Zaujímavá ponuka telefónov za skvelé ceny. Bohužiaľ,dlhšia čakacia doba na dodanie,ktorú ale predajca nemá možnosť ovplyvniť. Veľmi dobrá komunikácia s predajcom.
    Určite odporúčam navštíviť stránky tohoto obchodíku .

• super komunikacia
    • vyplatili aj bonus a dostala som zlavu
    • super telefon aj tablet
    • neviem o ziadnych

urcite odorucam

• cena bola fajn
    • ziadna komunikacia okrem potvrdenia objednavky, odvtedy neviem, ci ju vobec niekto riesi alebo sa na nu zabudlo

No co sa tyka vebu a objednavania ok, co sa tyka dalsej komunikacie a dodania tovaru, tak tomu nechapem, uz su to skoro dva tyzdne a ziadny kontakt....

• dodanie, dodrzanie zavazkov a komunikacia so zakaznikmi

pokial nieco potrebujete s presnym dodanim,objednajte si to radsej inde

Reakcia obchodu Electro Elite

Spokojnosť zákazníka je pre nás na prvom mieste, a preto robíme všetko pre to, aby sme práve naše záväzky dodržali. Doba dodania je v našim Obchodných podmienkach udávaná 7-10 pracovných dní. Na 93% spĺňame dobu dodania do 7. pracovných dní. Nakoľko sa venujeme každému zákazníkovi osobitne, každému odpovieme na čokoľvek, poradíme, informujeme ho o prijatí aj expedovaní objednávky. Je nám ľúto, že ste neboli s našimi službami spokojná, aj keď, popravde, neevidujeme žiadnu zákazníčku menom Edita...

• serioznosť
    • nepoznam

ceny perfektne , serioznosť

• dostupny tovar
    • slaba komunikacia zo zakaznikom

Pre male nedostatky..odporucam.

• Cenu uvádzajú sDPH ,faktúru vystavia s DPH,ale nie sú vregistry DÚ.?!!!
    • Telefón nezdvíhajú!!!

Uvedú dobu doručenia 7 dní,tovar nedodajú , odvolavajú sa na obchodné podmienky , kde májú dodaciu lehotu 10 dní.Len zavádzajú ľudí.
    Rozhodne nekupovať!!!

• seriózny
    • neviem zatiaľ o žiadnych

odpurúčam

• Nízke ceny
    • Kvalitné telefóny menej známych značiek
    • Dlhá dodacia doba

• Obchod ponuka na Slovensku nezname a zaujimave znacky; velmi dobra komunikacia s obchodom, dobre ceny.

Celkovo som bola spokojna, dodacia lehota sice bola dlhsia, ale obchod poslal aj drobny darcek ako ospravedlnenie, takze to nebola taka neprijemnost. S telefonom som zatial po jednom dni spokojna, uvidim, ci sa osvedci dlhsie. Obchod budem odporucat, ak niekto zo znamych prejavi zaujem kupit si telefon podobnej znacky.

• nekomunikácia zo strany obchodu

Pri objednávaní tovaru bol tento na sklade, ináč majú štandardne zobrazené dodanie do 7 dní.
    Keď aj po 9 dňoch neboli schopní tovar doručiť, mi následne prišiel mail,v ktorom bolo uvedené : " Zásielka Vám mala byť doručená tento týždeň, avšak vzhľadom na vysoký počet objednávok, doručenie sa komplexne spomalilo. Veľmi sa ospravedlňujeme a týmto Vás chceme požiadať o zhovievavosť. Doručenie objednávky odhadujeme na koniec budúceho týždňa." Je v dnešnej dobe nepredstaviteľné, aby na objednaný tovar mal kupujúci čakať v tomto eshope skoro 20 dní.
    Určite neodporúčam tento " OBCHOD ".

Reakcia obchodu Electro Elite

Je nám ľúto, že sme nesplnili Vaše očakávania. Dovolíme si však nesúhlasiť minimálne s komunikáciou, nakoľko hneď na začiatku ste sa s nami radili v rámci výberu telefónu. Na odpoveď ste nečakali- obratom sme Vám poskytli porovnanie Vami vybraných telefónov. Akonáhle sme si boli vedomí, že dodaciu lehotu presne nedodržíme, kontaktovali sme Vás, čo opäť svedčí o záujme a hlavne o korektnosti našej komunikácie. Žiaľ, ani jeden e-shop sa nemôže pochváliť dodržaním či už dodacej lehoty alebo iným aspektom služieb na 100%. A práve v dnešnej dobe sa môže stať, že e-shop nesplní, napríklad, čas dodania, keďže tendencia kupovania mobilných telefónov má silnú stúpajúcu tendenciu. Myslíme, že o našich službách svedčia recenzie na Heuréke, Facebooku aj priamo v našom e-shope. Aj napriek všetkému nás mrzí, že sme vo Vašom prípade nesplnili dodaciu lehotu, pretože sa venujeme každému zákazníkovi osobitne a aj ku každej objednávke osobitne pristupujeme. Electro Elite

• Vernostny program
    • Ceny!