornovať objednávku. 4násobné čakanie bolo samozrejme kvôli vianočným a novoročným sviatkom, keďže pracovať začíname až od 11.1.2024, o čom ste ale taktiež vedel. Prepáčte, ale keď si niečo, čo nemáme skladom (a viete o tom) objednáte 5 dní pred uzáverou, tak to zrejme do Vianoc nebude doručené, čo logicky pochopý každý človek. Takže ďakujeme pekne za recenziu, nech sa Vám darí.

Miroslav, elektro-siete.sk

• nepredáva v malom množstve§ potreboval som iba 6 metrov kábla a v ponuke má iba 30 metrov.. čo by som robil so zvyšnými 24 metrami??

Reakcia obchodu Elektro-Siete

Dobrý deň, niektoré káble sú tak špecifické, že tam musí byť stanovený minimálny odber, ako vo Vašom prípade. Objednal ste si u nás kábel SYKFY 30x2x0,5m ,ktorý nedržíme skladom a výrobca si stanoval minimálny odber, ktorý je ochotný vyrobiť. Minimálny odber je uvedený aj pri produkte. Nerozumiem tejto recenzí, keďže o všetkom ste vedel. Vaša frustrácia a ventilácia na našom obchode je úplne zbytočná, len nám kazíte dobré meno, ktoré sme si ťažko budovali, takže ďakujeme.

Miroslav ,elektro-siete.sk

Tovar nedorazil

Reakcia obchodu Elektro-Siete

Dobrý deň, objednal ste si tovar, ktorý nieje na predaj. Je to uvedené aj pri produkte. Jedná sa o svetelnú LED reťaz na baterky. Boli ste ohľadom toho riadne ihneď kontaktovaný aj emailom. Danú svetelnú LED reťaz musíme mať na webe z dôvodu, že ju rozdávame zdarma zákazníkom k objednávkam nad 200 EUR s DPH a systém ju musí evidovať, aby ju vedel k daným objednávkam priradiť. Jedná sa o špecifický prípad a jedná sa konkrétne iba o tento jeden produkt z celej našej ponuky. Preto Vám tovar nedorazil. Nerozumieme tomuto hodnoteniu, kedže o všetkom ste vedel prakticky ihneď po objednávke a tovar dokonca ani nefiguruje, že je na sklade.

svorkovnica dodaná bez šróbov

Reakcia obchodu Elektro-Siete

Dobrý deň, môžete nás prosím kontaktovať aké šróby Vám tam chýbajú? Doteraz ste sa neozval, takže doteraz sme o ničom nevedeli :)

Môžeme Vám poslať novú svorkovnicu. Vďaka.
    _________________________________________________________________________________________________________

UPDATE: Aj keď ste sa nám neozval, len formou negatívnej recenzie, poslali sme Vám poštou novú svorkovnicu na naše náklady. Sú v nej všetky skrutky, takže tá predošlá musela byť chybný kus a nevšimli sme si to pri balení. Dúfam, že teraz to bude všetko v poriadku :-) Ďakujeme.