• super ceny

odporúčam :)

• dovoz zdarma

• dostupny hned po objednávke
    • objednávka trvá len presne 24hodín , nikdy dlhšie

dobre ceny, prehladny eshop

• Objednala som cez net, vyzdvihla na druhy den na predajni

• dobrá cena
    • viac špecifikácie o tovare

• dobré ceny a rýchly...
    • nemajú mnou požadovaný tovar..
    • ale je to doplnkový k tomu čo som si objednala...takže nie až taký problém...

odporúčam...

Spokojnasť vysoká

• široký sortiment, výhodne ceny, prehľadný webshop.rýchle vybavenie mojej objednávky,taktiež dodanie tovaru prebehlo do dvoch pracovných dní, veľká spokojnosť aj s kuriérskou službou.

• PRimeranu cenu
    • Poštovné

• Dobre ceny
    • Reklamacia hocikde na predajni, aj ked sa objednava online
    • Rychle dodanie

Urcite odporucam, som velmi spokojna

• Nebolo jasne, kedy tovar dorazil do predajne , na osobny odber

Na tento tovar bola vyhlásená akcia, čiže zvýhodnená cena. V prvý deň akcie som sa osobne pokúsil tovar kúpiť v predajni a bolo mi povedané, že už je vypredané napriek tomu, že ešte jeden kus som tam videl. Napadlo ma, že možno existuje e-shop tejto predajne a tam som zistil, že je ešte dostupných 5ks a dokonca v tej predajni, kde mi povedali, že už nie sú. Dal som do košíka a o dva dni som si tovar vyzdvihol. Na otázku prečo pred dvoma dňami mi nepredali keď mali na sklade mi nevedeli odpovedať. Keďže v klasickej predajni je vždy človek, ktorý pravdepodobne špekuluje ako si privyrobiť, odporúčam si preveriť dostupnosť tovaru v e-shope.

• Objednala som si tovar cez internet, je to už 16 dní a stále mi nebol doručený.
    • Na informačnú linku som sa nedovolala ani po piatich minutách čakania.
    • Doteraz som ani neobdržala žiadnú správu od predajca.

Reakcia obchodu Electro World

Hezký dobrý den, paní Mário,

Děkujeme za Váš příspěvek a nákup zboží u naší společnosti. Vaši objednávku jsem prověřila, čekali jsme na naskladnění zboží. Dle mých informací Vám zboží již bylo doručeno.

Nicméně bych se Vám za Electro World ráda omluvila za to, že dodání Vámi objednaného zboží chvíli trvalo a že Vás o stavu objednávky nikdo neinformoval dříve.

S omluvou a přátelským pozdravem

Gita Dörflová

• Velký výber,slušné ceny.
    • Využil som akciovú ponuku.
    • Nevýhody: postradam predvádzanie PC a doinštalovanie na mieste, tj. preberací kútik.

Prijal by som od personálu presvedčivý odborný výklad o výrobku.

• bol som spokojny.
    • Pri objednavani chyba moznost poznamky zakaznikom. (ako do 15hod. som v praci, tovar dodat na adresu...)

• Lacnejšie ceny.

Tovar som objednala, nakoľko tu mali najlacnejšie ceny. Bola som spokojná s rýchlou dodávkou tovaru.

• Dobry e-shop
    • Na kamennej predajni v PO pristup a jednanie p.Stefanovica-velka slabina!

Da sa tam kupit vsetko a rychlo,ale len v e-shope.

• dobrá cena akciového tovaru

• Na prodejně jsem si mohl prohlédnout a vyzkoušet ovládání všech GPS navigací.
    • Parametry více modelů se ve srovnávači na stránkách špastně srovnávají. Navigace mívají vyplněná jiná pole. Srovnávač akceptuje pouze 3 modely, což je podle mě málo.

• vyhodna cena
    • bezplatna doprava(myslim)