Predajca mi odmietol objednat drziak na kameru, ktory nebol v ponuke obchodu. Bohuzial sme stale na Slovensku, v Cechach vam pri objednavke tovaru, ktoreho doplnok nie je v ponuke obchodu, tak vam ho dodatocne preveria, poslu vam cenu a dodaciu lehotu a je len na vas ci to vezmete alebo nie. Uz aj u nas sa to zacina robit, bohuzial electroworld zaspal dobu ale nechal som to uz tak. Chcu vam predat kameru za 329 eur a nemaju ziadnu ochotu doobjednat mi jeden blby drziak na kameru od SONY. Rozhodne budem nakupovat radsej inde, skusil som electroworld a to mi stacilo.

Dobrý den, pane Peter,

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za nákup zboží v naší společnosti. Mrzí nás, že Vám prodejce nemohl vyjít vstříc s objednáním držáku dané kamery. Pokud držák je v nabídce obchodu, ale není skladem, pak lze určitě doobjednat. Pokud ale v nabídce obchodu daný držák nebyl vůbec, pak Vám prodávající vskutku nemohl vyjít stříc. Pokud mi k tomu však budete chít napsat více info na můj email níže, ať to mohu prověřit, budu jen ráda.

S poděkováním a přátelským pozdravem

• dodacia doba

odporúčam

• dobra cena

• Dobré ceny, ale keďže sa k tovaru reálne neviete dostať, nič to nezaváži.
    • Absolútna dezinformovanosť klienta, sľubovanie niečoho, čo sa nedá splniť. Nefungujúce prepojenie stránky so skladom.

Neodporúčam. Keď, tak radšej osobne.Lebo musím povedať, že na predajni ich táto vzniknutá situácia mrzela a snažila sa robiť, čo sa dá. Ale toto sa ťažko napráva.

Hezký dobrý den, paní Michaelo,

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velmi nás mrzí, že jste při vyzvednutí zboží na prodejně měla tyto obtíže. To co jste napsala je však velmi obecné, můžete mi, prosím, na můj email níže napsat, co přesně se stalo? Za zpětnou vazbu děkuji, určitě to prověřím.

Ještě jednou, prosím, přijměte naši omluvu za tyto nepříjemnosti.

• Vyborna cena
    • Bol som priamo na predajni v avione 2x aby som si obzrel a vyskusal fotak ale ani raz som tam nezastihol predavaca.pri pokladni som sa dožadoval predavaca ale nakolko som tam stal a cakal asi 10 min. isiel som si ho obzriet a vyskusat do datartu...jedine preco som ho kupil v electrowolde bola cena ....komunikácia 0 bodov

Na predajni otras....

• Skvele ceny a výborná obsluha

• dobré ceny
    • neviem o žiadnych

spoľahlivý, dobrá komunikácia so zákazníkom

• slabá komunikácia

objednaný tovar bol potvrdený a tým to aj skončilo. S obchodom som sa musel po niekoľkých dňoch nečinnosti telefonicky spojiť. Na otázku, čo sa stalo s mojou objednávkou mi nejaký pracovník odpovedal, že takúto objednávku neevidujú, hoci mi potvrdenie objednávky prišlo. Neskôr mi bolo oznámené, že uvedenú objednávku museli zrušiť z dôvodu nedostupnosti tovaru. No na stránkach obchodu je stále uvedený tovar deklarovaný ako dostupný skladom. Spolupráca s obchodom je pre mňa uzavretá, už nikdy sa nechcem s takýmto prístupom zaoberať. Ak chcú zákazníka zavádzať, potom prajem veľa úspechov.

Dobrý den pane Stanoslave,

Děkujeme, že jste se s námi podělil o Vaši zkušenost. Vaši objednávku jsem prověřila a zjistila, že Vaše objednávka byla vskutku zrušena z důvodu nenaskladnění zboží. Dále jsem prověřovala, zda bylo toto zboží na e-shopu stále skladem, tak jak píšete a tento model skladem již nebyl. Skladem byl jiný model, který je velmi podobný a v označení modelu se liší pouze dvěmi posledními písmenky a je za jinou cenu. Vámi objednaný notebook skladem již ale opravdu nebyl. Nicméně nás mrzí a omlouváme se, že jsme Vám dané zboží nemohli dodat.

Email: [email protected]

• vyborna cena rychlost dorucenia
    • neviem

spokojny

Internetovy obchod,stranka,prehladnost,informacie - super. Obchod, predajna - nespokojnost,neochota personalu.

• tovar bol skladom
    • cena(vyhodná akcia na zakúpeny tovar)

odporucam nakupovanie v tomto obchode

• Komunikace
    • Žádné

• neviem o žiadnych.
    • nepravdivá reklama v akciovom letáku.

Pre pračku som sa rozhodol na základe ponuky v akciovom letáku, kde bolo uvedené - doprava zdarma. V skutočnosti som uhradil 10,00 € za dopravu. Ochotná pracovníčka v call centre mi oznámila, že ponuka bezplatnej dopravy je len pri kúpe v kamennom obchode. Táto informácia však v letáku uvedená nebola.

Dobrý den, Romane,

Děkujeme za zpětnou vazbu. Vaši stížnost prověřím a hned jak budu mít odpověď se s Vámi spojím telefonicky nebo přes email.

Ještě jednou, prosím, přijměte naši omluvu.

Email: [email protected]

• rýchlosť , cena, osobný odber
    • širší sortiment

spoľahlivosť , rýchlosť , cena

super nákup

• Výhodne akcie.
    • Lepšiu propagaciu akcií. Napr v letákoch, že platí aj na internetovom portáli resp. v akých dátumoch bude a na aký typ sortimentu.

Odporučal by som obchod ostatným

• lokalita kamenneho obchodu

dobry vyber za dobre ceny

• rýchlosť dodania, komunikácia, cena, dovoz v cene

rýchlosť dodania, komunikácia, kvalita +cena, dovoz v cene jednoznačné dôvody pre doporučenie